تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 1 از 8 1236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 74

موضوع: انتقال هر گونه فایل از طریق WiFi بین دو دیوایس ios یا اندرویدی یا PC و بالعکس با سرعت بسیار بالا و بدون محدودیت

ورژن iOS
    10.3.2
    ورژن Mac
    10.12.5
    سپاس
    65
    از این کاربر 208 بار در 91 ارسال سپاس شده است.

New 2 انتقال هر گونه فایل از طریق WiFi بین دو دیوایس ios یا اندرویدی یا PC و بالعکس با سرعت بسیار بالا و بدون محدودیت

با درود و سلام

از طریق این اپلیکیشن ( ZAPYA ) میتوانید هرگونه فایلی ( از موسیقی گرفته تا ویدیو و عکس و ....) را به دیوایس شخص دیگر حتی دیوایس اندرویدی و PC از دو طریق وصل شدن به یک شبکه مشترک یا با استفاده از قابلیت Hotspod و بدون اینترنت و شبکه مشترک ، با سرعت بالا بفرستید و دریافت کنید.

برای اینکار ابتدا باید این اپلیکیشنها را در دیوایس ios یا اندرویدی خود نصب نمایید و برای انتقال فایل از دیوایس خود به PC یا بالعکس نیز نسخه ویندوز را نصب نمایید .

نکته: برای انتقال فایل ها حتما" باید این اپلیکیشن در دیوایس خودتان و دیوایس طرف مقابل نصب شده باشد.

لینک اپلیکیشن از سایت سازنده (iOS)

لینک دانلود نسخه اندرویدی

لینک دانلود نسخه PC ( ویندوز )

در روش اول , کافیست WiFi هر دو دیوایس را روشن کرده و به یک شبکه مشترک متصل شوید، سپس برنامه را در دو دیوایس اجرا کنید و گزینه Connect to Friends را بزنید و بسادگی هر فایلی را که در قسمت موزیک، Photo Library و ویدیو دیوایس خود دارید را به دیوایس فرد دیگر با سرعت بالا بفرستید و دریافت نمایید .

در روش دوم , یکی از طرفین ابتدا باید Hotspot بسازد، برای فعال کردن HotSpot در آیفون ابتدا به قسمت Cellular Data رفته و آنرا روشن نمایید( اگر نمیخواهید دیتا مصرف و هزینه GPRS و... بدهید تنظیمات Cellular Data Network را پاک نمایید)
    حال گزینه Personal HotSpot فعال شده , گزینه آنرا نیز فعال نمایید .[ که در این مرحله شما یک اکانت HotSpot ساخته اید ]
    طرف مقابل باید به قسمت تنظیمات WiFi رفته و Hotspot ساخته شده را انتخاب کند و صبر کند که به آن کانکت شود .

(هم اکنون یک نوتیفیکیشن آبی رنگ به نشانه فعال شدن و کانکت شدن HotSpot همچنین ارتباط با دیوایس طرف مقابل در قسمت بالا و آیکون آن (Hotspot) نمایش داده میشود )

در نسخه PC , کافیست برنامه را روی سیستم خود نصب نموده, NetWork سیستم و WIFI دیوایس خود را روشن کنید.

برنامه Zapya را در سیستم خود اجرا و روی گزینه WLAN Connection Mode کلیک کنید.

سپس در اپلیکیشن Zapya گزینه Connect To Friends را انتخاب کنید .
    در آخر, این اپلیکیشن نام سیستم شما را پیدا میکند , آن را انتخاب نمایید. صبر کنید که اتصال به شبکه سیستم شما برقرار شود.

سرعت انتقال فایل در این حالت بستگی به فاصله دیوایس شما تا مودم , حدود 4 تا 7 مگابایت بر ثانیه است .

