تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26

موضوع: هک بازی Clash Of Clans نسخه 6.108.2

ورژن iOS
    10.1.1
    ورژن Mac
    10.12.4
    سپاس
    44
    از این کاربر 42 بار در 25 ارسال سپاس شده است.

New 2 هک بازی Clash Of Clans نسخه 6.108.2

سلام دوستان عزیز ...

امروز برای کلشر ها یه سورپرایز دارم ... البته واسه اونایی که تا الان بی خبر بودن ...

خیلی ها میدونن که تنها هک این بازی ، هک سرچ اتومات و شبیه سازی حمله و حذف پیام Anybody There هست ... که تا الان فقط از طریق iMod Game و اونهم با پرداخت 10 دلار امکان پذیر بود ...

اما الان این هک بصورت رایگاه و خیلی زیباتر توسط یه هکر چینی ( یا شایدم کره ای یا ... ) ارائه شده ... که اموزش استفاده اون رو همراه با فایل deb و سورس بازی در سیدیا براتون قرار میدم ...

قدم اول ... دستگاه باید جیلبریک شده باشه ...

قدم دوم : سورس زیر رو ادد کنید یا فایل دب رو دانلود کنید ... پیشنهاد میکنم از طریق سورس برنامه رو نصب کنید تا در اپدیت های بعدی کارتون راحتر باشه

سورس : apt.xxzhushou.com ---- بعد از اضافه کردن سورس ، برید داخل خود سورس و از بین چندتا برنامه ای که هست ، اونی که در اسمش Clash of clans داره رو نصب کنید و تمام

دانلود فایل دب

اگر فایل دب رو نصب کردید ، یه برنامه با اسم چینی به صفحه برنامه های گوشی اضافه میشه ، برنامه رو اجرا کنید ، Clash of Clans رو انتخاب کنید،پایین صفحه یه مستطیل سبز رنگ هست ، اونو بزنید و چند لحظه صبر کنید تا نصب تموم بشه ، بعد برنامه رو ببندید و دوباره باز کنید ، این دفه برنامه Clash رو انتخاب نکنید ، روی مستطیل نارنجی رنگ مقابلش کلیک کنید و صبر کنید بازی باز بشه ...

قدم سوم ...

اگر قدم دوم رو درست انجام داده باشید ، وقتی بازی باز میشه دو گزینه سبز رنگ کنار بازی میاد ، به زبونه چینی

گزینه بالایی رو یزنید و مطابق میلتون بازی رو تنظیم کنید

توضیح گزینه ها : تصاویر گویاست ... قسمت اول مربوط به سرچ ( مقدار اولی پول ، دومی اکسیر ، سومی دارک ) .. قسمت دوم شبیه سازی حمله ، فوق العاده کاربردی برای کلن وار ... قسمت سوم رهایی از پیغام Anyone There

تذکر 1 : نیازی نیست هر سه مقدار پول و اکسیر و دارک رو مشخص کنید ... بسته به نیازتون یکی یا دوتا رو به عنوان شرط سرج میذارید

تذکر 2 : این هک فقط سرج ها رو رد میکنه و فقط سرچ هایی با شرطی که شما گذاشین رو بهتون نشون میده ، پس برای هر سرچ پول کم میشه ،دقت کنید مقدار مناسب انتخاب کنید ، مثلا 150 هزارتا پول مناسبه

تذکر 3 : هیچ وقت دو گزینه رو با هم فعال نکنید ، مثلا هم سرچ اتومات هم شبیه ساز حمله ، بازی کرش میکنه ، یکی یکی بنا به نیاز

تذکر 4 : بنده فقط معرفی کردم این هک رو و مسئولیتی در قبال پیامد هاش ( بن شدن یا هک شدن اکانت ) ندام ... ولی خودم 2 هفته اس دارم استفاده میکنم ...

تذکر 5 : این برنامه برای اندروید هم هست ... فقط کافیه به سایتش مراجعه کنید . فایل apk رو بگیرید ، باقی مراحل یکسانه

خوش باشید ....

