گوشی های 2018 آیفون و تکنولوژی های آن

KGI اعلام کرد که اپل سه گوشی را برای سال 2018 آماده می کند، دو گوشی از این سه مدل با صفحه نمایش OLED و یکی از آنها از صفحه نمایش LCD-TFT استفاده خواهد کرد بنابراین رزلوشن آن پایین تر بوده و قیمت آن نیز به نسبت پایین تر خواهد بود.
همه مدل ها نیز از Face ID پشتیبانی خواهد کرد؛ اما پشتیبانی این مدل ها از in-screen Touch ID هنوز قطعی نشده است. آخرین اطلاعات از تحلیل گر KGI Ming-Chi Kuo حاکی ازآن است که به رغم کوهی از پرونده های دعاوی بین این دو شرکت به احتمال زیاد یکی از تلفن های همراه اپل در سال 2018 با مودم X20 Qualcomm عرضه شود.
Kuo پیش بینی کرده است که اینتل 70-80٪ از مودم ها را ساخته و ساخت بقیه مودم ها به شرکت Qualcomm واگذار خواهد شد. تراشه های baseband با پشتیبانی از طراحی آنتن 4X4 MIMO، سرعت انتقال LTE را بهتر خواهد کرد.انتظار میرود که اپل در سال 2018 گوشی های خود را به صورت دو سیم کارت و اتصالات LTE دوگانه عرضه کند. این ویژگی ها در تلفن های هوشمند دو سیم کارته دیده می شود، بنابراین ممکن است اولین آیفون سال 2018 به یک شیار دو سیم کارته و یا یک شیار تک سیم کارته از نوع eSIM مجهز شود.
به احتمال زیاد یکی از گوشی های که در سال 2018 به بازار خواهد آمد iPhone 11 باشد. شرکت آپل هر ساله مدل های جدید خود را در فصل پاییز به طور رسمی معرفی و عرضه می کند، اما تاکنون دقیقا مشخص نشده است که چه تعداد گوشی توسط این شرکت در سال 2018 ساخته می شود اما احتمال می رود که در سال 2018 سه گوشی به بازار آید.