تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 8 از 10 نخستنخست ... 3678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 94

موضوع: نظرات شما درباره OS X Yosemite

سپاس
    238
    از این کاربر 334 بار در 221 ارسال سپاس شده است.

ما فقط تبادل نظر میکنیم دوستان
    من که از ios به android کوچ کردم اونم بعد از 6سال ؛؛؛؛؛ حیلی دارم حال میکنم و به هیچ نحوی به ایفون برنخواهم گشت
    ولی مک بوک رو با هیچ سیستم عامل دیگه عوض نمیکنم
    با توجه به محدودیتهایی که نسبت به ویندوز داره
    کلا به نظرمیاد اپل در سساستهاش داره نرمش نشون میده
    هنوز mac os رو سلطان میدونم
    ولی اندروید خیلی داره کارامو راه میندلزه

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

ورژن iOS
    10.3
    ورژن Mac
    10.12.4
    سپاس
    14,686
    از این کاربر 83,024 بار در 14,014 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
    پست هاي احساسي بهتر از پست ها متعصبانه نيست ؟
    من هميشه از دستگاههاي اپل استفاده كردم و ميكنم و مسلما حرف اول رو هنوز اپل داره ميزنه و حالا حالا ها خواهد زد اما بحث سر خود اپل هست !
    اقا روزبه شما ميگيد تغييرات بزرگ و از كلمه huge استفاده ميكنيد اما از نظر من و خيلي هاي ديگه اين تغييرات خيلي بزرگ نيست و بحث من سر اين كلمه هست ! اين تغييرات huge نيست چون سالها پيش هم ميتونست انجام بگيره و اپديت پيش پا افتاده اي نيست ! شايد از اين نظر كه در اپل تازه به كار برده شده از نظر شما huge هست !

اين اپديتها در واقع يك نوع بازاريابي براي فروش محصولات هست ترجيح كميت بر كيفيت ! و اگر huge بود من تشويق ميشدم ديوايس جديدي خريداري كنم يا تغيير سيستم بدم در همون زمان هاي اغازين ارايه محصول ! اما اينطور به نظر نميرسه حداقل براي قديميهاي اپل
    خوب بستگی داره شما چه تغییری رو بزرگ می بینید٬ شاید iOS 8 می بایست توانایی پخت غذا رو هم داشته باشه٬ که البته ضعف بزرگی هست که نداره
    اما از نظر من و ظاهرا خیلی از سایت ها که دستی در بررسی دارند٬ سپردن بخش بزرگی به iOS به برنامه نویسان٬ بزرگترین و تاریخی ترین حرکت اپل از روز نخست تاکنون بوده است. این همه دسترسی٬ در ضمن در شرایطی داده شده که همچنان نظم iOS پابرجاست و مثل آندروید تبدیل به یک جنگل نمیشه
    البته شاید ما اشتباه کنیم و پختن غذا و تمیز کردن خونه٬ مهمترین از دسترسی های برنامه نویسان باشه
    مشکل این هست که شما همین لحظه رو میبیند (اونم نه به صورت کامل)٬ اینجور باید به قضیه نگاه کنید که اگر به همین شکل دسترسی برنامه نویسان کم کم باز بشه٬ چه اتفاقاتی میتونه بیوفته
    مطمئنم که هنوز به طور کاملا نمی دانید دقیقا ارتباط اپلیکیشن ها با یکدیگر تحت یک لایه امنیتی به چه معنایی میتونه باشه
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

3. 8 کاربر زیر از roozbeh7000 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    294
    از این کاربر 441 بار در 179 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
    خوب بستگی داره شما چه تغییری رو بزرگ می بینید٬ شاید iOS 8 می بایست توانایی پخت غذا رو هم داشته باشه٬ که البته ضعف بزرگی هست که نداره
    اما از نظر من و ظاهرا خیلی از سایت ها که دستی در بررسی دارند٬ سپردن بخش بزرگی به iOS به برنامه نویسان٬ بزرگترین و تاریخی ترین حرکت اپل از روز نخست تاکنون بوده است. این همه دسترسی٬ در ضمن در شرایطی داده شده که همچنان نظم iOS پابرجاست و مثل آندروید تبدیل به یک جنگل نمیشه
    البته شاید ما اشتباه کنیم و پختن غذا و تمیز کردن خونه٬ مهمترین از دسترسی های برنامه نویسان باشه
    مرسي از پست هاي بسيار منطقي شما كه اصلا نقطه اي از احساسات و كينه درونش ديده نميشه !!!!

