یکی از دغدغه های عروس خانم ها نزدیک مراسم عروسی چیدن جهیزیه و تزیین یخچال عروس می باشد، آنها می خواهند در همه چیز مراسم عروسی خود، از چیدن جهیزیه تا انتخاب بهترین آتلیه فیلمبرداری عروسی زبانزد اقوام و فامیل باشند. چیدن جهیزیه یکی از قدیمی ترین آداب و رسوم ازدواج در ایران است که در بین ایرانیان به آن توجه ویژه می شود. چند روز قبل از عروسی برای چیدن جهیزیه و تزیین آن اقوام نزدیک به کمک عروس خانم می روند. یکی از مهم ترین تزیینات جهیزیه عروس، تزیین یخچال عروس می باشد.
تزیین خلاقانه یخچال عروس
همانطور که می دانید امروزه برای تزیین جهیزیه عروس و تزیین یخچال عروس هزینه های زیادی صرف می شود. به همین دلیل خیلی از افراد از آتلیه عروس می خواهند که از جهیزیه و تزیینات آن عکس و فیلم یادگاری تهیه کند. برای تزیین یخچال عروس و مواد داخل آن از جمله گوشت، ماهی، میوه و سبزیجات، شیشه های مربا و آب میوه، تخم مرغ، مرغ، انواع دسرها و ژله و کیک می توانید از افراد با سلیقه و خلاق فامیل کمک بگیرید. اگر می خواهید یکی از بهترین تزیینات مواد داخل یخچال را داشته باشید، می توانید از ناب ترین و به روز ترین ایده های موجود استفاده کنید، سعی کنید در زمینه تزیین میوه ها، انواع شیشه و بقیه مواد خودتان خلاقیت و نوآوری داشته باشید.
سایبروم سایبروم سوفوس فورتی نت ای ام سی کوانتوم سیمانتک جی اف آی سولار ویندز تجهیزات ذخیره سازی و امنیت شبکه

چند ایده برای تزیین یخچال عروس
بعضی از خانواده ها برای داشتن بهترین و زیباترین تزیین بخچال عروس و مواد داخل آن از افراد متخصص در زمینه تزیینات استفاده می کنند، این افراد با ایده های ناب و جالب سعی می کنند که بهترین تزیین یخچال را داشته باشند. در زیر به چند نمونه از ایده های زیبا برای تزیین یخچال عروس اشاره می کنیم:

• برای تزیین گوجه، خیار و هویج داخل یخچال می توانید آنها را به شکل گل های رنگی در بیاورید.
• از سالاد های رنگی با نخود فرنگی و کلم بنفش و سبز استفاده کنید.
• با تزیین هندوانه می توان از آن به عنوان سبد میوه استفاده کرد و داخل آن را با گیلاس، انگور و … پر کرد.
• می توان گوشت چرخ کرده را به شکل لاک پشت در آورد و از هویج رنده شده برای تزیین آن استفاده کرد.
• یکی از تزیینات داخل یخچال که همه عروس خانم ها به آن توجه می کنند، تزیین مرغ می باشد که می توان با لباس عروسک آن را به شکل عروسک زیبا در آورد و بدن آن را با مروارید تزیین کرد.
• ماهی را می توان به شکل های مختلف تزیین کرد تا داخل یخچال را زیبا کند.
• یکی از مواردی که به تزیین یخچال عروس کمک می کند درست کردن ژله های رنگی زیبا در جام های شیشه ای می باشد
این موارد تنها تعداد کمی از ایده های جالب بودند، شما با دنبال کردن ایده های ناب و جدید می توانید زیبا ترین و شیک ترین تزیین یخچال عروس را داشته باشید.

منبع: تزیین یخچال عروس