در ضمن اگه دوست داشتید میتونید به کلن ما Iran 20 بپیوند

2. 9 کاربر زیر از kangan_1342 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    51
    از این کاربر 161 بار در 103 ارسال سپاس شده است.

من از سورس فایل نصب میکنم ولی هیج ایکونی نمیاد ؟

ورژن iOS
    10.1.1
    ورژن Mac
    10.12.4
    سپاس
    44

نقل قول نوشته اصلی توسط devie نمایش پست ها
    من از سورس فایل نصب میکنم ولی هیج ایکونی نمیاد ؟
    اگه از سورس نصب کنید ایکونی به برنامه ها اضافه نمیشه ... برید تو بازی دو گزینه سبز اضافه میشه

اگه نشد از فایل دب استفاده کنید ...

سپاس
    51
    از این کاربر 161 بار در 103 ارسال سپاس شده است.

سورس اپدیت شده الان دو گزینه میاد ولی هیج پولی اضافه نمیشه !!!!!!

سپاس
    5
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

من برای اندروید تست کردم پولی اضافه نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!

ورژن iOS
    10.1.1
    ورژن Mac
    10.12.4
    سپاس
    44

نقل قول نوشته اصلی توسط lovee20002002 نمایش پست ها
    من برای اندروید تست کردم پولی اضافه نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط devie نمایش پست ها
    سورس اپدیت شده الان دو گزینه میاد ولی هیج پولی اضافه نمیشه !!!!!!
    دوستان یه زحمت بکشید اموزش رو بخونید ، اگه بنده جایی گفتم پول اضافه میشه بهم بگید ...

این هک برای اتوماتیک سرچه ، یا شبیه ساز حمله ... قرار نیست پول یا اکسیر یا چیزی اضافه بشه

8. کاربر زیر از kangan_1342 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    50
    از این کاربر 100 بار در 59 ارسال سپاس شده است.

این نرم افزار تنها کاری که میکنه اینه که بجای شما کار سرچ رو انجام میده. فقط همین
    انتظار نداشته باشید بعد از تنظیم مقدار طلا یا اکسیر همون اول بهتون گزینه مورد نظر رو نشون بده. اگه خودتون دستی بعد از 20 تا سرچ به یه زمین مثلا با 100 هزارتا طلا میرسید با این برنامه هم همینطوره. فقط تنها کاری که این برنامه میکنه اینه که گزینه های سرچ رو بهتون نشون نمیده و سریع رد میکنه و در واقع همون کار کلیک کردن روی گزینه نکس مپ رو انجام میده و این به نظر من خودش یه عیب بزرگه. چرا؟ چونکه مثلا شما یه زمین میخوایین با 100 تا گلد. اگه یه زمین با شرایط حمله عالی ولی با 99 هزار تا گلد بیاد اونو رد میکنه و در حالی که شما خودتون سرچ میکردین حتما اونو انتخاب میکردین. پس از نظر من مزخرفه.
    فقط تنها گزینه مثبتش شبیه سازی حمله هستش که میتونید به دوستاتون در کلن خودتون حمله کنید و برای تمرین بد نیست. .لی اونم یه عیب کوچیک داره که قبل از پایان حمله کلا از بازی میپره بیرون و دوباره باید از اول وارد بازی بشین که در کل باید بگم تنها چیزی که از این هک ارزش دانلود داره همین شبیه سازی حملشه.

