تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

موضوع: مشکل نبود منوی برنامه در ایتونز جدید

سپاس
    448
    از این کاربر 460 بار در 345 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض مشکل نبود منوی برنامه در ایتونز جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط i-Phone is Dead نمایش پست ها

من جملاتتون رو خوندم اصلا نمیفهم شما چرا از ایتونز یا برنامه های مشابه استفاده می کنید؟ مگه زمان اینترنت دایل اپ هست که حرف می زنید من شخصا همه چی رو با دیوایسم میگیرم و حتی موسیقی فیلم و سریال هم از ایتونر قانونی میخرم و با پشتیبانی اپل بابت هر مشکلی در ارتباطم.

ب[/B]

بحث تعصب نیست بحث اکو سیستم اپل هست که کسی محصول این شرکت رو میخره از اکو سیستم آن پیروی بکنه و قانونی از دستگاه استفاده یکنه
    نخواد نمینونه بهتره نیاد

چیزهایی رو هم که گفتم دنیامون فرق داره

دلیلی که بنده آوردم که کاملن مشخصه. این حجم از انحصار طلبی اپل در نهایت به نفع مشتری نمی تونه باشه چرا باید اپ استور از برنامه ی رسمی خود اپل یعنی آیتونز حذف بشه؟ چیزی که قبلن بوده
    هیچ دلیلی وجود نداره
    دوست عزیز کدوم اکوسیستم، اگه به اکوسیستم اولیه و ابتدایی اپل بود که ما هیچ وقت نباید از آیفون 5 یا مدل پیشرفته اش se آیفون بزرگ تر می داشتیم! این حرف ها همه اش کشکه اتفاقن اپل بیشتر از همه به فکر بازاره ،مثل خیلی شرکت های دیگه چون باید اینطور باشه تا سود کنه، مثلن وقتی دید گوشی های سایز بزرگ اندروید داره مؤفق میشه حتی توی خود آمریکا بازار رو داره از دست اپل میگیره اومد سایز بزرگ تولید کرد و پا گذاشت روی همون اکوسیستمی که میگید ، اپلی که یکی از بزرگ ترین مشخصه هاش سالی فقط یک گوشی پرچمدار بود حالا دیگه دو سه تا شده! همین آیفون X رو ببین تمامش یه کپی از گلکسی اس 8 پلاس هست منهای سنسور اثر انگشت! یا مثلن شما خودت بی طرفانه بگو حذف جک هدفون چه سودی برای مشتری داره؟! یا اگه شما می تونستی ظرفیت حافظه ی دیوایس اپلی ات رو بیشتر کنی، لذت بخش تر نبود؟!
    اما بخش دوم حرف تون رو متوجه نشدم یعنی چی قانونی از دستگاه استفاده بکنه؟! خب هر کس دیوایسی که بخره مطابق دستورالعمل خودش می تونه کار کنه چه اپل یا هر چیزی ، اگه منظورتون استفاده از برنامه های کرک یا نصب به جز اپ استور هست که این کلن قضیه جداست در بقیه ی سیستم عامل ها هم هست که توی iOS هم سخت تره
    و یا اینکه منظور شما جیلبریک هست که غیر قانونی می دونید که این کاملن تصور اشتباهی هست چون حتی توی خود آمریکا هم جیلبریک پدیده ی غیرقانونی نیست (مطابق اصلی که هر شخصی حق داره به طور دلخواه از چیزی که پولش رو داده استفاده کنه) و کلی توییک های پولی هست که مردم میخرن و اصلن فلسفه ی اصلی جیلبریک استفاده از برنامه های کرک نیست
    ویرایش توسط Babak 8 : 18-09-2017 در ساعت 02:42 PM

2. کاربر زیر از Babak 8 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    9.3
    ورژن Mac
    10.12.4
    سپاس
    0
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

هرروز بدتر از دیروز.هی میان از قدرت سی پی یو آیفون ایکس تعریف میکنند یکی نیست بیاد بگه قدرت تو سیستم عامله.مثل این هست که رو کامپیوتر قدرتمند امروزی ویندوز 98 نصب بشه.ios یه فایل منیجر نداره.قابلیت دانلود فایل نداره و کلی چیزهای دیگه که نداره.امکانات اولیه رو نداره.وقتی هم که ios جدید میاد هیچ ویژگی گسترده ای رو نمیبینی و قطره چکانی به سیستم عامل میان یه چیز خیلی ساده که بطور مثال از قابلیتهای پیشفرض اندروید هست رو به ios اضافه میکنند و میان کلی روش مانور میدهند و تبلیغشو میکنند!یک روز میان تو ios برنامه های ایرانی رو پاک میکنند فردایش میان کیبورد فارسی رو بهش اضافه میکنند.صبح که از خواب بیدار میشن میان میگن خوب امروز کجای ios رو محدود کنیم تا کاربرا رو بیشتر اذیت کنیم!تو ایران هم که بدتر از هرجایی. ارور 1009.پاک شدن برنامه ها.درست کردن اپل آیدی با کلی دردسر.برای یه کار کوچولو که تو اندروید ساده هست تو ios باید کلی زحمت بکشی.البته فروشش تو ایران بالاست چونکه بیشتر مردم نمیدونند چه سرطانی هست و فقط میخواهند مثلا کلاس بزارند

