آیفون x در زمانی کمتر از یک ماه به بازار عرضه خواهد شد و ممکن است شما یکی از افراد منتظر باشید که می خواهند این محصول را خریداری کنند. آیفون x محصولی با طراحی تکامل یافته و بلند مدت است که توسط شرکت اپل تولید می شود، با مجیک نیوز همراه باشید.

به عنوان مثال :چگونه می توان صفحه آیفون x را به راحتی و بدون نیاز به دکمه روشن نمود؟پد دایره ای کوچک که توسط آن ویژگی اثر انگشت قابل استفاده بود و از نسخه اصلی آیفون همراه آن بوده است هم اکنون دیگر وجود نخواهد داشت. مدت زیادی است که کاربران برای روشن کردن صفحه نمایش آیفون خود از این دکمه استفاده می کنند. پس از عرضه شدن آیفون ۵s که در آن از این دکمه استفاده می شد تا اثر انگشت کاربر اسکن شود شکل راحت تری برای روشن کردن صفحه نمایش پیدا شد. حال که دیگر touch ID و دکمه ای وجود ندارد چگونه می توان صفحه نمایش آیفون خود را روشن نمود؟
در اینجا با چهار روش برای روشن کردن صفحه نمایش آیفون X آشنا خواهیم شد:

یک : لمس صفحه نمایش
یک قابلیت جدید و منحصر به فرد آیفون x این است که به راحتی و تنها با لمس صفحه و بدون نیاز به فشردن هیچ دکمه ای صفحه نمایش روشن خواهد شد. در این روش شما فقط دست خود را بر روی صفحه آیفون خود قرار داده و منتظر روشن شدن صفحه برای اسکن چهره خود و باز کردن قفل آن می مانید.

دو : استفاده از دکمه ی پاور
دکمه ی پاور هم اکنون در سمت راست فریم گوشی شما قرار داشته و سایز آن نیز نسبت به سری های قبل مقداری بزرگتر شده است لذا حال ساده تر می توانید آن را پیدا کنید و از آن برای روشن نمودن صفحه نمایش استفاده کنید.

سه : بلند کردن تلفن همراه
این قابلیت هم زمان با تولید سیستم عامل ios 10 رونمایی شد و در آیفون x به خوبی می توان از آن بهره گرفت. در این روش اساسا وقتی شما گوشی آیفون خود را برای دارید و به آن نگاه می کنید صفحه نمایش آن روشن خواهد شد.

چهار : استفاده از Siri
دستانتان کثیف یا مرطوب است؟ از siri کمک بگیرید. در آیفون های قبلی شما برای استفاده از siri نیاز داشتید تا دکمه را فشار دهید و قفل صفحه را بگشایید. هم اکنون تنها کافی است به آیفون خود نگاه کنید و از این قابلیت بهره بگیرید.

منبع : magicnews.ir


- - - - - - - - - -

سامسونگ گلکسی نوت 8