دندانپزشکی درسان، مرکز ایمپلنت غرب تهران می باشد که ایمپلنت های دندانی بهترین و قطعی ترین درمان برای جایگزینی دندان های از دست رفته از یک دندان تا کلیه دندان ها می باشد. که به صورت ثابت یا متحرک انجام می شود. افرادی که دندانشان را از دست می دهند یا می کشند باید بلافاصله به فکر درمان ایمپلنت باشند و از آنجایی که برای درمان ایمپلنت نیاز به چندین مراجعه می باشد مرکز ایمپلنت غرب تهران برای افرادی که در غرب تهران ساکن هستند بسیار مناسب است.
جنس ایمپلنت های دندانی اکثرا از فلز تیتانیوم می باشد و پروسه جایگزینی ایمپلنت به دو قسمت: جراحی ایمپلنت و پروتز ایمپلنت تقسیم میشود . در طی کاشت ایمپلنت و پس از جراحی ان حدود ۲ الی ۳ ماه زمان لازم است تا رشد و ترمیم استخوان اطراف ایمپلنت صورت گیرد و در نهایت پروتز نهایی قالبگیری و ارائه گردد. در کل ایمپلنتی مناسب است که میزان پیوند ان با استخوان بیمار بالا بوده و میزان تحلیل استخوان اطراف آن در طول زمان کمتر باشد.

هنگام انتخاب ایمپلنت میزان استخوان ناحیه دندانی و میزان استحکام ان و زمان گذاشتن ایمپلنت در نظر گرفته می شود. اگر استخوان کافی برای گذاشتن ایمپلنت در دسترس نباشد می توان در شرایط خاص مقداری استخوان از نقاط دیگر پیوند زد. البته بر حسب شرایط استخوانی هر فرد نوع ایمپلنت انتخاب می شود
ایمپلنت می تواند بلافاصله پس از از دست رفتن دندان و کشیدن آن و یا پس از مدت زمان تعیین شده برای ترمیم بافت و استخوان اطراف ان ناحیه که توسط پزشک طول مدت ان مشخص میگردد، جایگزین شود. لذا توصیه می کنیم اگر در غرب ساکن هستید به مرکز ایمپلنت غرب تهران درسان مراجعه کنید.
شکل ایمپلنت مانند ریشه دندان طبیعی است. طول عمر یک ایمپلنت می تواند حتی ازطول عمر باقی مانده یک فرد هم بیشتر باشد که این امر مستلزم رعایت تمامی نکات بهداشتی میباشد و تمیز نگه داشتن فضاهای بین ایمپلنت ها و دندان های طبیعی مجاور، جلوگیری از تجمع مواد غذایی در فضاهای ذکر شده وجرم گیری دندان در زمانی که ضرورت داشته باشد نه فقط از تجمع پلاکت های باکتریال و تخریب دندان های مجاور ایمپلنت و بافت لثه جلوگیری می کند، بلکه به انجام موفقیت آمیز پروسه کاشت دندان کمک می کند.
از بزرگترین مزایای ایمپلنت برای بیمارانی که دندان خود را از دست داده اند حفظ استخوان باقیمانده و جلوگیری از تحلیل استخوان می باشد. در دنیا بیش از ۱۵۰۰ شرکت ایمپلنتی و به تبع آن ۱۵۰۰ نوع ایمپلنت داریم و در ایران نیز بیش از ۵۰ نوع ایمپلنت وجود دارد که عواملی که بر روی این درمان مؤثر است این است که:
۱- کار توسط تیم متخصص شامل متخصص جراحی فک و صورت و یا متخصصین جراحی پریو انجام شود و پروتز آن نیز توسط متخصص پروتز انجام گردد.
۲- استفاده از ایمپلنت هایی که از نظر تکنولوژی دارای سطح خاصی هستند که شانس موفقیت ما را بیشتر و ضریب شکست را کاهش می دهد.
کلینیک دندانپزشکی درسان در غرب تهران واقع می باشد و جز مجهزترین مرکز ایمپلنت غرب تهران و ارتودنسی غرب تهران می باشد. متخصصین و کادر درمانی ما در کلینیک دندانپزشکی درسان اقدامات تشخیصی، درمانی و مراقبتی مرتبط با ایمپلنت و ارتودنسی را با کیفیت و دقت بسیار بالا به بیماران محترم ارائه می نمایند