تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عدم دریافت ایمیل از سایت اپل

سپاس
    0
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

New 2 عدم دریافت ایمیل از سایت اپل

دوستان عزیز
    من اجبارا Ipad/Air2 پسرم رو مجبور شدم ریست کن و وقتی که بالا آمد گفت باید Unlock کنید . فقط 2 تا راه Unlock داره :

1: پاسخ به سوالات امنیتی: در این مرحله همه جوابهای من را منجمله تاریخ تولد رو میگه اشتباه هست
    2: درخواست برای دریافت ایمیل : و هیچ وقت برام ایمیلی از اپل نمیاد. احتمالا چون اپل آی دی من B****@Ta***.IR هست. متاسفانه اصلا هیچ ایمیلی از اپل دریافت نمیکنم

لطفا راهنمایی م کنید

2. کاربر زیر از morteza_bg عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    11.4.1
    سپاس
    829
    از این کاربر 3,485 بار در 1,942 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_bg نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    من اجبارا Ipad/Air2 پسرم رو مجبور شدم ریست کن و وقتی که بالا آمد گفت باید Unlock کنید . فقط 2 تا راه Unlock داره :

1: پاسخ به سوالات امنیتی: در این مرحله همه جوابهای من را منجمله تاریخ تولد رو میگه اشتباه هست
    2: درخواست برای دریافت ایمیل : و هیچ وقت برام ایمیلی از اپل نمیاد. احتمالا چون اپل آی دی من B****@Ta***.IR هست. متاسفانه اصلا هیچ ایمیلی از اپل دریافت نمیکنم

لطفا راهنمایی م کنید
    سلام
    قویا توصیه میشه که اپل آیدی رو خودتون بسازید و از اپل آیدی های آماده موجود در بازار استفاده نکنید ( بخاطر همین مشکلات )
    اگر شخص دیگری برای شما اپل آیدی رو ساخته ممکنه تغییر تمام اطلاعات اپل آیدی کار ایشون باشه ( دلیلش رو من نمیدونم )
    لینک ریست کلمه عبور فقط برای ایمیل ریکاوری ارسال میشه و اگر ایمیل ریکاوری در اختیار شما نباشه عملا هیچکاری نمیتونید انجام بدید.
    ایمیل ریکاوری در زمان ساختن اپل آیدی تنظیم ( ست ) میشه و با ایمیل اپل آیدی کاملا متفاوت هستش.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)