تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: نکات مهم سیبچه که یا گفته نشده اند یا پراکنده هستند

سپاس
    44
    از این کاربر 195 بار در 26 ارسال سپاس شده است.

Thumb نکات مهم سیبچه که یا گفته نشده اند یا پراکنده هستند

سلام و خسته نباشید
    خیلی خوشحال هستم که این امکان رو ارائه دادید و از شما تشکر میکنم

دلیل من از زدن تاپیک جدید این بود که فکر میکنم برنامه سیب‌چه یک مشکل پایه داره و اونم اینه که کاربرها رو با امکاناتش آشنا نمیکنه، واگر هم میکنه به صورت پراکنده هست (تا اونجایی که من دیدم و گشتم و خوندم ((درباره سیب‌چه ، سوالات متداول ، همین فروم ، و نوشته ها و سوالات بچه ها)

اگر امکانش هست یه مکان رو برای جواب به این پرسش ها اختصاص بدید (به دلیل اینکه کنار هم و در یک مکان باشه،‌ شاید جواب بعضی از این سوالات وجود داره اما پراکنده)
    و به سوالات پاسخ دهید ( دلیل اینکه خودم جواب نمیدم اینه که از زبان خود سیب‌چه بیان بشه بهتر و کامل تر هست)

- روش نصب برنامه سیب‌چه (که میتونه به صورت لینک به سایت یا صفحه ای از فروم توضیح داده بشه)
    - سوالات متداول (که به صورت لینک ارائه میشه)
    - نصب برنامه با سیب‌چه
    - نصب برنامه سیب‌چه در گوشی های جیلبریک شده چطوری هست؟
    - ارائه برنامه ها در چه سرور هایی (برای سرعت دانلود بیشتر برنامه ها نسبت به اپ استور)
    - اکانت سیب‌چه (که بصورت رایگان هست)
    - چه برنامه هایی به صورت پولی و چه برنامه هایی رایگان ارائه میشن؟ (چرا؟)
    - sync با برنامه iTunes و Apple-ID به چه صورتی هست؟
    - برنامه های نصب شده و دانلود شده ازطریق برنامه داخل گوشی و یا دانلود برنامه ها از داخل سایت چه میشوند و کجا میروند و بعد از حذف برنامه باید اونو دوباره دانلود کنیم یا مثل iTunes میتونیم بصورت دیگه ای اونا رو داشته باشیم و دوباره نصب کنیم؟ (برنامه های دانلو شده از طریق گوشی یا iTunes به سیستم کامپیوتری انتقال پیدا میکنن، آپ دیت میشوند و میشه از اونا بکاپ تهیه کرد تا نیازی به دانلود مجدد در هنگام حذف یا ریست کردن گوشی نباشد)
    - برنامه های پولی چگونه قابل خریداری هستند؟
    - پرداخت نقدر به صورت امن انجام میشود؟
    - برنامه های پولی بعد از خرید، برای نصب مجدد چگونه هستند؟ (آیا امانش هست که برنامه فراموش کنه من این برنامه رو خریداری کردم؟)
    - آپ دیت برنامه ها به چه صورتی هست و در چه زمانی آپ دیت میشوند؟ (آیا برنامه هایی که اپ استور دانلود کردیم هم با این برنامه آپ دیت میشن؟ و اگه بشن با iTunes داخل کامپیوتر sync میشن؟)
    - برنامه های فارسی چگونه پشتیبانی میشوند؟ (اونایی که فقط در سیب‌چه ارائه میشوند)
    - پیشنهاد برنامه جهت اضافه کردن در سیب‌چه چگونه هست؟
    - برنامه نویسان چطور میتونن برنامه خودشون رو در سیب‌چه ارائه بدن؟ (و چطور چک میشه که این برنامه مخرب نباشه و با سیستم سازگار باشه؟)

اگه چیز دیگه هم یادم اومد اضافه میکنم
    من خودم جواب خیلی از این سوالات رو پیدا نکردم و هنوز هم مشکل دارم با کار کردن با برنامه

امیدوارم که این برنامه بتونه جای جیلبریک و دست راست برنامه اپ استور برای ما ایرانی ها بشه
    موفق باشید
    ویرایش توسط shadowsina : 15-03-2014 در ساعت 10:27 AM

2. 2 کاربر زیر از shadowsina عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع