تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: امکان بازگشت به طراحی قبل و سایز کوچک تر

ورژن iOS
    9.2
    ورژن Mac
    10.11.2
    سپاس
    31
    از این کاربر 81 بار در 53 ارسال سپاس شده است.

Dead امکان بازگشت به طراحی قبل و سایز کوچک تر

دوستان همینطور که از اسم تاپیک پیداست میخواستم هم بدونم چند نفر اینجا با سایز بالاتر از ۴ اینچ مشکل دارن و چقدر احتمال میدید که اپل طراحی رو برگردونه سمت همون طرحی که اسیو داد یعنی ایفون ۴ و نسل بعدش ۵ و ایا جایی برای فیدبک ارسال کردن داره اپل که بهش بگیم با این استایل مشکل داریم .. من برام گوشی بزرگ تر از ۴ یعنی کابوس
    به نظر من ایفون ۶ خیلی خیلی بزرگه و طراحیش هم خیلی خوب نیست .. ولی سخت افزار قابلی داره که اگه تو یک اسکلت درست مثل ۵اس قرار میگرفت و تو ۳ سایز معرفی میشد عالی بود

ورژن iOS
    8.2
    ورژن Mac
    10.10.3
    سپاس
    1,668
    از این کاربر 2,419 بار در 1,104 ارسال سپاس شده است.

من یادمه زمانی که آیفون اوریجنال اومده بود خیلی ها میگفتن بزرگه و الان همه میگن کوچیکه
    سلیقه ها به مرور زمان تغییر میکنن
    اول باید با گوشی کار کرد تا نطر داد
    مطمینم بعد یک مدت کارکردن آدم بهش عادت میکنه

ورژن iOS
    9.2
    ورژن Mac
    10.11.2
    سپاس
    31

من چند روزي كار كردم و متاسفانه نتونستم تحمل كنم سايزو فقط

سپاس
    125
    از این کاربر 544 بار در 375 ارسال سپاس شده است.

اینهمه به اپل فشار میارین که چرا کوچیکه گوشیش حالا که با دو سایز بزرگ اومده وسط بهش گیر میدین چرا بزرگ کرده گوشیو و فلانه و....
    اتفاقا بهترین سایز برای صفحه نمایش همین 4.7 اینچ تا 5 اینچ هستش اگه درست پیاده سازی بشه من ایفون 6 رو دستم گرفتم و واقعا هم خوش دسته اما مشکل اینه از شکلش خوشم نمیاد وگرنه سایزش عالیه

5. 2 کاربر زیر از darksider عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    9.2
    ورژن Mac
    10.11.2
    سپاس
    31

والا من خودم طرف داره گوشي ٤ اينچي هستم و خواهم بود هيچ وقت ايراد نگرفتم و هميشه گفتم اپل جمع و جوره

سپاس
    257
    از این کاربر 59 بار در 46 ارسال سپاس شده است.

من هنوز 5sرو به ٦ ترجيح ميدم

سپاس
    918
    از این کاربر 174 بار در 114 ارسال سپاس شده است.

منم از نظر طراحى 5s رو خيلى بيشتر ميپسندم و به نظرم زيباتر آيفون ٦ هستش ....
    ضمن اينكه به جز صفحه نمايش بزرگتر فكر نكنم 5s چيزى كمتر ٦ داشته باشه ...
    ولى به نظر من ٤.٧ اينچ هم سايز مناسبيه واسه گوشى هوشمند ولى بزرگتر ٤.٧ به هيچ عنوان من يكى براى گوشى نميپسندم ...
    اگه اپل براى سايز ٤.٧ طراحى جذاب ترى رو بكار بگيره به نظر من پر طرفدار ترين سايز خواهد بود چون هم صفحه نمايش خوبه و كوچيك نيست و هم اين سايز ماهيت گوشى بودن رو از دست نميده ...
    ولى خوب متاسفانه براى من حداقل اصلا طراحى آيفون ٦ جالب نبود و اميدوارم توى نسل بعدى شاهد طراحى بهترى باشيم

Sent from my iPhone 5s

ورژن iOS
    11.0
    سپاس
    48
    از این کاربر 294 بار در 176 ارسال سپاس شده است.

