تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

موضوع: حال که ویندوز ایکس پی به پایان عمر خود رسیده است, چه باید کرد؟!

سپاس
    357
    از این کاربر 141 بار در 66 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض حال که ویندوز ایکس پی به پایان عمر خود رسیده است, چه باید کرد؟!

۱۲ سال پیش بودکه ویندوز تازه ی مایکروسافت به دنیا آمد, شاید هیچ کسی فکر نمی‌کرد که تا این حد بتواند در دنیای دیجیتال جا خوش کند! ویندوز ایکس پی تا جایی محبوبیت پیدا کرد که حتی برای خود مایکروسافت نیز جایگزین کردنش بسیار سخت شد!

ویندوز ایکس پی که در اکتبر 2001 / مهر ۱۳۸۰ عرضه شد, سیستم عاملی متن بسته است که شاید بتوان آن را محبوب‌ترین سیستم عامل دنیا نامید. در سال ۲۰۰۸ مایکروسافت اعلام کرد که دیگر این ویندوز را روی رایانه های تازه تولید شده عرضه نمی کند ولی پشتیبانی از آن تا سال ها بعد ادامه یافت.

مایکروسافت امکانات تازه و وصله های امنیتی سیستم عامل را در بسته هایی با نام «سرویس پک» عرضه می‌کرد که آخرین آن ها سرویس پک ۳ بود که درسال ۲۰۰۸ عرضه شد ولی هم چنان به روز رسانی های امنیتی به صورتی که از داخل خود سیستم عامل قابل دریافت بودند ارایه می شدند.

در نهایت در ۸ آوریل ۲۰۱۴/ ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ بود که مایکروسافت اعلام کرد که دیگر هیچ وصله ی امنیتی برای این سیستم عامل منتشر نخواهد کرد و به زبانی دیگر پشتیبانی از ویندوز ایکس پی را متوقف کرده است.

متن کامل مقاله را در وب‌گاه زیر مطالعه نمایید.

http://mrgeo22.wordpress.com/2014/10/17/xp-expired

2. 2 کاربر زیر از Mr.Geo22 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    8.1.3
    ورژن Mac
    10.10.2
    سپاس
    18
    از این کاربر 61 بار در 49 ارسال سپاس شده است.

دوست عزیز...واسه پروسه نصب که مشکلی پیش نمیاد...فقط بسته های امنیتی عرضه نمیشه همین...هر چند که با بسته های امنیتی هم امنیتی در کار نبود...

4. 2 کاربر زیر از BeDifferent عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    1,292
    از این کاربر 866 بار در 545 ارسال سپاس شده است.

واقعا اين ويندوز انقلابي كرد توي سيستم عامل هاي اون دوران.
    اما ماكروسافت نتونست موفقيت هاي ويندوز اكس پي رو دوباره كسب كنه.
    حالا ويندوز ١٠ رو داره چيزي ما بين ٨ و ٧ و اكس پي مي سازه.
    به نظرم بعد از اين همه مدت بتونه دوباره يه سيستم عامل خوب بده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. 2 کاربر زیر از HERO عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    8.1.3
    ورژن Mac
    10.10.2
    سپاس
    18
    از این کاربر 61 بار در 49 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها

دوست عزیز...اگه با نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ کار کرده باشی میبینی که یه ترکیب زشتی از ویندوز ۷ و ۸ هست و من هیچ تغییر دیگه ای تو این سیستم عامل ندیدم...و حداقل تو قسمت چند صفحه ای که به تقلید از مکینتاش بوده چنان ضعیف عمل کرده که پایداری وجود نداره و با ریستارت ساده ای قبلیت که تنظیم کرده بودی از بین میره و باید از نو چند صفحه بسازی...من به شخص خیلی از ویندوز۸.۱خوشم میاد....

