چگونه برای آیفون آهنگ دانلود کنیم؟ چگونه با آيفون آهنگ دانلود كنيم؟

ایرناب: دانلود کردن آهنگ و موسیقی برای آیفون کار ساده ای نیست؛ از این رو در این مقاله به طور کامل در مورد دانلود کردن آهنگ برای آیفون و اینکه چگونه برای آیفون آهنگ دانلود کنیم؟ بحث شده است.
در آیفون، شما اجازه ی دانلود فایل های موسیقیایی وجود ندارد مگر اینکه از نرم افزار آیتونز استفاده کنید.
اما برخی از اپ‌ها وجود دارند که این کار را راحت کرده‌اند و ما می‌خواهیم نرم افزار از ios را به شما معرفی کنیم که می توانید با آن به راحتی اقدام به دانلود آهنگ برای آیفون کنید.

نرم افزار Documents 5 از کمپانی Readdle یک File Manager است که قابلیت باز کردن، مرتب‌سازی و نمایش انواع فایل‌های مختلف را دارد.
بهتر اینکه این اپ دارای مرورگر داخلی اختصاصی نیز هست که به شما اجازه می‌دهد هر فایلی را دانلود و در محیط اپ باز کنید یا آن را به اپ دیگری انتقال دهید.
برای دانلود موسیقی ابتدا وارد مرورگر داخلی اپ بشوید و به آدرسی که می‌خواهید فایل‌ را از آن دانلود کنید بروید و به‌راحتی بر روی لینک دانلود tap کنید.

دانلود موزیک برای آیفون


در این مرحله اپ از شما خواهد خواست تا در صورت تمایل نام و مسیر ذخیره‌ی فایل را تعیین کنید. پس از تعیین نام و مسیر ذخیره، دکمه‌ی Done را لمس کنید تا پروسه‌ی دانلود آغاز گردد.

پس از پایان دانلود، پیغامی مبنی بر کامل شدن دانلود نمایش داده خواهد شد.


دانلود آهنگ برای اپل


حالا می‌توانید به قسمت Documents رفته و در مسیری که انتخاب کرده بودید فایل خود را بیابید.

در اینجا می‌توانید فایل‌ خود را با استفاده از اپ Documents 5 باز کنید و به آن گوش دهید.

حتی می‌توانید با Drag and Drop آن را را جابجا کرده و در فولدر دیگری قرار دهید یا با استفاده از گزینه‌ی Edit>Open In آن را در اپ‌های دیگر باز کرده به آن گوش دهید یا آن را ویرایش کنید.

البته عملکردهای Documents 5 تنها به دانلود و ذخیره‌ی موسیقی محدود نمی‌شوند. می‌توانید با پروسه‌ی مشابهی ویدیوها، فایل‌های PDF، فایل‌های Zip و … را نیز دانلود، مدیریت و مشاهده کنید.
برای دانلود اپلیکیشن Documents 5 به این لینک مراجعه کنید.