برند محبوب اپل همراه با تولید و معرفی نسخه های جدید گوشی آیفون، لوازم جانبی های جدید و کاربردی نیز معرفی و عرضه می کند. برخی از لوازم جانبی اپل به حدی محبوب شده است که به صورت جداگانه نیز فروش بالایی دارد. اپل واچ و هندزفری های اپل جزء محیوی ترین لوازم جانبی اپل به شمار می رود.
اپل واچ


اپل واچ یک نمونه فوق العاده از ساعت هوشمند متصل به موبایل است که با ویژیگی ها و کاربرد های فراوان از بهترین محصولات جانبی شرکت اپل شناخته می شود. تمام کارهای پراستفاده گوشی مانند پخش موزیک، بررسی تماس ها و پاسخ دادن به آن ها و حتی بررسی سلامتی و ضربان قلب کاربر نیز در تین ساعت قرار داده شده است و به یک محصول زیبا و پر کاربرد تبدیل شده است.


در هنگام خرید و فروش عمده لوازم جانبی موبایل و انواع تبلت، با توجه به زیاد بودن تعداد سفارش اطمینان از کیفیت محصول از مهم ترین مسائل فروشندگان و خریداران است. با توجه به زیاد شدن اجناس تقلبی در حوزه موبایل و لوازم جانبی پیدا کردن افراد معتبر و مطمئن در این حوزه مشکل است. b2bring با فراهم کردن یک بستر آنلاین از طریق سایت، خریداران و فروشنگان عمده و معتبر در زمینه موبایل و لوازم جانبی را جمع آوری کرده و تمام تاجران با سابقه و معتبر در این حوزه می توانند به راحتی به خرید و فروش بپردازند و سفارشات خود را در سایت ثبت کنند.