برنامه نويسي ! تا حالا يك برنامه نوشتي كه از كلمه huge استفاده ميكني ! بهتر هست سري به لينوكس بزني عزيزم !
    خوب و خوش و موفق باشي

ورژن iOS
    10.3
    ورژن Mac
    10.12.4
    سپاس
    14,686

مرسي از پست هاي بسيار منطقي شما كه اصلا نقطه اي از احساسات و كينه درونش ديده نميشه !!!!

برنامه نويسي ! تا حالا يك برنامه نوشتي كه از كلمه huge استفاده ميكني ! بهتر هست سري به لينوكس بزني عزيزم !
    خوب و خوش و موفق باشي
    الان اینجا بحث سر قابلیت هست یا دسترسی به برنامه نویسان٬ لینوکس یا iOS یا رزومه کاری من
    شما از قابلیت صحبت می کنید من از دسترسی
    کلا تکلیفتون با خودتون معلوم نیست
    و البته هنوز خیلی کار داری که بتونی منو عزیزم صدا کنی
    به سلامت
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

6. 8 کاربر زیر از roozbeh7000 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    294
    از این کاربر 441 بار در 179 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
    الان اینجا بحث سر قابلیت هست یا دسترسی به برنامه نویسان٬ لینوکس یا iOS یا رزومه کاری من
    شما از قابلیت صحبت می کنید من از دسترسی
    کلا تکلیفتون با خودتون معلوم نیست
    و البته هنوز خیلی کار داری که بتونی منو عزیزم صدا کنی
    به سلامت
    ببين عزيزم من تكليفم معلوم هست !
    شما ميگي اين قابليتي كه اپل به تازگي اورده در سيستم عاملش يك انقلاب هست يا به عبارتي huge ولي ( اول ) اين قابليت زماني huge هست كه اپل امسال در بين برندهاي ديگه اولين نفر باشه در اين موضوع نه اينكه اين قابليت سالها پيش در برندهاي ديگه بوده و حالا كه اپل اين دسترسي رو ايجاد كرده بگيم واي واي عجب كشف بزرگي ! اين رو به يك كاربر لينوكس بگيد كه اپل كار huge انجام داده خندش ميگيره ! بله در مورد خودش قابل تقدير هست و اين موضوع سالها پيش ميتونست در اپل قرار بگيره و چون الان اورده ( مورد دوم ) باعث ميشه بگيم huge نيست !
    شما ميخوايد چيزي رو بزرگ تر از خودش نشان بديد و من ميخوام در حد خودش نشان بدم !

فردا روز اگر بلوتوث اومد يا امثال اين قابليت ها در محصولات اپل بايد بگيم huge !

كلمه huge رو ميشد براي ايفون ٤ يا سيري يا پردازش گر ايفون بكار برد و ... نه براي اين موضوعات !

ورژن iOS
    9.2
    ورژن Mac
    10.11.2
    سپاس
    1,985
    از این کاربر 1,805 بار در 1,259 ارسال سپاس شده است.

شما ميگي اين قابليتي كه اپل به تازگي اورده در سيستم عاملش يك انقلاب هست يا به عبارتي huge ولي ( اول ) اين قابليت زماني huge هست كه اپل امسال در بين برندهاي ديگه اولين نفر باشه در اين موضوع نه اينكه اين قابليت سالها پيش در برندهاي ديگه بوده و حالا كه اپل اين دسترسي رو ايجاد كرده بگيم واي واي عجب كشف بزرگي ! اين رو به يك كاربر لينوكس بگيد كه اپل كار huge انجام داده خندش ميگيره ! بله در مورد خودش قابل تقدير هست و اين موضوع سالها پيش ميتونست در اپل قرار بگيره و چون الان اورده ( مورد دوم ) باعث ميشه بگيم huge نيست !

كلمه huge رو ميشد براي ايفون ٤ يا سيري يا پردازش گر ايفون بكار برد و ... نه براي اين موضوعات !
    شما که ماشاا.. انقدر از محصولات اپل سرت هست تازه میگی اگه بلوتوث اومد!!! این فرهنگ اشتباهی هست که بین مردم جا افتاده اپل بلوتوث نداره!!
    همین جمله شما اینو رسوند که اصلا بهتره با شما تبادل نطر نشه !
    اخه ماشاا... شما خیلی تو این چیزها سرتون میشه

9. 3 کاربر زیر از MEHDI_D12 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    6,133
    از این کاربر 29,375 بار در 5,524 ارسال سپاس شده است.

