تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکل در نصب برنامه ها با استفاده از ifunbox

سپاس
    48
    از این کاربر 18 بار در 15 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض مشکل در نصب برنامه ها با استفاده از ifunbox

زمانی که می خوام با استفاده از instalapp نرم افزار ifunbox فایلی با پسوند ipa رو روی ایپدم نصب کنم با پیغام خطای زیر مواجه می شم

DISCLAIMER: i-Funbox involve the official app installation API on iDevice. All installed Apps work only within their own sandbox, which is safe and quarantined from the iOS kernel. To install unsigned/unofficial/modified ipa package, install AppSync from Cydia first. However, we presume those apps are legitimately purchased by yourself, or developed by you.
    Please appreciate developer's efforts, stop installing cracked apps.

اضافه می کنم که آیپدم جیلبرگ نیست و می خوام بدون جیلبرگ نرم افزار نصب کنم، فقط هم برام مهم نرم افزارهایی که خودم تو xcode نوشتم رو اجرا کنم، البته برای تست علاوه بر نرم افزار خودم یه نرم افزار کرک نشده free که از itunes دانلود کرده بودم و همینطور یه نرم افزار کرک شده رو هم تست کردم که هیچکدوم نصب نشد.

2. کاربر زیر از sphere عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

Unex آواتار ها
    Unex آنلاین نیست. توقیف شده
    سپاس
    139
    از این کاربر 116 بار در 77 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط sphere نمایش پست ها
    زمانی که می خوام با استفاده از instalapp نرم افزار ifunbox فایلی با پسوند ipa رو روی ایپدم نصب کنم با پیغام خطای زیر مواجه می شم

DISCLAIMER: i-Funbox involve the official app installation API on iDevice. All installed Apps work only within their own sandbox, which is safe and quarantined from the iOS kernel. To install unsigned/unofficial/modified ipa package, install AppSync from Cydia first. However, we presume those apps are legitimately purchased by yourself, or developed by you.
    Please appreciate developer's efforts, stop installing cracked apps.

اضافه می کنم که آیپدم جیلبرگ نیست و می خوام بدون جیلبرگ نرم افزار نصب کنم، فقط هم برام مهم نرم افزارهایی که خودم تو xcode نوشتم رو اجرا کنم، البته برای تست علاوه بر نرم افزار خودم یه نرم افزار کرک نشده free که از itunes دانلود کرده بودم و همینطور یه نرم افزار کرک شده رو هم تست کردم که هیچکدوم نصب نشد.
    برای اجرا کردن اپ های خودتون اگه اکانت دولوپر ندارید ٬ نیاز دارید که جیلبریک باشید و AppSync رو نصب کنین. ایفان باکس هم اگه جیلبریک نباشین فقط اپ های ساین شده رو نصب میکنه و برنامه های tongbu , pp

سپاس
    48

ممنون از جوابتون، فقط چه دلیلی داره که نرم افزارهایی که از طریق سیبچه نصب می کنیم بدون جیببرگ نصب می شن؟ یه سوال دیگه
    چطور می شه یه برنامه رو ساین کرد تا بشه روی دیوایسهایی که جیببرگ نشده نصب کرد؟

5. کاربر زیر از sphere عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

Unex آواتار ها
    Unex آنلاین نیست. توقیف شده
    سپاس
    139
    از این کاربر 116 بار در 77 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط sphere نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون، فقط چه دلیلی داره که نرم افزارهایی که از طریق سیبچه نصب می کنیم بدون جیببرگ نصب می شن؟ یه سوال دیگه
    چطور می شه یه برنامه رو ساین کرد تا بشه روی دیوایسهایی که جیببرگ نشده نصب کرد؟
    سیبچه و دیگر شرکت ها از اکانت دولوپری به اسم enterprise developer استفاده میکنن و قیمتش حدود ۳۰۰ $ هست. شما مک دارید ؟! برای ساین باید مک داشته باشید

سپاس
    48

در حال حاظر نه از هکینتاش روی vmware استفاده می کنم.
    من فعلا تا مک بگیرم فقط قصدم انتشار برنامه روی سیبچه است تا زمانی که بخوام مک و اکانت بگیرم به نظر می رسه ساده ترین راه اینه که جیلبرگ کنم و همون نسخه ipa رو برای سیبچه بفرستم درسته؟
    اضافه می کنم برای ساخت فایل ipa از همون روشی که تو سایت سیبچه بود استفاده کردم یعنی build نرم افزارم zip فایل build شده و تغییر پسوند به ipa

ورژن iOS
    8.0.1
    ورژن Mac
    10.8.4
    سپاس
    2
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

منم نمی تونم نصب کنم
    دکوراسیون داخلی-معماری داخلی-طراحی داخلی-زیباترین دکوراسیون خانه-زیباترین دکوراسیون داخلی منزل-دکوراسیون داخلی جدید-دکوراسیون جدید
    دکوراسیون منزل-دکوراسیون داخلی منزل-دکوراسیون اتاق خواب-دکوراسیون داخلی اتاق خواب-دکوراسیون داخلی خانه-معماری داخلی ساختمان-معماری داخلی ساختمان

دکوراسیون ویلایی- قشنگ ترین دکوراسیون منزل-دکوراسیون شیک-دکوراسیون ویلای دوبلکس-دیزاین داخلی منزل-دکوراسیون شیک و مدرن-طراحی داخلی ساختمان
    دکوراسیون نما-دکوراسیون ویلا-طراحی ویلا-دکوراسیون دفتر کار-طراحی دفتر کار-طراحی کلاسیک
    طراحی پلان-طراحی لابی-دکوراسیون-طراحی نما-طراحی دکوراسیون-طراحی مدرن-دکوراسیون آشپزخانه
    طراحی نما-دکوراسیون اداری-دکوراسیون دفتر کار-دکوراسیون داخلی مغازه-دکوراسیون داخلی اتاق خواب-دکوراسیون داخلی ساختمان
    طراحی داخلی ساختمان-دکوراسیون داخلی خانه-طراحی داخلی خانه-طراحی داخلی آشپزخانه-دکوراسیون داخلی منزل-دکوراسیون اتاق خواب
    دکوراسیون داخلی-طراحی داخلی-معماری داخلی