نکته: برای روش اتصال به PC و انتقال فایل و همین طور روش استفاده از شبکه مشترک برای ارسال و دریافت فایلها , به مودم و شبکه مشترک نیاز است ولی در روش اتصال با HotSpot نیازی به مودم و Network (شبکه مشترک) نیست.
    شما با فعال کردن قابلیت HotSpot و اتصال به آن [که در بالا توضیح دادم] میتوانید فایلهای خود را بدون مودم و شبکه مشرک و تنها استفاده از قابلیت Wifi خود دیوایسها با سرعت بالا به دیوایس شخص دیگر بفرستید یا دریافت نمایید . مثلا" دیوایس اندرویدی به iDevice و بالعکس و ... البته به شرطی که این اپلیکیشن در دیوایس شما و طرف مقابل نصب باشد.

در ضمن فایلهای شما در inbox این اپلیکیشن میماند و برای اجرای آنها به غیر از پلیر خود برنامه , مثلا" اجرای ویدیو , فیلم و موزیک و .... میتوانید این فایلها را Open in نمایید و با هر پلیری که در دیوایس خود دارید اجرا نمایید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نسخه بدون محدودیت اپلیکیشن PRO ) Zapya ) (نیاز به جیلبریک)

هم اینک این توییک را میتوانید از سورس BigBoss از سیدیا جستجو و نصب نمایید.

اگر دیوایس شما جیلبریک شده و این اپلیکیشن را از آیتونز نصب کرده اید آنرا پاک نمایید و این توییک را از سیدیا نصب نمایید.

نکته: برای اطمینان قبل از نصب این توییک, توییک Substrate Safe Mode را از سیدیا نصب کنید .

دارای قابلیت ارسال و دریافت عکس , ویدیو , موزیک, دیتا , اپلیکیشن , قابلیت دستیابی به تمام ویدیو هایی که در iDevice شما وجود داره حتی ویدیو های اپلیکیشنهای شما , در دو iDevice یا دیوایس اندرویدی و PC را داراست .

موفق باشید .

ویرایش توسط mxrx33 : 17-11-2014 در ساعت 11:27 PM

سپاس
    1,292
    از این کاربر 866 بار در 545 ارسال سپاس شده است.

آموزشتون عالي بود
    سپاس به خاطر زحمتتون

ورژن iOS
    10.3.2
    ورژن Mac
    10.12.5
    سپاس
    65

پست , آپدیت و ویرایش شد.
    ویرایش توسط mxrx33 : 04-02-2014 در ساعت 04:59 PM

4. 3 کاربر زیر از mxrx33 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    0
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

سلام خسته نباشد برنامه من توی پی سی به این شکله [/IMG]hh

اینجا من باید چکار کنم؟

6. کاربر زیر از !roham عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    10.3.2
    ورژن Mac
    10.12.5
    سپاس
    65

نقل قول نوشته اصلی توسط !roham نمایش پست ها
    سلام خسته نباشد برنامه من توی پی سی به این شکله [IMG][/IMG]hh

اینجا من باید چکار کنم؟

در ابتدا شبکه سیستم خود و wifi دیوایس خود [ برای استفاده از حالت معمولی و استفاده از اینترنت نه Hotspot ] را روشن کنید .

برنامه Zapya را در سیستم خود و اپلیکیشن Zapya در دیوایس خود اجرا نمایید .

در PC: در زیر شاخه Devices روی گزینه WLAN Connection Mode کلیک کنید.

سپس در اپلیکیشن Zapya , گزینه Connect To Friends ,

بعد, گزینه refresh را بزنید ( که اپلیکیشن نام سیستم شما را جستجو کند )

در انتها روی آیکون سیستم خود کلیک کنید. صبر کنید که به شبکه سیستم شما متصل شود .

حال برای ارسال فایل از روی دیوایس به سیستم , ابتدا فایل ارسالی خود مثل موزیک, عکس یا ویدیو را انتخاب (در اپلیکیشن Zapya ) کنید , سپس گزینه Transfer را بزنید .

و موقع ارسال فایل از سیستم به دیوایس در زیر شاخه Devices,

برای ارسال فایل ها روی گزینه نارنجی رنگ Send File کلیک کنید.