یک روز پدر و پسری می خواستند از ده خود به آبادی مجاور بروند از این رو کره خر خود را برداشتند و حرکت کردند. در ابتدا خر جلو می رفت و پدر و پسر پشت او در حالیکه مشغول حرف زدن بودند حرکت می کردند. یک هم ولایتی آنها را دید و گفت: آخه آدم عاقل. خداوند خر را آفریده که برای انسان کار کند. این چه کاریست که شما دو نفر راه می روید و این خر بدون سوار مانده است. پدر و پسر نگاهی بهم کردند و آنگاه پدر سوار خر شد و پسر پای پیاده. چندی نرفته بودند که مردی دیگر را دیدند. او خطاب به پدر گفت خجالت نمی کشی که تو با جثه قویت(پدر جثه بزرگ تری داشت) بر خر سوار شده ای و این جوان نحیف را پای پیاده همراه کردی؟ پدر از خر پایین آمد و آنگاه پسر سوار بر خر شد.

باز چندی نگذشت که به رهگذری دیگر رسیدند. او با دیدن جوان بر خر و پدر پای پیاده به خشم آمد و خطاب به پسر گفت: ای جوان. خجالب بکش که پدر تو حق بزرگی بر گردن تو دارد و احترام او بر تو واجب است. چگونه است که تو سوار بر خر و او پای پیاده؟ این بار پدر و پسر نگاهی به هم کردند و دیدند چاره ای نیست که هر دو سوار خر بشوند تا دیگر کسی به آنها حرفی نزند. به ناچار هر دو سوار خر شدند و راه افتادند. کمی نگذشته بودند که پیرمردی رهگذر و قوز کرده را دیدند که با دیدن این صحنه فریاد کشید: ای نامردها. مگر نمی بینید که از سنگینی شما، کره خر بیچاره به نفس نفس افتاده است. آخر انصاف هم خوب چیزیست. حیوان زبان بسته گناه دارد. این بار پدر و پسر حسابی کلافه شده بودند. اعصابشان از حرف مردم خورد شده بود. برای دهن کجی به حرف مردم چوبی آوردند و دست و پای کره خررا به آن بستند و آن چوب رو بر دوش گذاشتند و حرکت کردند. چندی قبل از رسیدن به پل آبادی مردم آنها را می دیدند و به بلاهت و احمق بودن این پدر و پسر می خندیدند چرا که تا به حال ندیده بودند کسی خر خود را حمل کند! پدر و پسر نیش خندها را می شندیدند و به خود فحش می دادند تا اینکه به یک پول چوبی لرزان رسیدند. در هنگام عبور از پل تعادل خود را از دست دادند و در بین امواج خروشان رودخانه افتادند و کره خرشان به دلیل بسته بودن پاهایش، غرق شد.
    نتیجتاً هر محصولی که عرضه شود مقبول عده و منفور دیگری میشود.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. کاربر زیر از ashfa عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    1,292
    از این کاربر 866 بار در 545 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ashfa نمایش پست ها
    یک روز پدر و پسری می خواستند از ده خود به آبادی مجاور بروند از این رو کره خر خود را برداشتند و حرکت کردند. در ابتدا خر جلو می رفت و پدر و پسر پشت او در حالیکه مشغول حرف زدن بودند حرکت می کردند. یک هم ولایتی آنها را دید و گفت: آخه آدم عاقل. خداوند خر را آفریده که برای انسان کار کند. این چه کاریست که شما دو نفر راه می روید و این خر بدون سوار مانده است. پدر و پسر نگاهی بهم کردند و آنگاه پدر سوار خر شد و پسر پای پیاده. چندی نرفته بودند که مردی دیگر را دیدند. او خطاب به پدر گفت خجالت نمی کشی که تو با جثه قویت(پدر جثه بزرگ تری داشت) بر خر سوار شده ای و این جوان نحیف را پای پیاده همراه کردی؟ پدر از خر پایین آمد و آنگاه پسر سوار بر خر شد.

