کلاس آموزش پیانو در تهران
کلاس پیانو تهران: ثبت نام کلاس پیانو آکادمی فردوس آغاز شد. یک خبر خوب برای علاقمندان به موسیقی پیانو ساکن تهران، اگر به دنبال یک کلاس پیانو ارزان قیمت هستید و برایتان مهم است که در کلاس پیانو خوب تهران شرکت کنید; ثبت نام کلاس پیانو برای کودکان، بانوان و آقابان در آموزشگاه موسیقی فردوس آغاز شد. اگر به دنبال کلاس پیانو برای کودکان هستید و هزینه کلاس پیانو در تهران برای شما اهمیت دارد، برای شرکت در آموزشگاه پیانو تهران و حضور در کلاس آموزش پیانو مبتدی تا حرفه ای می توانید همین الان اقدام کنید.


آموزشگاه پیانو
کلاس پیانو، اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که به موسیقی مخصوصا پیانو علاقه مند هستید و دنبال یک کلاس آموزشی خوب با هزینه مناسب می گردید ما به شما خواندن این مقاله را توصیه می کنیم. اگر با ساز پیانو آشنایی ندارید و یا نمیدانید که چگونه می توان آن را نواخت در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعاتی از این قبیل در اختیار شما قرار دهیم.


پیانو جزء سازهای صفحه کلید دار و زهی می باشد که مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد. نحوه ی کار پیانو به این صورت است که با فشردن کلید ها ی ساز (کلاویه های ساز) ضربه های محکمی به سیم ها وارد می شود ک باعث ایجاد صدای مطلوب پیانو می شود. پیشنهاد می کنم مقاله آموزش کلید های پیانو را مطالعه کنید.


ثبت نام کلاس پیانو تجریش
ثبت نام کلاس پیانو زعفرانیه
ثبت نام کلاس پیانو ولنجک
آموزشگاه پیانو
ساز پيانو
ساز پیانو دارای 7 اکتاو صدا و حدود 88 نت در موسیقی می باشد به همین دلیل جزء کامل ترین سازها به شمار می رود. همچنین از دیگر دلایلی که باعث می شود تا علاقه مندان زیادی را به خود جلب کند نواختن آسان آن می باشد.


این دوره برای کسانی که به نواختن ساز پیانو و یادگیری اصول و قواعد آن علاقه مند هستند تهیه شده است که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری و شرایط شرکت در کلاس آموزش پیانو در آکادمی فردوس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. اگر در مورد پیانو مطالب بیشتری نیاز دارید بدانید حتما اینجا کلیک کنید.


در انتهای کلاس آموزش پیانو به چه دست آوردی خواهیم رسید؟
فارغ التحصیلان کلاس آموزش پیانو در آکادمی فردوس می توانند سولو با ارکستر های مجلسی، ارکسترهای بزرگ و ارکسترهای کوچک را اجرا کنند و همچنین با یادگیری کامل تکنیک ها و اجرای قطعات نوازندگی ایرانی و خارجی ساز پیانو در کنسرت های داخلی و خارجی اجرا داشته باشند.


معرفی مباحث موجود در دوره آموزش ساز پیانو
کلاس های آموزش پیانو مباحث مهمی دارد که این مباحث در آموزشگاه موسیقی فردوس توسط بهترین و با تجربه ترین اساتید دانشگاهی کشور به هنرجویان آموزش داده می شود. در زیر به این مباحث اشاره میکنیم:


سبک های مختلف و تکنیک های مرتبط با نوازندگی پیانو را یاد می گیرید.
چگونگی اجرای قطعات به صورت صحیح از لحاظ ریتم، تمپوآگوگیک، موزیکالیته، تیونینگ، دینامیک و سونوریته را یاد می گیرید.
اصول و قواعد اجرا و همچنین بیان موسیقیایی را یاد می گیرید.
چگونگی کار با رپراتوار قطعه های ایرانی و خارجی پیانو را یاد می گیرید
برای تمامی هنرجویان چگونگی اجرا و آداب صحنه برای اجرای کنسرت داخل آکادمی و برای هنرجویان برتر چگونگی اجرا و آداب صحنه برای اجرا در تالار های تهران در کنسرت های عمومی برگزار می شود.
اجرای خلاق و همچنین نحوه ی تمرین به صورت ذهنی و بدون ساز را در دوره ی ویژه ی آموزشگاه یاد می گیرید.
امتیازات ویژه جهت هنرجویان نوازندگی ساز پیانو
اجرای کنسرت در داخل آکادمی برای تمامی هنرجویان
اجرای کنسرت های عمومی در تالار های کشور برای هنرجویان منتخب
معرفی هنرجویان به جامعه همری و همراهی و تشویق هنرجویان برتر برای تولید آلبوم با مجوز رسمی
معرفی هنرجویان به گروه ها و ارکسترهای موسیقی کشور و فعالیت دانشجویان در ارکستر های داخل آموزشگاه
دادن گواهینامه معتبر جهت رزومه ی هنری معتبر و مثبت شما توسط اساتید به نام آکادمی فردوس
عکس کلاس پیانو
عکس کلاس پیانو کودکان


بهترین آموزشگاه موسیقی پیانو چه شرایطی باید داشته باشد
برای آموزش پیانو از متدها و روش های مختلفی استفاده می شود که با توجه به سن و شرایط هنرجو روش موردنظر را به کار می برند زیرا ممکن است یک روش برای شخصی کارآمد نباشد اما برای شخصی دیگر مناسب باشد.


یک استاد پیانو خوب باید شرایط هنرجو را در نظر بگیرد تا با توجه به آن روش مناسبی را برای آموزش فرد انتخاب کند زیرا روش نادرست آموزش باعث کاهش انگیزه و بی رغبتی در هنرجو می شود. برای کودکان نیز باید شیوه ی مناسبی برای آموزش انتخاب شود به این دلیل که فراگیری موسیقی نیاز به تمرکز دارد و کودکان علاقه زیادی به بازیگوشی دارند که از تمرکز آنها می کاهد.


یک آموزشگاه موسیقی پیانو باید بتواند سبک های مختلف موسیقی را آموزش دهد. از پیانو بیشتر برای قطعات کلاسیک استفاده میشود زیرا پیانو خود یک ساز کلاسیک می باشد اما در سبک های دیگر مانند پاپ نیز طرفداران خاص خود را دارد.در دیگر سبک ها مانند راک، جز، بلوز و… هم از پیانو استفاده می شود. اما باید به این نکته توجه کرد که یک استاد نمیتواند به همه ی این سبک ها آشنایی کافی داشته باشد برای همین یک آموزشگاه موسیقی خوب باید چند استاد در سبک های مختلف داشته باشد تا باعث رضایت تمامی هنرجویان بشود.


ویژگی های بهترين آموزشگاه موسيقي پيانو:
یک آموزشگاه موسیقی خوب باید هنرجویان را به دسته های مختلف بر اساس سطح آن ها تقسیم بندی کند یعنی هم باید برای هنرجویان مبتدی که هیچ اطلاعی از موسیقی ندارند و هم برای هنرجویان سطح متوسط که با نت خوانی و قواعد اصلی آشنایی دارند دوره ای برگزار کند.


آیا آکورد نوازی را نیز یاد خواهیم گرفت؟
آکورد نوازی به همراه نواختن ملودی هم در این کلاس ها به هنرجویان آموزش داده می شودیعنی هنرجویان می توانند تمامی اهنگ ها را با تمرین کردن بنوازند. همچنین نکاتی مثل این که هنرجو با چه تکنیک و یا این که برای نوازدگی بعنوان عامل اصلی از دست یا بازو استفاده کند نیز در این کلاس ها آموزش داده می شود.


یک جمع بندی بسیار جالب و شنیدنی!
هنرجویان در ابتدا فقط از تکنیک نون لگاتو و با کمک حرکت ساعد برای اجرای قطعات استفاده می کنند تا زمانی که بتوانند به خوبی روی حرکات اصلی ساعد و شکل و فرم صحیح تسلط داشته باشند و از سریع بودن و چابکی انگشتان خود مطمئن شوند.بعد از آن می توانند از تکنیک لگاتو با استفاده از حرکت ساعد و در نهایت طرز صحیح استفاده از انگشتان و بازو را یاد بگیرند.


چرا کودکان باید آموزش پیانو را با حرکات بزرگ بازو انجام دهند؟
به دو دلیل زیر کودکان باید پیانو را با حرکات بزرگ بازو انجام دهند:


کودکان کنترل و تمرکز بیشتری بر روی عضلات بزرگ در مقایسه با عضلات کوچکشان دارند به همین دلیل زمانی که از بازو برای کمک به انگشتشان استفاده می کنند راحت تر هستند و آزادی عمل بیشتری دارند.
به دلیل اینکه کودکان انگشتان ضعیف و کوچکی دارند و صفحه کلید پیانو های جدید به نیروی زیادی احتیاج دارد استفاده از بازو برای کمک به انگشتان باعث می شود تا کودک توانایی ضربه زدن به کلیدها را داشته باشد.
فیلم کلاس پیانو
نمایشگر ویدیو


00:00
00:55
ثبت نام کلاس پیانو آکادمی فردوس
برای شرکت در کلاس آموزش پیانو در آکادمی فردوس بر روی دکمه زیر کلیک کنید و ثبت نام خود را به صورت آنلاین انجام دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


[/vc_column_text]
خرید و ثبت نام در کلاس
کلاس پیانو برای کودکان
بسیاری از کودکان علاقمند به موسیقی و پیانو هستند که مشتاقانه در آروزی یادگیری انواع آلات موسیقی، مانند پیانو هستند. شاید این سوال را از خود پرسیده باشید که بهترین روش اموزش پیانو به کودکان چیست؟ یا چگونه به کودکان موسیقی پیانو بیاموزیم؟ پاسخ این سوال ها این است که بهترین روش برای یادگیری پیانو کودکان این است که آن ها را در یک آموزشگاه پیانو برای کودکان، ثبتنام کنید. این بهترین اقدام است تا کودکان از مبتدی تا حرفه ای پیانو را بیاموزند.


هزینه کلاس پیانو چقدر است
مطمئا به دنیال یک کلاس پیانوی خوب در تهران با قیمت مناسب هستید. آکادمی فردوس دو مزیت عالی که نسبت به بقیه آموزشگاه های موسیقی دارد این است که دارای اساتید درجه یک و حرفه ای هست و این که برگزار کننده کلاس پیانو ارزان قیمت در تهران می باشد.


قیمت شهریه کلاس آموزش پیانو در تهران به آموزشگاهی که می خواهید در آن آموزش ببینید بستگی دارد.اگر می خواهید در بهترین آموزشگاه پیانو در تهران شرکت کنید میتوانید در کلاس های موسیقی آموزشگاه فردوس با مناسب ترین قیمت ثبت نام کنید.


برای ثبت نام در کلاس های پیانو آکادمی موسیقی فردوس می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید و دوره اموزشی خود را شروع کنید.


انواع کلاس های پیانو:
کلاس آموزش پیانو کودکان
کلاس آموزش پیانو مقدماتی
کلاس آموزش پیانو بزرگسال
کلاس آموزش پیانو کلاسیک
کلاس آموزش پیانو پاپ
کلاس آموزش پیانو جاز

برگرفته از مقاله کلاس آموزش پیانو: https://ferdowsacademy.com/