سپاس
    35
    از این کاربر 43 بار در 28 ارسال سپاس شده است.

مودم نباشه نميشه؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk pro

ورژن iOS
    10.3.2
    ورژن Mac
    10.12.5
    سپاس
    65

نقل قول نوشته اصلی توسط kiachip نمایش پست ها
    مودم نباشه نميشه؟

برای روش اتصال به PC و انتقال فایل و همین طور روش استفاده از شبکه مشترک برای ارسال و دریافت فایلها , به مودم و شبکه مشترک نیاز است ولی در روش اتصال با HotSpot نیازی به مودم و Network (شبکه مشترک) نیست.
    شما با فعال کردن قابلیت HotSpot و اتصال به آن [که در بالا توضیح دادم] میتوانید فایلهای خود را بدون مودم و شبکه مشرک و تنها استفاده از قابلیت Wifi خود دیوایسها با سرعت بالا به دیوایس شخص دیگر بفرستید .مثلا" دیوایس اندرویدی به iDevice و بالعکس و ... البته به شرطی که این اپلیکیشن در دیوایس شما و طرف مقابل نصب
    باشد.
    ویرایش توسط mxrx33 : 06-02-2014 در ساعت 03:41 PM

سپاس
    35

روش دوم هم امتحان كردم و با اينكه تنظيمات سلولار ديتا رو هم پاك كردم اما بازم از شارژم كم شد😟

ورژن iOS
    10.3.2
    ورژن Mac
    10.12.5
    سپاس
    65

منظور شما اینه که از شارژ سیمکارت شما کم شده یا به خاطر مصرف Cellular Data Usage
    یکبار دیوایس خود را ریبوت کنید .
    اگر Cellular Data روشن است و علامت E در بالای صفحه نمایش مشاهده میکنید ولی تنظیمان cellular Data Network ست نشده و با تنظیمات خالی در cellular Data Network نمیتوانید به اینترنت متصل شوید و مثلا" نمیتوانید آب و هوا و .... را آپدیت کنید یعنی از GPRS استفاده نمیشه و هزینه ای هم حساب نمیشه .
    اتصال به GPRS, MMS و ست شدن تنظیمات GPRS, MMS, ... در آیفون اتوماتیک نیست و باید دستی تنظیمات آن وارد شود .( ایرانسل که اینجوریه )
    من خودم تست کردم در اینحالت ( پاک کردن تنظیمات cellular Data Network) به اینترنت وصل نمیشه و قاعدتا" هزینه ای هم حساب نمیشه.
    ویرایش توسط mxrx33 : 06-02-2014 در ساعت 09:43 PM

سپاس
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
    منظور شما اینه که از شارژ سیمکارت شما کم شده یا به خاطر مصرف Cellular Data Usage
    یکبار دیوایس خود را ریبوت کنید .
    اگر Cellular Data روشن است و علامت E در بالای صفحه نمایش مشاهده میکنید ولی تنظیمان cellular Data Network ست نشده و با تنظیمات خالی در cellular Data Network نمیتوانید به اینترنت متصل شوید و مثلا" نمیتوانید آب و هوا و .... را آپدیت کنید یعنی از GPRS استفاده نمیشه و هزینه ای هم حساب نمیشه .
    اتصال به GPRS, MMS و ست شدن تنظیمات GPRS, MMS, ... در آیفون اتوماتیک نیست و باید دستی تنظیمات آن وارد شود .( ایرانسل که اینجوریه )
    من خودم تست کردم در اینحالت ( پاک کردن تنظیمات cellular Data Network) به اینترنت وصل نمیشه و قاعدتا" هزینه ای هم حساب نمیشه.
    با اينكه همه رو از تو سلولار پاك كردم اما ازم كم شد و من همراه اول دارم،توى نت هم صفحه باز ميكرد كه خودمم تعجب كردم

13. کاربر زیر از kiachip عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

صفحه 1 از 8 1236 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)