ورژن iOS
    9.0
    ورژن Mac
    10.10.2
    سپاس
    98
    از این کاربر 80 بار در 57 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط BeDifferent نمایش پست ها
    دوست عزیز...اگه با نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ کار کرده باشی میبینی که یه ترکیب زشتی از ویندوز ۷ و ۸ هست و من هیچ تغییر دیگه ای تو این سیستم عامل ندیدم...و حداقل تو قسمت چند صفحه ای که به تقلید از مکینتاش بوده چنان ضعیف عمل کرده که پایداری وجود نداره و با ریستارت ساده ای قبلیت که تنظیم کرده بودی از بین میره و باید از نو چند صفحه بسازی...من به شخص خیلی از ویندوز۸.۱خوشم میاد....
    درود

اگه شما با نسخه آزمایشی ویندوز 8 که چند ماه قبل از معرفی نهایی ویندوز 8 منتشر شد کار کرده باشید حتما متوجه شدید که در نسخه پیش نمایش بسیار مشکلات فراوانی وجود داره ...

تا اومدن نسخه نهایی ویندوز 10 نمیتونیم نتیجه گیری قطعی کنیم چون ممکنه در نسخه نهایی تغییراتی دوباره بوجود بیاد ...

در مورد مقاله بالا و به اتمام رسیدن عمر ویندوز xp هم باید بگم که خب میریم 8.1 نصب میکنیم اینکه دیگه غصه نداره

9. 2 کاربر زیر از shakib zero عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    1,292
    از این کاربر 866 بار در 545 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط shakib zero نمایش پست ها
    درود

اگه شما با نسخه آزمایشی ویندوز 8 که چند ماه قبل از معرفی نهایی ویندوز 8 منتشر شد کار کرده باشید حتما متوجه شدید که در نسخه پیش نمایش بسیار مشکلات فراوانی وجود داره ...

تا اومدن نسخه نهایی ویندوز 10 نمیتونیم نتیجه گیری قطعی کنیم چون ممکنه در نسخه نهایی تغییراتی دوباره بوجود بیاد ...

در مورد مقاله بالا و به اتمام رسیدن عمر ویندوز xp هم باید بگم که خب میریم 8.1 نصب میکنیم اینکه دیگه غصه نداره
    دقيقا حرف شما درسته.

11. کاربر زیر از HERO عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    357
    از این کاربر 141 بار در 66 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط bedifferent نمایش پست ها
    دوست عزیز...واسه پروسه نصب که مشکلی پیش نمیاد...فقط بسته های امنیتی عرضه نمیشه همین...هر چند که با بسته های امنیتی هم امنیتی در کار نبود...
    خب نکته اصلی این مقاله هم همینه دوست من. یعنی با این ناامنی ایجاد شده آیا عاقلانه است که باز هم از مهاجرت فرار کنیم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط hero نمایش پست ها
    Sent from my iphone using tapatalk
    درسته که ویندوز xp اون زمانی سیستم عامل خیلی خوبی بود ولی آیا هنوزم میشه به این راحتی از خوبی ویندوز حرف زد؟!
    بایستی برای افرادی که از این سیستم عامل استفاده می کنن در درجه اول ایجاد انگیزه کرد برای مهاجرت و بعد از اون باید دید که چه انتخابی بهترین انتخابه براشون

نقل قول نوشته اصلی توسط shakib zero نمایش پست ها
    درود

در مورد مقاله بالا و به اتمام رسیدن عمر ویندوز xp هم باید بگم که خب میریم 8.1 نصب میکنیم اینکه دیگه غصه نداره :d
    راستش فکر نمیکنم خیلی انتخاب خوبی باشه, حداقل برای بیشتر کاربران انتخاب های بهتری هم وجود داره که این مقاله هم به همین پرسش (بهترین انتخاب برای هر فرد) پاسخ میده - یا حداقل کوشش کرده که پاسخ بده

با سپاس از دیدگاه‌های دوستان, اگه دیدگاه‌هاتون رو زیر مقاله بیان کنید بهتره چون ممکنه اینجا نتونم زود پاسخ بدم.

