آداپتور لایتنینگ دیجیتالی AV
در صورتی که بخواهید تصویر یا ویدئویی را از روی آیپد خود بر روی یک صفحه نمایش بزرگ به نمایش بگذارید نیاز ب مبدل دارید. ین آداپتور کوچک به راحتی م یتواند این کار را برایتان انجام بدهد. یک پورت آنرا به برق شهری وصل کنید و پورت دیگر را به پورت HDMI برای اتصال به تلویزیون یا مانیتور می توانید متصل کنید. پورت برق می تواند حین کار با آیپد پرو مثلا حین بازی نیز برای شارژ آن مفید باشد.
قلم طراحی و استایلوس Sensu
اگر با آیپد پرو می خواهید کارهای طراحی انجام بدهید این قلم طراحی استایلوس بسیار برای شما مفید خواهد بود. می توانید از این قلم پلاستیکی برای طراحی به خوبی استفاده کنید. این قلم نوک بزرگی دارد و می توانید در هر زاویه ای آنرا در دست بگیرید. دقت کار طراحی شما با این قلم چند برابر خواهد شد.
محافظ صفحه نمایش ژئوممبران
هزینه تعویض صفحه نمایش اپل بسیار بالا است، بنابراین توصیه می کنیم حتما از صفحه محافظ برای آیپد پرو خود استفاده کنید. این صفحه محافظ لبه های گرد شده ای دارد و کاملا روی صفحه نمایش فیکس می شود واز هر گونه خراشیدگی روی صفحه نمایش شما جلوگیری می کند.
پایه Incipio
به کمک این پایه به راحتی می توانید آیپد پرو خود را روی آن قرار بدهید و با آن کار کنید. پایه محکم و از جنس آلومینیومی است و دارای پد های لاستیکی برای حفاظت از آیپد است . این پایه دارای یک قوس پلاستیکی است که می تواند در چهار زاویه متفاوت تنظیم شود. با این پایه کلیه پورت های آیپد پرو در دسترس شما قرار دارند و شما برای کار با آیپد به مشکل خاصی برخورد نخواهید کرد.
پاوربانک zilu
آیپد پرو دارای باتری 10.307 میلی آمپر ساعتی است و با کمک پاور بانک می توانید 16.800 میلی امپر ساعت آنرا شارژ کنید. ابعاد این پاوربانک بسیار مناسب است و حمل و نقل آن ساده است.