تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: ایمیل تیم کوک به مناسبت سومین سالگرد درگذشت استیو جابز

سپاس
    6,133
    از این کاربر 29,375 بار در 5,524 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض ایمیل تیم کوک به مناسبت سومین سالگرد درگذشت استیو جابز

با نزدیک شدن به سومین سالگرد درگذشت استیو جابز٬ تیم کوک ( Tim Cook )٬ ایمیلی با متن ذیل به کلیه کارکنان شرکت اپل فرستاده است.

همکاران٬

یکشنبه سه سال از درگشت استیو میگذرد. مطمئن هستم خیلی از شما همانند من در آن روز به استیو فکر خواهید کرد.

امیدوارم تنها دقایقی از وقتتان را به قدردانی از تمام کارهای بزرگ استیو جابز که باعث بهتر شدن دنیای فعلی گردید کنید. راه های جدید آموزشی که برای کودکان بواسطه اختراعات ایشان بدست آمد. اختراعات استیو راه را برای افراد مستعد باز کرد تا بتوانند آنطور که باید به کشف استعدادهای خود بپردازند٬ سمفونی و آهنگهای پاپ بسازند٬ کتاب بنویسند و شعر بگویند. استیو زمینه را مساعد کرد تا هرکسی بتواند به اسطوره تبدیل شود.

دیدگاه استیو تنها به دوران حیات ایشان بر نمیگردد. با اینکه بسیاری از محصولاتی که امروز در دست ماست پس از مرگ وی تولید شد٬ ولی تاثیر افکار استیو بر روی افراد و محصولات امروز غیرقابل انکار می باشد.

آخر هفته خوبی داشته باشید٬ و از همه شما بخاطر ادامه دادن راه استیو تشکر می کنم.

منبع خبر : iClarified

2. 19 کاربر زیر از oosin عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)