تاریخچه زمینس – نمایندگی تعمیرات زیمنس

زیمنس یک برند آلمانی است. یکی از زمینه‌ های تولیدات این شرکت لوازم خانگی زیمنس است. تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت است و محصولات زیمنس از این گسترش و به روز شدن دور نیست. به همین دلیل نمایندگی تعمیرات زیمنس در سطح کشور تیم فنی را در این زمینه آموزش می دهد تا برای تعمیرات لوازم خانگی زیمنس دارای تخصص و مهارت کافی باشند. تعمیر لوازم خانگی پیشرفته مانند ساید بای ساید حتما باید توسط تعمیرکار متخصص انجام شود زیرا امکان بوجود آوردن خسارات بیشتر وجود دارد. با سپردن کار تعمیرات لوازم خانگی به نمایندگی تعمیرات زیمنس می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد و مدت زمان بیشتری از وسایل برقی استفاده کرد.

فعالیت نمایندگی تعمیرات زیمنس

در سطح کشور نمایندگی تعمیرات زیمنس به صورت گسترده وجود دارند که زیر نظر تعمیرگاه مجاز مرکزی مشغول به فعالیت هستند. در سطح شهر تهران مراکز متعددی مشغول به ارائه ی خدمات به مشتری هستند. آرا سیستم با توجه به تیم فنی متخصص و آگاهی که دارد بهترین خدمات تعمیرات لوازم خانگی را ارائه می دهد.آرا سرویس با توجه به سابقه درخشانی که دارد علاوه بر تعمیر لوازم زیمنس اقدام به تعمیرا لوازم خانگی سایر برندهای دیگر می کند همچنین از قطعات فابریک و اورجینال نیز بهره می برد. مشتری در صورت هرگونه مشکل می تواند به یکی از نمایندگی های تعمیرات زیمنس تماس بگیرد تا در کوتاه ترین زمان تعمیرکار فنی در محل حاضر یابد. تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات زیمنس در کمتر از دو ساعت وسیله مورد نظر را تعمیر می کنند. به این ترتیب نیازی به جابجایی وسیله نیست. خدمات نمایندگی تعمیرات زیمنس 24 ساعته قابل ارائه است. تعمیرات مجاز مرکزی در تهران واقع است که دارای سال ها سابقه در زمینه ی ارائه خدمات به مشتری است.


ویژگی نمایندگی تعمیرات زیمنس

تکنولوژی قابل توجه و طراحی جذاب از مهمترین ویژگی های محصولات زیمنس است. در صورت که تعمیر وسیله ای را به فرد غیر متخصصی سپرد باعث ایجاد صدمه به قطعه ی دیگری می شود و در بسیاری از موارد دیگر امکان استفاده ی مجدد از دستگاه غیر ممکن می شود. اما خاصیتی که نمایندگی تعمیرات زیمنس دارد بهره بردن از افراد آموزش دیده و استفاده از قطعات و لوازم اورجینال است. با این روش عمر مفید دستگاه بالا می رود و کیفیت کار افزایش خواهد یافت. نمایندگی تعمیرات زیمنس تمامی هزینه ها را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه از مشتریان دریافت می کند. فاصله مشتری تا اولین نمایندگی تعمیرات زیمنس تنها برقراری یک تماس تلفنی است. بعد از برقراری ارتباط تکنسین تعمیرات در همان روز در محل حاضر می شوند. تعمیرکار متخصص در تعمیر انواع یخچال ، یخچال فریزر ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، مایکروفر و جاروبرقی زیمنس دارای تبحر و توانایی است. تعمیر لوازم زیمنس از 12 ماه گارانتی برخوردار است و فاکتور رسمی به مشتری ارائه می شود. مشکلات جزئی را می توان تنها با تماس تلفنی و بهره گرفتن از مشاوره ی رایگان بدون حضور تعمیرکار برطرف کرد.