دوربین مدار بسته-ردیاب-دستگاه حضور و غیاب-برد هوشمند-ویدئو پروژکتور-ویدئو پروژکتور پاناسونیک- هوشمند سازی ساختمان
    اجاره تجهیزات نمایشگاهی-کرایه تجهیزات نمایشگاهی-تجهیزات نمایشگاهی-غرفه سازی-هاشور ابرو-میکروپیگمنتیشن

دفتر وکالت-وکیل دادگستری-وکیل پایه یک-دفتر وکالت-دفتر وکیل-وکیل یوسف آباد-وکیل
    وکیل طلاق-آدرس وکیل-تلفن وکیل-وکیل چک-بهترین وکیل
    تور آنتالیا-تور استانبول-تور ترکیه-تور مالزی-تور تایلند-تور هند-تور سنگاپور
    تور دور اروپا-تور گرجستان-تور استرالیا-تور قبرس شمالی-تور قبرس جنوبی-تور سیشل-تور اروپا-تور ویتنام-
    تور اسپانیا-تور بالی-تور تاجیکستان-تور هنگ کنگ-تور رومانی-تور مسافرتی-تور برزیل-تور داخلی-تور روسیه-تور مسکو-تور هوشیمینه
    تور پاریس-تور جیپور-تور دهلی-تور گوا-تور بمبئی-تور کوالالامپور-تور پنانگ-تور لنکاوی-سفر به کیش-تور میلان-تور اتریش-تور کرمان
    تور یزد-تور شانگهای-تور گوانجو-تور بانکوک-تور پاتایا-تور پوکت-تور پرتغال-تور تبریز-تور کرمانشاه-تور سرعین-تور دور تایلند-تور آفریقا
    تور کیپ تاون-تور ژوهانسبورگ-تور هلند-تور مجارستان-تور چک-تور سن پترزبورگ-تور امارات-تور چابهار-تور اهواز-تور آلمان-تور انگلیس
    تور لندن-تور تفلیس-تور باتومی-تور بلژیک-تور سوئیس-تور باکو-تور دور هند-تور کلمبو-تور رم-تور آنکارا
    تور کوبا-تور دور ایتالیا-تور دانمارک-تور فنلاند-تور سوئد-تور لهستان-تور ایروان-تور نمایشگاه گوانگجو-تور نمایشگاه گوانجو-تور ملبورن

تور دور آسیا-تور کیش-تور قشم-تور اصفهان-تور شیراز-تور مشهد-تور خارجی-تور چین-تور پکن-تور ایتالیا-تور فرانسه-تور سریلانکا
    تور دبی-تور دوبی-تور اندونزی-تور ارمنستان-تور تونس-تور ژاپن-تور بلغارستان-تور مکزیک-تور بدروم-تور کوش آداسی-تور یونان
    تور آفریقای جنوبی-تور کشتی کروز-تور آرژانتین-تور آذربایجان-تور مالدیو-تور فیلیپین-تور موریس-تور تایوان-تور مراکش-تور کره جنوبی-تور نوروز 94-
    -
    ارزانترین نرخ تور-مکانهای دیدنی آنتالیا-دیدنیهای آنتالیا-دیدنیهای آنتالیا-مکانهای دیدنی-رستوران های آنتالیا-تور لحظه آخری
    دیدنیهای مالزی-بلیط هواپیما-ویزای شینگن-کشتی یونانی کیش-پارک دلفین های کیش
    سواحل زیبای کیش-دیوار چین-اماکن دیدنی-جاذبه های توریستی-نمایشگاهای آلمان-رزرو هتل-رزرو هتل
    هتل های یونان-هتل های استانبول-هتل های کیش-هتل های مالزی-هتل های قبرس-هتل های دبی
    هتل های دبی-هتل های اسپانیا-هتل های گرجستان-هتل های بالی-هتل های چین-هتل های آنتالیا-هتل های تایلند-هتل های هند-
    تورآنتالیا-توراستانبول-تورترکیه-تورمالزی-تورتایلند-تورهند-تورسنگاپور-تورمسافرتی-تورلحظه آخری-تورپاریس-تورایتالیا-تورفرانسه-توریونان
    تورارمنستان-تورکوالالامپور-تورکیش-تورداخلی-توردبی-تورقشم-تورشیراز-تورمشهد-تورچین-تورگوانجو-تورپاتایا-توربالی-توراسپانیا
    تورگرجستان-تورنوروز94-تورروسیه-توریونان-تورکشتی کروز-تورآفریقای جنوبی-توربلغارستان-تورتونس-تورفیلیپین-تورسیشل-توررومانی-تورتاجیکستان-توربدروم
    بلیط آنتالیا-بلیط استانبول-بلیط ترکیه-بلیط تایلند-بلیط مالزی-بلیط هند-بلیط دبی-بلیط کیش-بلیط مشهد-بلیط چین

تور بندرعباس-تور دور ایران-تور دور چین-هتل های ایتالیا-هتل های ویتنام-کمترین قیمت تور-تور آگرا-مکانهای دیدنی ترکیه-تور هانوی-تور نروژ-تور هانگزو
    ویرایش توسط rima30 : 17-02-2015 در ساعت 10:41 PM

9. کاربر زیر از rima30 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)