تعمیر کولر گازی و نکات مهم
با شروع فصل تابستان و با بالا رفتن دمای هوای به خصوص در مناطق شرجی و شهرهای جنوب ایران، تقاضا برای خرید کولر گازی زیاد می شود. در واقع کولر گازی وسیله ای است که محبوبیت بسیاری در بین مردم در فصل های گرم سال دارد. این وسیله کارایی و بهینگی بیشتری در مقایسه با کولرهای آبی دارد. اما تعمیر کولر گازی دانش فنی خاص خود را می طلبد. از اینرو ما در ابرکاوان نمایندگی تعمیر کولر گازی قصد داریم بیش از پیش به نکات تعمیر کولر گازی پرداخته و شما را با مسائل آن بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ابرکاوان نمایندگی تعمیر کولر گازی با بهره گیری از دانش فنی به روز و استفاده از جدیدترین فناوری ها و ابزارهای تعمیر کولر گازی و ارائه قطعات اصل از بهترین و مجهزترین مراکز نمایندگی تعمیر کولر گازی برای انواع برندهای معروف می باشد.

شعار ابرکاوان ارائه بهترین سطح خدمات در اسرع وقت برای مشتریان عزیز است.

در حال حاضر ابرکاوان نمایندگی تعمیر کولر گازی توانسته با اتکا به سال*ها تجربه درخشان و معتبر در در زمینه رفع عیوب و تعمیر کولر گازی سطح وفاداری و رضایتمندی مشتریان خود را بیش از پیش افزایش دهد.

ابرکاوان نمایندگی تعمیر کولر گازی دارای تیمی حرفه*ای و خبره از کارشناسان و تکنسین*های کارآزموده و با تجربه میباشد که با تکیه بر سال*ها کار و تجربه*اندوزی خود در زمینه تعمیر کولر گازی و همچنین با داشتن دانش فنی مورد نیاز توانسته*اند اعتماد مشتریان عزیز را به خود جلب نمایند.

مهمترین نشانه*های عدم کارکرد صحیح تعمیر کولر گازی
اگر در مورد تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر کولر گازی خود شک دارید می بایست وجود یکسری علائم را در کولر گازی خود مورد بررسی قرار دهید. تعمیر کولر گازی زمانی استارت می خورد که یک مشکل یا نقص فنی جدی در نحوه عملکرد کولر گازی وجود داشته باشد. تعداد زیادی علامت وجود دارند که برخی فنی و برخی دیگر غیر فنی هستند و به شما در مورد آمادگی برای مراجعه به کارشناسان با تجربه تعمیر کولر گازی هشدار می*دهند.

با این حال در برخی موارد، علاوه بر انجام اقدامات لازم حول محور تعمیر کولر گازی ممکن است مجبور باشید سیستم کولر گازی و تهویه هوا خود را با نمونه بهتری جایگزین نمایید که باید با اخذ مشاوره از کارشناسان و تکنسین*های خبره تعمیر کولر گازی صورت پذیرد.

از اینرو در تعمیر کولر گازی می بایست نهایت دقت را صرف کرد چرا که خرید سیستم تهویه جدید از نوع کولر گازی مستلزم صرف هزینه های بسیاری است. پس می توان با کمی دقت و حوصله در انتخاب بهترین و مجهزترین نمایندگی تعمیر کولر گازی صرفه جویی لازم را در زمینه داشته باشیم.

شما می*توانید با مراجعه به وب سایت ابرکاوان نمایندگی تعمیر کولر گازی از مشاوره و خدمات تضمین شده کارشناسان ما در سریع*ترین زمان ممکن بهره*مند شوید.

تعمیر کولر گازی و نکات ***** هوای آلوده
یکی از نکاتی که در تعمیر کولر می بایست مورد دقت و توجه قرار گیرد، بررسی ***** هوا است. ***** هوا معمولا در معرض آلودگی و جذب گرد و غبار قرار دارد. در این حالت، هوا نمی*تواند از طریق ***** به درستی جریان یابد و این به شدت تحت تاثیر پتانسیل خنک*کننده تهویه مطبوع قرار می*گیرد.

