خرید شرکت

ممکن است برای کسب‌وکار خود نیاز فوری به شرکت داشته باشید. یکی از راه‌های مدیرشدن در یک شرکت، خرید شرکت است. برخی شرکت‌ها نمی‌خواهند فعالیت خود را ادامه دهند و به جای انحلال آن اقدام به فروش شرکت می‌کنند. ما این شرکت‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا با خرید شرکت از مزایای آن بهره‌مند شوید.با خرید شرکت اعضای هیئت مدیره شما و کارکنان شرکت جایگزین اعضای شرکت قبلی می‌شوند. حتی می‌توانید نام شرکت و موضوع آن را تغییر دهید. برای انجام این تغییرات می‌توانید تنظیم صورت جلسه تغییرات خود را به ما بسپارید تا به سادگی خرید شرکت شما بدون دردسر انجام شود.مزایای خرید شرکت

فوریت

گاهی اوقات ممکن است انجام فعالیت شما فوریت داشته باشد و بخواهید فورا صاحب یک شرکت شوید. در حالت عادی ثبت شرکت از ابتدا تا انتها حداقل ۳۰ تا۴۰ روز زمان می‌برد، اگر می‌خواهید هرچه زودتر صاحب شرکت شوید، شرکت بخرید.
شرایط ویژه

گاهی ممکن است برای انجام فعالیت خود یا بستن قرارداد، لازم باشد شرکت شما شرایط ویژه‌ای داشته باشد. مثلا طرف قرارداد بگوید با شرکت‌هایی قرارداد می‌بندیم که حداقل ۵ سال سابقه فعالیت داشته باشند و با شرکت‌های نوپا قرارداد نمی‌بندیم. اگر شما بخواهید از صفر به دنبال ثبت شرکت بروید، ممکن است مزایای انعقاد این گونه قراردادها را از دست بدهید.اخذ مجوز

گاهی فعالیت شما نیاز به اخذ مجوز از مراجع ذی صلاح دارد. اگر نمی‌خواهید از نو دوندگی‌های اخذ مجوز و دردسرهای آن را تجربه کنید و در زمان خود نیز صرفه‌جویی کنید، می‌توانید نسبت به خرید شرکت اقدام کنید.
صرفه‌جویی زمانی

توصیه :
برای صرفه جویی در زمان خود و درگیر نشدن در امور اداری و معطلی در بروکراسی‌های اداری، شرکت بخرید! ما شرکت‌هایی که می‌خواهند شرکت خود را بفروشند به شما معرفی می‌کنیم.

در خرید شرکت می‌توانید بسیاری از پیچیدگی‌های ثبتی و حقوقی فاصله بگیرید و به راحتی صاحب شرکت شده و فعالیت خود را درقالب آن ادامه دهید.
فروش شرکت

گاهی ممکن است دیگر نیازی به شرکت خود نداشته باشید. یا اینکه نخواهید به فعالیت خود در آن ادامه بدهید. در این صورت چه کار باید کرد؟ شاید این راه به نظر برخی برسد که شرکت را به حال خود رها کنیم تا وقتی که دوباره به آن نیاز پیدا کنیم و فعالیت را دوباره آغاز کنیم. اما این راه حل راه خوبی به نظر نمی‌رسد.زیرا هرچند شرکت هیچ فعالیتی ندارد، اما باید هزینه‌های جاری پرداخت شود و مسئولیت مدیران و کارمندان شرکت هم‌چنان پابرجاست. هم‌چنین نگهداری شرکت بدون فعالیت، مسئولیت‌های مالیاتی نیز به دنبال دارد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:
www.sabtyar.com
www.mag.sabtyar.com