13. کاربر زیر از Mr.Geo22 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    12.1.3
    ورژن Mac
    10.14.3
    سپاس
    1,172
    از این کاربر 1,220 بار در 669 ارسال سپاس شده است.

خب به نظرم موندن تو windows xp با توجه به پیشرفتهایی عظیمی که تو سیستم عامل های جدید اومده ، درجا زدن و پس رفتنه. علت محبوب شدن xp شکست مایکروسافت در ویستا و 7 که پس از xp عرضه کرد بود و باعث شد خیلی ها همچنان در xp بمونند و حتی با اینکه مایکروسافت 8 و سپس8.1 رو داد و به نظرم بهترین و پایدارترین و سریعترین سیستم عامل مایکروسافت و حتی تو به جرآت تو کل سیستم عامل ها بود رو عرضه کرد خیلی ها با توجه به تجریه های ویستا و سون هنوز نتسونتند اعتمادی به سیستم عامل های جدید پیدا کنند.
    من شخصا خودم با windows 8.1 واقعا انس شدم و حتی با اینکه کاربر مک بودم ولی بدون تعصب این windows 8.1 واقعا رابطه کاربری عالی و روان رو داره بطوریکه بسیاری از کارهامو تو iMac با windows 8.1 انجام میدهم

15. کاربر زیر از mehransmart عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    5
    از این کاربر 10 بار در 7 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
    خب به نظرم موندن تو windows xp با توجه به پیشرفتهایی عظیمی که تو سیستم عامل های جدید اومده ، درجا زدن و پس رفتنه. علت محبوب شدن xp شکست مایکروسافت در ویستا و 7 که پس از xp عرضه کرد بود و باعث شد خیلی ها همچنان در xp بمونند و حتی با اینکه مایکروسافت 8 و سپس8.1 رو داد و به نظرم بهترین و پایدارترین و سریعترین سیستم عامل مایکروسافت و حتی تو به جرآت تو کل سیستم عامل ها بود رو عرضه کرد خیلی ها با توجه به تجریه های ویستا و سون هنوز نتسونتند اعتمادی به سیستم عامل های جدید پیدا کنند.
    من شخصا خودم با windows 8.1 واقعا انس شدم و حتی با اینکه کاربر مک بودم ولی بدون تعصب این windows 8.1 واقعا رابطه کاربری عالی و روان رو داره بطوریکه بسیاری از کارهامو تو iMac با windows 8.1 انجام میدهم
    البته فكر نميكنم هيچكس ويندوز ٧ رو شكست بدونه،علاوه بر اين كه تقريبا مشكلي نداره و خيلي پايداره همين الانم يك تنه سهمش از تمام سيستم عاملاي ديگه بيشتره

17. 2 کاربر زیر از i-homi عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    9.0
    ورژن Mac
    10.10.2
    سپاس
    98
    از این کاربر 80 بار در 57 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط i-homi نمایش پست ها
    البته فكر نميكنم هيچكس ويندوز ٧ رو شكست بدونه،علاوه بر اين كه تقريبا مشكلي نداره و خيلي پايداره همين الانم يك تنه سهمش از تمام سيستم عاملاي ديگه بيشتره
    بله بیشتر شکست مایکروسافت وقتی بود که ویندوز ویستا رو عرضه کرد که واقعا میشه گفت بیشتر پوسته (شل) رو تغییر داد ...

ویندوز 7 شکست محسوب نمیشه بلکه با اومدنش تونست خیلی ها رو از ویندوز xp و ویستای شکست خورده به سمت خودش بکشونه و بقول شما سهم زیادی رو داشته باشه ... ولی مسئله ای که هست با اومدن ویندوز 8 پایداری و هماهنگی سیستم عامل با سخت افزار بسیار بالاتر رفت و از 7 خیلی بهتر عمل کرده ... تنها مسئله ای که بنده مشاهده میکنم که خیلیها حاضر به ترک ویندوز 7 نمیشن رابط کاربری ویندوز 8 هست که کمی تغییر کرده و خیلیها نمیپسندند ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)