بسته به شرایط *****، شما ممکن است نیاز به تمیز کردن یا جایگزینی آن را داشته باشید. تمیز کردن و جایگزینی ***** هوای مسدود شده آسان است. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که ***** را بیرون بیاورید و آن را بشویید و آن را بعد از خشک شدن بردارید و در جای قبلی خود نصب کنید. در این زمینه می*توانید از راهنمایی*های کارشناسان ما در ابرکاوان نمایندگی تعمیر کولر گازی بهره*مند شوید.
بررسی کویل کثیف در تعمیر کولر گازی
در تعمیر کولر باید به تمیز بودن کویل کولر نیز توجه داشت. اگر از میزان خنکی دمای اتاق*تان راضی نباشید، می بایست حتما کویل کندانسور کولر گازی خود را بررسی نمایید. کندانسور به عنوان یک رادیاتور کار می*کند، پس از برداشتن گرما از هوا، گرمای خارج را از بین می*برد.

با این حال، آن نیز اغلب به خاطر گرد و غبار گرفتن و آلوده شدن عملکرد و کارایی مثبت خود را از دست می دهد. کولر ترانسفورماتور، کمتر کارآمد است. کثیف شدن کویل کندانسور باعث می شود که سیستم تهویه هوای کولر گازی انرژی بیشتری را صرف خنک کردن محیط اطراف کند و در نتیجه کارایی آن پایین می آید.

دمای اتمسفر بالا در تعمیر کولر گازی
توجه به دمای محیط اطراف یکی از آن مواردی است که در تعمیر کولر گازی می بایست حتما مورد توجه قرار گیرد. طبیعی است که هر سیستم تهویه مطبوعی دارای درجه حرارت خاصی است که در آن می*تواند به کارآمد*ترین شکل ممکن کار انجام دهد. اگر دمای اطراف آن محیط فراتر از حد مطلوب دما باشد، کارایی سیستم تهویه مطبوع به طور قابل توجهی کاهش می*یابد.

در بازه های زمانی مختلف، و هنگامی که دمای محیط اطراف آن بسیار زیاد است، کمپرسور به اصطلاح خسته می*شود و پس از گذر مدت زمانی از روشن بودن به طور کامل متوقف می*شود. یک اشتباه رایج دیگر که مردم هنگام نصب سیستم تهویه هوا انجام می*دهند این است که آنرا مستقیماً در معرض تابش نور خورشید قرار می دهند و در نتیجه میزان کارایی کولر گازی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند.

خنک کنندگی نا کافی در تعمیر کولر گازی
فن یا خنک کننده موتور تهویه یکی دیگر از مواردی است که می بایست در حین تعمیر کولر گازی نسبت به آن توجه کافی داشت. خنک کننده یا همان فن موتور تهویه کولر گازی بخشی عمده*ای از یک سیستم تهویه مطبوع گازی است که مسئول خنک کردن هوا در طی گردش سیم پیچ تبخیر است.

اگر سطح این خنک کننده پایین بیاید، سیستم تهویه مطبوع نمی تواند خنک شود. در این مرحله، شما نیاز به یک تکنسین برای نصب سیستم تهویه هوا و تعمیر کولر گازی دارید. زیرا مشکل اکسترودر در اغلب موارد قابل تعمیر نیست.

کمپرسور ناقص در تعمیر کولر گازی
وجود نقص فنی در کمپرسور سیستم تهویه هوا کولر گازی یکی دیگر از مواردی است که در هنگام تعمیر کولر گازی باید مورد توجه قرار گیرد. کمپرسور یک سیستم تهویه مطبوع در واقع قلب تپنده آن سیستم محسوب می¬گردد و در واقع کمپرسور موتور است که فن را از طریق سیم پیچ تبخیری به گردش در می*آورد.

اگر آداپتور خنک کننده شما خنک نشود، یک کمپرسور ناقص می*تواند عامل بروز آن باشد زیرا که فن بدون کمپرسور کار می*کند که این یک مشکل مهم است و نیازمند انجام اقدامات لازم در خصوص تعمیر کولر گازی است زیرا کمپرسور یکی از گران*ترین و مهم*ترین قسمت کولر گازی است.
نشتی گاز در تعمیر کولر گازی
یکی از شایع ترین مسائلی که به هنگام وجود نقص فنی و در پی آن تعمیر کولر گازی اتفاق می افتد، مشکل وجود نشتی است. نشت ها از قسمت های مختلف کولر گازی یکی از شایع ترین مشکلات در حین تعمیر کولر گازی محسوب می گردند.

در صورت بروز هرگونه مشکل نشتی در کولر گازی می بایست سریعا موضوع را به تکنسین با تجربه تعمیر کولر گازی گزارش دهید تا وی این مسئله را با دقت بیشتری مورد بررسی قرار دهد.