تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: سوال در مورد پیام رسان تلگرام

سپاس
    13
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض سوال در مورد پیام رسان تلگرام

سلام ببخشید من کلی گشتم که جایی را برای سوالم پیدا کنم و متاسفانه موفق نشدم اگر جای نامناسبی سوال کردم منو راهنمایی کنید
    سوال من اینه که در پیام رسان تلگرام بعضی از پیامها در پایین و سمت راست ( البته بیرون خود پیام ) یک فلش کوچک داخل دایره هست که با اون براحتی میشه اون پیام یا عکس و ویدیو را همزمان به چند نفر ارسال کرد و برخی از پیامها اینو ندارن ایا راهی برای ایجاد این فلش کسی از دوستان سراغ دارن
    ممنون

ورژن iOS
    10.0
    سپاس
    15
    از این کاربر 8 بار در 8 ارسال سپاس شده است.

دوست عزیز منظور شما از اون فلش دکمه به اشتراک گذاری هست،بخاطر وجود مسائل مرتبط با کپی رایت امکان به اشتراک گذاری آهنگ به برنامه های دیگه با خود برنامه تلگرام یا واتس آپ وجود نداره.

3. کاربر زیر از sayrus2010 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    13
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط sayrus2010 نمایش پست ها
    دوست عزیز منظور شما از اون فلش دکمه به اشتراک گذاری هست،بخاطر وجود مسائل مرتبط با کپی رایت امکان به اشتراک گذاری آهنگ به برنامه های دیگه با خود برنامه تلگرام یا واتس آپ وجود نداره.
    ممنون از توضیح شما . نحوه ایجاد ای لینک به اشتراک گذاری رو میدونید ؟

ورژن iOS
    11.4.1
    سپاس
    829
    از این کاربر 3,485 بار در 1,942 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط danial50 نمایش پست ها
    سلام ببخشید من کلی گشتم که جایی را برای سوالم پیدا کنم و متاسفانه موفق نشدم اگر جای نامناسبی سوال کردم منو راهنمایی کنید
    سوال من اینه که در پیام رسان تلگرام بعضی از پیامها در پایین و سمت راست ( البته بیرون خود پیام ) یک فلش کوچک داخل دایره هست که با اون براحتی میشه اون پیام یا عکس و ویدیو را همزمان به چند نفر ارسال کرد و برخی از پیامها اینو ندارن ایا راهی برای ایجاد این فلش کسی از دوستان سراغ دارن
    ممنون
    سلام
    اون فلشی که شما مورد نظرتون هست به اون اشاره کردید از طریق خوده برنامه ، فقط برای پستهایی که از یک کانال به دیگر گروه ها و یا دیگر کانال ها ارسال میشه بصورت خودکار قرار داده میشه. بطور کلی این فلش فقط مخصوص به اشتراک گذاری پستهای کانال ها هستند. اگر پیامی هم درون یک گروه با این فلش مشاهده میکنید ، با دنبال کردن آن نهایتا به یک گروه خواهید رسید.
    موفق باشید

6. کاربر زیر از H.Karimi عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)