مراسم اپل برای رونمایی از این شرکت در جریان است و همانطور که مشاهده کردید، لحظاتی پیش نسل دوم اپل واچ رونمایی شد، محصولی که اپل واچ سری 2 نامیده می شود و از نظر ظاهری تفاوت چندانی با نسل پیش ندارد.


این محصول البته با وجود ظاهر تکراری، از قابلیت های جدیدی برخوردار است که در ادامه مهم ترین آنها را با شما مرور خواهیم کرد.


1. بدنه ضد آب
Water-resistance-w600


هرچند اولین ساعت هوشمند اپل هم تا حدی در مقابل پاشیدن قطرات آب مقاوم بود، اما شرکت ساکن کوپرتینو در اپل واچ سری 2 دل را به دریا زده و این محصول را تا عمق 50 متر در برابر آب مقاوم ساخته است.


اپل ساعت هوشمند جدید خود را در برابر دشوار ترین آزمون ها قرار داده تا اطمینان حاصل کند حتی شنا کردن به شکل روزانه هم مشکلی در عملکرد این دستگاه پدید نخواهد آورد.


2. سریع تر و خشن تر
Meaner-faster-w600


سازنده در اپل واچ سری 2، سرعت پردازنده ی دو هسته ای دستگاه را تا 50 درصد افزایش داده و واحد پردازش گرافیکی این محصول نیز نسبت به مدل قبل دو برابر بیشتر شده است.


شرکت ساکن کوپرتینو می گوید بر اساس می توانید توقع داشته باشید دومین اپل واچ از عملکرد روان تری برخوردار باشد. قدرت اپل واچ سری 2 آنقدری هست که حتی اپلیکیشن های سنگین مثل Night Sky 4 (برای بررسی ستاره های آسمان) هم به راحتی قادر هستند با نرخ 60 فریم در ثانیه اجرا شوند.


4. نمایشگر روشن تر
Brighter-display-w600


نمایشگری که روشنایی آن 1000 نیت در نظر گرفته شده باشد، حتی زیر تابش شدید ترین نور هم از چشمان شما پنهان نخواهد شد.


4. جی پی اس داخلی
Built-in-GPS-w600


اینکه ابزار پایش فعالیت های ورزشی شما گیرنده ی داخلی GPS داشته باشد، بدین معناست که دیگر لازم نیست هنگام ورزش کردن (به ویژه دویدن) تلفن هوشمند را نیز همراه خود حمل کنید.


اپل واچ سری 2 به لطف این ویژگی جدید می تواند مسیر حرکت و سرعت شما را حین دویدن ثبت و در پایان گزارش آن را ارائه نماید.


4. مدل سرامیکی
Ceramic-model-w600


تنوع جنس بدنه در اپل واچ سری 2 بیشتر شده و حالا می توانید این ساعت هوشمند را حتی با بدنه ی سرامیکی هم انتخاب کنید. بدنه ی جدید سرامیکی ضمناً تا 4 برابر نسبت به مدل مجهز به استیل ضد خش، تا 4 برابر مقاوم تر است و انتظار می رود قیمت این مدل هم در نتیجه بالاتر باشد.


6. مدل ارزان قیمت تر
A-cheaper-tier-w600


هرچند اپل دومین نسل از ساعت هوشمند خود را رونمایی کرده، اما نسل اول این محصول هم به پایان خود نرسیده است. سازنده تصمیم دارد فروش دوربین مدار بسته پردازنده ی این محصول را بروزرسانی کرده و آن را با نام اپل واچ سری 1 و قیمت 269 دلار به فروش برساند، رقمی که 100 دلار از مدل جدید ارزان تر است.


7. نسخه ی نایکی پلاس
A-Nike-edition-w600


اگر هیچکدام از مدل های متنوع و جدید اپل واچ سری 2 شما را راضی نکرده، بد نیست به مدل +Nike هم نگاهی داشته باشید. هرچند بند این مدل پاهای اختاپوس را به ذهن متبادر می کند، اما باید بدانید که احتمالاً این مدل از قابلیت های بیشتری نسبت به نسخه های عادی برخوردار باشد، خصوصاً برای کاربران علاقه مند به دویدن.