ورژن iOS
    10.1.1
    ورژن Mac
    10.12.4
    سپاس
    44

نقل قول نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
    این نرم افزار تنها کاری که میکنه اینه که بجای شما کار سرچ رو انجام میده. فقط همین
    انتظار نداشته باشید بعد از تنظیم مقدار طلا یا اکسیر همون اول بهتون گزینه مورد نظر رو نشون بده. اگه خودتون دستی بعد از 20 تا سرچ به یه زمین مثلا با 100 هزارتا طلا میرسید با این برنامه هم همینطوره. فقط تنها کاری که این برنامه میکنه اینه که گزینه های سرچ رو بهتون نشون نمیده و سریع رد میکنه و در واقع همون کار کلیک کردن روی گزینه نکس مپ رو انجام میده و این به نظر من خودش یه عیب بزرگه. چرا؟ چونکه مثلا شما یه زمین میخوایین با 100 تا گلد. اگه یه زمین با شرایط حمله عالی ولی با 99 هزار تا گلد بیاد اونو رد میکنه و در حالی که شما خودتون سرچ میکردین حتما اونو انتخاب میکردین. پس از نظر من مزخرفه.
    فقط تنها گزینه مثبتش شبیه سازی حمله هستش که میتونید به دوستاتون در کلن خودتون حمله کنید و برای تمرین بد نیست. .لی اونم یه عیب کوچیک داره که قبل از پایان حمله کلا از بازی میپره بیرون و دوباره باید از اول وارد بازی بشین که در کل باید بگم تنها چیزی که از این هک ارزش دانلود داره همین شبیه سازی حملشه.
    دوست عزیز ایرادای شما همه اش راه حل داره ... اگه درست و به موقع از این هک استفاده کنید خیلی کاربردیه

شما برای حل مشکلتون بهتره همیشه میزان سرچ رو حداقل تنظیم کنید نه میزانی که میخاید ... مثلا بجای 100 هزار شما 80 هزار بذار ... دیگه زیر 80 هزار حتی شرایط زمین عالی هم باشه ارزش نداره ...

یا از شبیه سازی حمله فقط برای کلن وار استفاده کنید .. که بهترین جنگ رو پیدا کنید و ستاره بگیرید ... نه به عنوان سرگرمی برای حمله به هم کلنی های خودتون ...

برای مثال من لول 105 هستم ، جامهامم رو 2500 هست ، سرچ رو 180 هزار گذاشتم و فوق العاده راضیم ... چون زیر 200 هزار حتی پول بیرون هم باشه ارزش زدن نداره ... از شبیه سازی هم فقط روزهایی که کلن وار هست استفاده میکنم تا ببینم زمینی که میخوام بزنم تو کلنش چی داره ، یا تله ها و بمب هاش کجاس هستن ... از وقتی از شبیه سازی استفاده میکنم ، کمتر از 2 ستاره نمیگیرم تو کلن وار ...

درست و به موقع استفاده کنید واقعا به درد بخوره .. موفق باشید

11. کاربر زیر از kangan_1342 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    83
    از این کاربر 204 بار در 133 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط kangan_1342 نمایش پست ها
    دوست عزیز ایرادای شما همه اش راه حل داره ... اگه درست و به موقع از این هک استفاده کنید خیلی کاربردیه

شما برای حل مشکلتون بهتره همیشه میزان سرچ رو حداقل تنظیم کنید نه میزانی که میخاید ... مثلا بجای 100 هزار شما 80 هزار بذار ... دیگه زیر 80 هزار حتی شرایط زمین عالی هم باشه ارزش نداره ...

یا از شبیه سازی حمله فقط برای کلن وار استفاده کنید .. که بهترین جنگ رو پیدا کنید و ستاره بگیرید ... نه به عنوان سرگرمی برای حمله به هم کلنی های خودتون ...

برای مثال من لول 105 هستم ، جامهامم رو 2500 هست ، سرچ رو 180 هزار گذاشتم و فوق العاده راضیم ... چون زیر 200 هزار حتی پول بیرون هم باشه ارزش زدن نداره ... از شبیه سازی هم فقط روزهایی که کلن وار هست استفاده میکنم تا ببینم زمینی که میخوام بزنم تو کلنش چی داره ، یا تله ها و بمب هاش کجاس هستن ... از وقتی از شبیه سازی استفاده میکنم ، کمتر از 2 ستاره نمیگیرم تو کلن وار ...

درست و به موقع استفاده کنید واقعا به درد بخوره .. موفق باشید
    عکس از مپ خودتون میزاریید

ورژن iOS
    10.1.1
    ورژن Mac
    10.12.4
    سپاس
    44

14. کاربر زیر از kangan_1342 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)