تعمیرات لوازم خانگی به عیب یابی، نصب و راه اندازی و رفع مشکلات و نواقص فنی حول محور تعمیر یخچال، تعمیر یخچال فریزر، تعمیر ماشین لباسشویی، جاروبرقی، اسپیلت و کولر گازی، ماشین ظرفشویی، مایکروویو، فر، تلویزیون های LCD و LED و سایر موارد مرتبط است. تعمیرگاه مجاز مرکزی به عنوان تعمیرگاه لوازم خانگی مجاز و معتبر در تهران و البرز توانسته است با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه نصب، سرویس و تعمیر انواع لوازم خانگی برای برندهای مختلف ایرانی، اروپایی و آمریکایی رضایتمندی مراجعین خود را کسب نماید. تعمیرگاه لوازم خانگی باید مجهز به جدیدترین و به روزترین ابزارهای تخصصی و فوق تخصصی تعمیرات، عیب یابی و سرویس دهی باشد و برای ارائه خدمات با کیفیت و تضمین شده خود از قطعات اورجینال و با کیفیت به عنوان یک مزیت کلیدی رقابت در خدمات خود بهره مند شود. یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت و اعتبار تعمیرگاه لوازم خانگی بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و با تجربه برای خدمات‌رسانی به مراجعین می‌باشد. متخصصین و تعمیرکاران باید در زمینه خدمات قابل ارائه توسط تعمیرگاه لوازم خانگی با تجربه و کارآزموده باشند و همواره در اسرع وقت و در هر ساعت از شبانه روز مشکلات و دغدغه‌های مشتریان را در ارتباط با نقص های فنی و مشکلات مرتبط با تعمیرات و سرویس‌دهی پذیرا باشند و در اسرع وقت برای ارائه خدمات تعمیر در محل و به صورت در دسترس و ۲۴ ساعته به خدمات رسانی بپردازند.
نیروی انسانی تعمیرگاه لوازم خانگی با ارائه خدمات تضمین شده به صورت ۳۶۰ روز گارانتی، دریافت پیام‌های مشتریان از طریق مشاوره تلفنی / آنلاین و برخورداری از تجربه کاری مناسب در زمینه تعمیرات لوازم خانگی اعتبار و اطمینان را به مراجعین تعمیرگاه لوازم خانگی می‌بخشند.
متخصصین تعمیرگاه مجاز مرکزی همیشه در تلاش هستند تا در سریع ترین زمان ممکن در محل کار یا منزل شما حاضر شوند و با توجه به مشکل و نقص فنی لوازم خانگی به ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی بپردازند.
تعمیرگاه لوازم خانگی می‌بایست بتواند تعمیرات لوازم خانگی را برای پوشش دهی انواع نیازمندی‌ها و مشکلات مراجعین خود پوشش دهد تا بتواند در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان خود گام بردارد. مهمترین خدمات یک تعمیرگاه لوازم خانگی عبارتند از تعمیرات انواع یخچال، فریزر، ساید بای ساید، فر برقی، فر گازی، هود، اجاق گاز، سینک، جاروبرقی، اتوپرس، بخارشور، کولرگازی، اسپیلت، داکت اسپیلت، آبسردکن، آبگرم کن، تلویزیون LCD ، LED، صوتی و تصویری، لباسشویی، ظرفشویی، ماکروفر، پکیج، بخاری، شیرآلات، لوله کشی و کلیه لوازم کوچک برقی خانگی
امکان ارائه خدمات مشاوره تلفنی به صورت فوری و شبانه روز در زمینه تعمیرات، نصب، راه اندازی و سرویس‌دهی انواع لوازم خانگی در راستای کاهش هزینه‌های مراجعه حضوری خانواده‌ها و افراد به تعمیرگاه لوازم خانگی از یک سو و امکان دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده برای بهبود کیفیت خدمات بسیار حائز اهمیت است به طوریکه برخورداری از پشتیبانی قدرتمند، همیشه در دسترس و پل‌های ارتباطی متنوع برای ارائه خدمات پیش از تعمیر و تعمیرات لوازم خانگی چه به صورت تلفنی، سایت، حضور در محل و سایر موارد یکی از مزیت‌های رقابتی و کلیدی یک تعمیرگاه لوازم خانگی مجاز و رسمی است.
در همین راستا تعمیرگاه مجاز مرکزی به عنوان تعمیرگاه لوازم خانگی معتبر و مجاز با اتکاء به سالها تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و با تجربه، به شیوه های متعدد آماده ارائه خدمات پشتیبانی، تعمیرات و مشاوره در هر ساعت از شبانه روز و به صورت همیشه در دسترس می‌باشد.