باز چندی نگذشت که به رهگذری دیگر رسیدند. او با دیدن جوان بر خر و پدر پای پیاده به خشم آمد و خطاب به پسر گفت: ای جوان. خجالب بکش که پدر تو حق بزرگی بر گردن تو دارد و احترام او بر تو واجب است. چگونه است که تو سوار بر خر و او پای پیاده؟ این بار پدر و پسر نگاهی به هم کردند و دیدند چاره ای نیست که هر دو سوار خر بشوند تا دیگر کسی به آنها حرفی نزند. به ناچار هر دو سوار خر شدند و راه افتادند. کمی نگذشته بودند که پیرمردی رهگذر و قوز کرده را دیدند که با دیدن این صحنه فریاد کشید: ای نامردها. مگر نمی بینید که از سنگینی شما، کره خر بیچاره به نفس نفس افتاده است. آخر انصاف هم خوب چیزیست. حیوان زبان بسته گناه دارد. این بار پدر و پسر حسابی کلافه شده بودند. اعصابشان از حرف مردم خورد شده بود. برای دهن کجی به حرف مردم چوبی آوردند و دست و پای کره خررا به آن بستند و آن چوب رو بر دوش گذاشتند و حرکت کردند. چندی قبل از رسیدن به پل آبادی مردم آنها را می دیدند و به بلاهت و احمق بودن این پدر و پسر می خندیدند چرا که تا به حال ندیده بودند کسی خر خود را حمل کند! پدر و پسر نیش خندها را می شندیدند و به خود فحش می دادند تا اینکه به یک پول چوبی لرزان رسیدند. در هنگام عبور از پل تعادل خود را از دست دادند و در بین امواج خروشان رودخانه افتادند و کره خرشان به دلیل بسته بودن پاهایش، غرق شد.
    نتیجتاً هر محصولی که عرضه شود مقبول عده و منفور دیگری میشود.

يعني بهترين جوابي بود كه يكي مي تونست به اين تاپيك بده.
    عالي بود عالي.

سپاس
    1,292
    از این کاربر 866 بار در 545 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
    دوستان همینطور که از اسم تاپیک پیداست میخواستم هم بدونم چند نفر اینجا با سایز بالاتر از ۴ اینچ مشکل دارن و چقدر احتمال میدید که اپل طراحی رو برگردونه سمت همون طرحی که اسیو داد یعنی ایفون ۴ و نسل بعدش ۵ و ایا جایی برای فیدبک ارسال کردن داره اپل که بهش بگیم با این استایل مشکل داریم .. من برام گوشی بزرگ تر از ۴ یعنی کابوس
    به نظر من ایفون ۶ خیلی خیلی بزرگه و طراحیش هم خیلی خوب نیست .. ولی سخت افزار قابلی داره که اگه تو یک اسکلت درست مثل ۵اس قرار میگرفت و تو ۳ سایز معرفی میشد عالی بود
    آخه عزيز من
    چرا اپل بايد همچين كاري بكنه؟
    اونايي كه با گوشي هاي بزرگ ارتباط برقرار نمي كنن، مي رن ٦ مي خرن.
    اينجا تو اپل استور من با خيلي ها صحبت كردم.
    هيچ كس نمي خواست ٥ اس رو نگه داره. همه از سايز هاي جديد اپل كاملا راضي بودن.
    يادمه وقتي ٤ اومد، تو انجمن بعضي ها اعتراض هاي شديدي مي كردن و خواهان گوشه هاي گرد بودن.
    ٥ كه اومد مي گفتن اين چيه. ٤ اس بهترين طراحي بود.
    الانم هم كه ٦ اومد همون آشه و همون كاسه.
    شما هم كمي با ٦ كار كني بهش عادت مي كني.
    عاليه.
    و واقعا فكر نمي كنم اپل بخواد سايز رو كوچيك كنه.

13. کاربر زیر از HERO عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)