بررسی کلی
با "Lord of the Rings: The Two Towers"، واضح است که کارگردان پیتر جکسون تعادل را به طور قاطعانه علیه hobbits و به نفع قهرمانان سنتی طلایی سه گانه Tolkien قرار داده است. ستاره در حال حاضر به وضوح Aragorn (Viggo Mortensen) است، و hobbits بسیاری از فیلم را دور از عمل است. سومین فیلم سینمایی تحت عنوان یک صحنه نبرد حماسی تحت سلطه قرار گرفته است که بدون شک ژرماننس مدرن ملایم JR.R. تولکین. در ادامه به نقد فیلم ارباب حلقه ها دو برج می پردازیم همچنین شما می توانید برای دسترسی به آخرین فیلم های سینمای از بخش دانلود فیلم جدید بازدید کنید.

وظیفه منتقد این است که تصمیم بگیرد آیا این فیلم به فیلم آسیب برساند یا خیر. انجام نمیدهد. "دو برج" یکی از شگفت انگیز ترین شمشیربازان است که تاکنون ساخته شده است و با توجه به تماشاگران کنونی طعمه های خشونت آمیز، ممکن است بیشتر از قسط اول، "The Fellowship of the Ring" محبوب تر باشد. این به روح Tolkien وفادار نیست و بسیاری از جذابیت و حیله و تزویر از کتاب ها گمراه کننده است، اما آن را به خودی خود به عنوان یک تریلر چشم انداز است. من در بررسی خود از فیلم اول شکایت کردم که hobbits کوتاه شده بود، اما با این فیلم دوم من باید آن را به عنوان یک داده ها را قبول کرده و از آنجا بروم.
"دو برج" یک ماجراجویی عجیب و غریب، ازدواج موفق از جلوه های ویژه و انیمیشن کامپیوتری است و شامل توالی های زیبایی نفس است. همچنین ما را در شخصیتی به نام Gollum، یکی از جذاب ترین و قانع کننده ترین موجودات CGI که ​​دیده ام، به ما می دهد. گولوم مدت زیادی در اختیار Ring بود که اکنون به فوردو سپرده شده و از نظر دردناكی از آن غافل شده است. اما او دارای شخصیت تقسیم شده است و (در میان جادوها وقتی که طرف تاریک خود را می گیرد) به عنوان راهنمای و همراه برای فردو (الیاس چوب) و سام (شان آستین). زبان بدن او، یک رقص نورانی و تحریف است.

ارباب حلقه چندین سری دارد که شما می توانید انواع تمام سری های این فیلم را از بخش دانلود فیلم تهیه و تماشا کنید.


این فیلم یکی دیگر از شخصیت های کامپیوتری، Treebeard، یکی از اعضای قدیمی ترین نژاد در زمین میانه را معرفی می کند، یک درختی است که در آن می گذرد و صحبت می کند و زمان زیادی را برای ساختن ذهن خود می کشد، توضیح می دهد که Merry و Pippin، تقوا. من می توانم حدس بزنم که درختی صحبت می کند که در حال صحبت کردن است و به طرز فکری فیلم را می شکند، اما هیچ، عظمت خاصی در این موجود پیراهن قدیمی وجود ندارد.

دشمن سارامون (کریستوفر لی)، که یک ارتش وسیع از جنگجویان اروکوه را علیه قلعه Theoden (برنارد هیل)، فرماندهی می کند، برای فشردن داستان پیچ و خم به یک یا دو جمله. آراگورن با شجاعت در این مبارزه پیروز می شود، اما قهرمانان واقعی اثرات رایانه ای هستند که قلعه، منظره، ارتش و بسیاری از اقدامات را ایجاد می کنند.

امتداد طولانی "دو برج" وجود دارد که عمدتا انیمیشن روی صفحه نمایش است. هنگامی که آراگورن و همکارانش حمله ای را به پل یک قلعه باریک راه می انداختند، می دانیم که چهره هایی که به عذاب خود می افتند، به وسیله رایانه همراه با هر چیز دیگری روی صفحه نمایش تولید می شوند، و در عین حال تاثیر این اقدام غیر قابل انکار است. پیتر جکسون، مانند برخی از مدیران خاموش بسیار، از استفاده از تمام صفحه خود برای نادیده گرفتن تصاویر وسیع و پیچیدگی بسیار ناامید است. او در گوشه ها رنگ می زند.

منبع:
cinemablend