اینکه چرا قابلیتهایی که زودتر میشد معرفی کرد رو الان اضافه کرده٬ اینکه چرا هنور محدودیت هایی وجود داره که میتونه از نظر خیلی ها وجود نداشته باشه و خیلی سوالات دیگه یک پاسخ بیشتر نداره ! سیاست شرکت اپل از ابتدا اینطور بوده و از حق نگذریم کاملاْ جوابگوی بازار بوده٬ شاید برخی از کاربرها از این روند ناراضی باشن٬ ولی حقیقت اینه که این رویه قابل تغییر نیست و ابداْ هیچ کس ( نه من٬ نه شما٬ نه هیچ کمپانی و شخص دیگه ای) نمیتونه سیاست یک شرکت رو ( تا زمانی که موفق ترین شرکت بازار هست ) زیر سوال ببره.

Why Apple is now No. 1 company in the world - Business - US business | NBC News
    http://www.nytimes.com/2013/09/30/bu...rand.html?_r=0
    Apple ranked No. 1 'Most Admired' company for the sixth year in a row
    Apple briefly takes No. 1 again from Exxon – USATODAY.com
    Apple Overtakes Coca-Cola as World’s Most Valuable Brand - Bloomberg

یه مثال ساده تر: قوانین یک جامعه یک مسئله ای که شاید در بسیاری از جوامع پیش و پا افتاده هست رو منع کرده٬ دلایلش میتونه ۱۰۰۱ چیز باشه ولی این ممانعت تونسته اون رو به یک جامعه موفق تبدیل کنه٬ حال اگه ناگهان تدبیری اتخاذ بشه که اون منع برداشته بشه٬ آیا یک قدم رو به جلوی بزرگ نیست ؟ از دید کسایی که جزئی از اون جامعه نیستند شاید نباشه٬ ولی مطمئناْ کسی که میخواد عضوی از اون جامعه موفق باشه براش مسئله بزرگی حساب میشه.

11. 8 کاربر زیر از oosin عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    10.3
    ورژن Mac
    10.12.4
    سپاس
    14,686

حالا كه اپل اين دسترسي رو ايجاد كرده بگيم واي واي عجب كشف بزرگي !
    اصلا کسی حرف از کشف زد٬ یا گفت چیز جدیدی هست؟ اما در چهارچوب کاری اپل٬ این دسترسی ها واقعا باور نکردنی هست
    دیگه خیلی وقت که چیزی به نام کشف در صنعت موبایل وجود نداره٬ به جای کشف از واژّه بهبود باید استفاده کرد

اين رو به يك كاربر لينوكس بگيد كه اپل كار huge انجام داده خندش ميگيره !
    خوب چرا شما یک تلفن مبتنی بر لینوکس نمی گیرید؟ یا حتی یک تلفن مبتنی بر آندروید که به نوعی برادر لیونکس هست؟
    کلا بحث ما سر اینه که آندروید مدت هاست چنین کاری کرده٬‌ اما گوگل حدی دسترسی ها رو باز گذاشته که دسترسی ها زیاد شده اما فاکتور امنیت تو پایین تر سطح خودشه. اما اپل٬ هرچند که دیر اینکار رو کرد اما درست اینکار کرد٬ به این باید گفت یک قابلیت Huge برای برنامه نویسان
    در واقع اگر به قول شما " کشف های " پلتفرم های لینوکس و آندروید درست جواب میداد٬ الان شما تو انجمن نبودید
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

13. 7 کاربر زیر از roozbeh7000 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

Macintosh HD آواتار ها
    Macintosh HD آنلاین نیست. توقیف شده
    سپاس
    27
    از این کاربر 9 بار در 5 ارسال سپاس شده است.

خيلي سيستم عامل بديه
    خيلي بده
    خيلي
    اپل از وقتي استيو جابز نيست خيلي ضعيف شده
    اين سيستم عامل هي گير مي كنه و پرمشكله!!!!

ورژن iOS
    9.2
    ورژن Mac
    10.11.2
    سپاس
    1,985
    از این کاربر 1,805 بار در 1,259 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Macintosh HD نمایش پست ها
    خيلي سيستم عامل بديه
    خيلي بده
    خيلي
    اپل از وقتي استيو جابز نيست خيلي ضعيف شده
    اين سيستم عامل هي گير مي كنه و پرمشكله!!!!
    عزيزم شما معنى بتا رو ميدونى يعنى چى؟؟يعنى ازمايشى و بدرد شما نميخوره كه كاربر عادى هستى و براى توسعه دهنده ها و برنامه نويس هاست
    و بايدم انقدر باگ داشته باشه چون كلا همه چى تغيير كرده و اينكه تا نسخه اصلى براى عموم بياد خيلى هاش برطرف ميشه و بعد اون كه اپديت براش هم بدن همينطورى بهتر ميشه و اين ربطى به استيو جابز نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

16. 3 کاربر زیر از MEHDI_D12 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

صفحه 8 از 10 نخستنخست ... 3678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)