4. کاربر زیر از only samsung عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    448

کشور کپی رایت نداره تحریم هست و 40 سال بشون مرگ میفرستیم....اینا مشکلات اپل نیست مشکلات ایران هست به خود خودت هم 1 یار مرگ بگیم قاطی میکنی

ارور 1009 مربوط به isp هست و مشکلات ssl شما اگر دارید با شرکت دیگر و یا اپراتورتان تست کنید.

شما که عاشق اپلی تاحالا یکبار ازش موسیقی فیلم و سریال خریدی؟ ولی باز میگم استفاده ها فرق نداره
    اصلن صحبت ما ربطی به کپی رایت نداره بحث محدودیت ها و سیاست های اپل هست
    ارور 1009 هم مستقیمن به محدودیت خود اپل برمیگرده ربطی به isp نداره (حالا من این ارور رو طبیعی می دونم تا حدودی با توجه به شرایط)
    دوست عزیز ، شما چرا فکر میکنید ما از محصولات و خدمات اپل خریداری نکردیم ؟ موزیک و سریال درسته شاید کاربران ایرانی زیاد خریدارش نباشن اون هم به دلایل کاملن واضح و آشکار اما خیلی ها تو ایران خریدار اشتراک آی کلود ، پرداخت های درون برنامه ای، اپ های پولی App Store هستند
    من خودم به شخصه تا الآن کلی برای اپ های پولی و پرداخت های درون برنامه ای خرج کردم (یعنی اصلن از جای دیگه برنامه نمی گیرم) ، ماهی یک دلار هم برای آی کلود دارم هزینه میکنم ، اشتراک قند شکنی که دارم رو هم با همین اپل آی دی میخرم! پس فکر نکنید ما افرادی هستیم که همیشه دنبال دور زدن سیستم اپل و استفاده از برنامه های کرک و غیره هستیم من خودم کاربر پر سودی برای اپل هستم (از نظر نرم افزاری)
    بعدش دوست عزیز من ، شما که مدام داری روی خرید سریال و موزیک تأکید میکنی ، چیز عجیبی رخ نداده! یعنی اپل کار معجزه ای در زمان فعلی نکرده! اون تولید کننده ی فیلم، موزیک و... دنبال سودشه، میخواد محصولش رو بفروشه از هر جایی بتونه فقط اپل هم که نیست سونی هم فروش فیلم رو داره! و خیلی خدمات دهندگان دیگه
    ویرایش توسط Babak 8 : 19-09-2017 در ساعت 12:33 PM

سپاس
    448

من از اکوسیستم اپل برای سیاست سرویسهاش استفاده میکنم شما شاید نمی دونید و نمی بینید اپل تو فروش و فروشگاه مجاری گوگل رو نابود کرده اپل میوزیک ایتونز تی و وی و...کتاب استورش و...درامدش از اپ استور

البته حق هم دارید شما از اکو سیستمش شاید استفاده نمی کنید و نمی دونید من هم قصد تبلیغ و تحمیلش رو ندارم
    دوست عزیز بخش اول حرف تون بر چه اساس هست؟ چون کاربران اندروید خیلی زیاد ترن و بصورت طبیعی باید مشتری های گوگل پلی هم بیشتر باشن حالا درسته شاید در یک زمانی سودآوری اپل بیشتر باشه که این هم برمیگرده به ذات بازار تجارت ولی در مجموع بازار اندروید خیلی مؤفق تره دیگه آمارها مشخصه که در بازار گوشی های هوشمند سامسونگ سهم بیشتری داره
    اپل تا قبل آیفون 6 که کاملن بازار رو توی خود آمریکا هم واگذار کرده بود ولی بخاطر بزرگ بودن آیفون های 6 و 6 پلاس و حضور در بازار چین تازه اون موقع تونست فاصله رو کم کنه
    بخش دوم حرف تون هم که خیلی خنده دار بود! نسبت به من و کاربران قدیمی دیگه این انجمن این حرف رو نسبت میدید!
    من تا حالا توی هیچ پستی به میزان حضورم در انجمن اشاره نکرده بودم چون خودم میدونم این چیزها ملاک نیست ولی با این نوع قضاوت شما در پاسخ باید بگم یه نگاهی به تاریخ حضور من در انجمن و امتیازی که دریافت کردم کنید (تازه قبل از این هم اکانت دیگه ای داشتم ) بعد از این نوع قضاوت ها انجام بدید
    ویرایش توسط Babak 8 : 19-09-2017 در ساعت 12:55 PM

سپاس
    35
    از این کاربر 50 بار در 33 ارسال سپاس شده است.

