پیدا کردن ابزار کار سختیه چند ابزار هست برای آشنایی شما گوگل اعلام کرده است که سرچ هایی که دفعه اول روی موبایل از سرچ دسکتاپ بیشتر است در آینده نزدیک، گوگل به الگوریتم اول موبایل تغییر خواهد کرد و سایتهایی که روی موبایل خوب کار کنند شانس بیشتری برای نمایش در صفحه نتایج خواهند داشت. بنابراین باید سایتتون روی گوشی های هوشمند هم خوب کار کنه و هم خوب دیده بشه


فقط باید آدرس وب سایتونو وارد کنید و روی دکمه آنالیز کلیک کنید. اگه سایتتون جای بهتر شدن داشته باشه هم این ابزار بهتون پیشنهادهایی در همین راستا میده.
از جمله ابزارهای گوگله که میتونه تجربه کاربری کاربرهاتونو ارتقا بده. این ابزار سرعت صفحه وب سایتی رو که آدرسشو تو نوار سرچ وارد کردید اندازه میگیره و یه نمره از 100 بهش میده. این ابزار با یه تیر دو نشون میزنه، یعنی سرعت رو هم برای دستگاه های تلفن همراه اندازه میگیره و هم برای کامپیوتر.


باید کلیدواژه های مد نظرتونو وارد کنید و محدوده زمانی سرچ رو تعیین کنید تا بهتون بگه تو این مدت چند بار این کلیدواژه در سرچ های طبیعی بینگ سرچ شده. از بین همه موتورهای جستجو فقط بینگ چنین ابزاری عرضه کرده که بر اساس تاریخچه سرچ طبیعی کار میکنه.
نمیتونید برای وبلاگ شرکتتون عنوانهای مناسب پیدا کنید؟ نوشتن محتوا در بازه­های زمانی منظم احتمال این رو که بعنوان یک پیشرو در حرفه خودتون شناخته بشید افزایش میده و اگه عنوان مناسبی برای مقالات و پستهاتون انتخاب کنید، به احتمال زیاد ترافیکتون از سرج طبیعی بهتر میشه.


ابزارهای زیادی برای سریعتر کردن سایت، بهتر کردن و اثرگذارتر کردنش وجود دارند که میتونن در فروش محصولات و عرضه خدماتتون کمکتون کنند اما وقتی به طور کامل با سئو و نحوه کارش آشنا نباشید، نمیتونید ابزاری رو که براتون مناسبند پیدا کنید. اینجاست که به یه مشاور سئو نیاز پیدا میکنید.
در این سایت مقالات زیادی راجع به سئو خواندم