وات دا فاز عَپل !!

این چ کثافت کارییه که اپل داره میکنه!؟

من که سویچ میکنم روی اندروید!

اپل هم دیکتاتور شده!

این چه مسخره بازییه عاخه؟

از دوستان کسی آموزش یاروشی بلده که دانگرید کنیم به نسخه قدیمی تر آیتیونز بدون از دست دادن آرشیو و چیزای دیگه؟
    ویرایش توسط ai_khujaste : 19-09-2017 در ساعت 10:06 PM

ورژن iOS
    6.1.3
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    91
    از این کاربر 598 بار در 437 ارسال سپاس شده است.

اپل نسخه جدید ایتونز رو با پشتیبانی از ایفون ۸ و برنامه ها منتشر کرد:
    https://support.apple.com/en-us/HT208079

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. کاربر زیر از HaEN عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    448

استفاده ها متفاوت است ولی خودم به شخصا هیچ نیازی یه اتصال iOS به کامپیوتر نمیبینم و از اقدام اپل حمایت میکنم اپل میتونه ایتونز پی سی و مک رو هم در اینده حذف کنه و بجاش صرفا یک پلیر پخش ارایه کنه که مشترک با ورود به اکانتش کلیه خریدهای مدیاش رو استریم کنه و همچنین دانلود
    خودم الان به اپل اینو فیدبک میدم
    دوست عزیز اصلن تمام بحث ها رو کنار بذاریم که چه کسی سابقه ی بیشتری در استفاده از آیفون و غیره داره
    بیا مستقل قضاوت کنیم، اصلن برای خود اپل در رقابت با پرچمداران اندرویدی، محدودیت بیشتر کاربر به نفعش هست یا اختیار عمل بیشتر؟ هیچ وقت طرز استفاده ی دو نفر از یک دیوایس شبیه هم نیست، و ما نمی تونیم حالتی رو در نظر بگیریم که تمام کاربران iOS استفاده شون مثل شما باشه هر کسی یه سلیقه ای داره بعضی ها کلن نمی تونن بدون جیلبریک کار کنن، در این بازار رقابت اصلن به نفع اپل نیست که محدودیت ها رو بیشتر کنه و بخاطر همین هم هست که اپل پافشاری بر روی صفحه نمایش 4 اینچی (و کوچیک) آیفون رو کنار گذاشت و یا امسال اومد محصول کاملن جدید آیفون X رو معرفی کرد بقیه ی موارد هم همین طوره
    و جالب اینجاست خودتون هم قبول دارید استفاده ها متفاوت هست اما باز هم از محدودیت های بیشتر اپل حمایت می کنید که هیچ، حکم هم می کنید که باید اینطور باشه ! حالا نمی دونم اینکه یه عده به مشکل بخورن و از دست اپل بیشتر ناراحت بشن چه سودی برای شما داره!!

در 9 سال گذشته بودم و از سال 2008 یا ایفون 3gs وارد دنیای اپل شدم

نام اصلی من در انجمنهای ایرانی و جهانی چیز دیگریست و صرفا از با خبر بودن اوضاع ایرانیان در تنها انجمن نسبتا باقی مانده پارسی اپلی حضور دارم
    با عرض پوزش ولی لحن نوشتار شما اصلن در سطح یک یک کاربر با سابقه و در این حد نبوده بیشتر به یک لجبازی برای تأکید بر سلیقه ی شخصی بوده ! مثلن دیدم که نوشته بودید من حتی موافقم کلن برنامه ی آیتونز حذف بشه! این حرف حتی در حد جوک هم نیست چون اگه به قول شما همیشه نرمال و قانونی هم از دیوایس استفاده کنیم بالأخره احتمال وجود مشکل هست و برای ریستور باید از کامپیوتر کمک گرفت ، و چون مستقیم نمیشه در ویندوز یک دیوایس اپلی رو مدیریت کرد همیشه به حداقل به یک واسطه ای مثل آیتونز نیاز هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
    اپل نسخه جدید ایتونز رو با پشتیبانی از ایفون ۸ و برنامه ها منتشر کرد:
    https://support.apple.com/en-us/HT208079

یعنی الآن آیتونز رو آپدیت کنم دسترسی به App Store قطع نمیشه؟ مطمئن باشم؟

ویرایش توسط Babak 8 : 12-10-2017 در ساعت 04:35 PM

11. کاربر زیر از Babak 8 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    11.4.1
    سپاس
    829
    از این کاربر 3,485 بار در 1,942 ارسال سپاس شده است.

این تاپیک تا اطلاع ثانوی بسته شد
    پستهای بی ارتباط با این تاپیک همگی حذف میشود.
    لطفا از بحث و جدل بیهوده خودداری کنید.
    ویرایش توسط H.Karimi : 13-10-2017 در ساعت 09:45 PM

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)