تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: انتظارات از اپل در سال 2014

 1. #1
  تاریخ عضویت
  Feb 2012
  نوشته ها
  776
  ورژن iOS
  9.2
  ورژن Mac
  10.11.2
  سپاس
  549
  از این کاربر 807 بار در 393 ارسال سپاس شده است.

  پیش فرض انتظارات از اپل در سال 2014

  پیشبینی در مورد تکنولوژی همیشه سخت بوده و هست. آن هم در مورد شرکتی مانند اپل که همیشه طرفداران و کاربران خود را سورپرایز می کند. اما ما در این مقاله دست به این ریسک زده ایم و میخواهیم انتظاراتی که می توان از اپل برای سال 2014 داشت را با شما در میان بگذاریم تا ببینیم کدامیک از آنها در نهایت رونمایی خواهد شد و کدامیک در حد یک پیشبینی باقی خواهد ماند و به سال آینده منتقل خواهد شد.

  انتظارات در یک نگاه :

  • آیفون با صفحه نمایش بزرگتر
  • آیپد با صفحه نمایش بزرگتر
  • نمایشگر Thunderbolt 4K
  • تلویزیون Apple با صفحه نمایش 4K
  • iWatch ، ساعت هوشمند اپل
  • اپل استورهای جذاب و جدید  آیفون با صفحه نمایش بزرگتر

  احتمال وقوع : 90 درصد

  استیو جابز در زمان حضور خود، همواره این اعتقاد را داشت که بهترین سایز برای تلفن همراه 3.5 اینچ و برای تبلت 10 اینچ است. اما همگی شاهد آن بودیم که بعد از فوت او، اپل دست به تغییر سایز صفحه نمایش این دو محصول زد و صفحه آیفون را 4 اینچ ( به صورت عمودی ) و آیپد را به 7.9 اینچ ( آیپد مینی ) رساند. اپل روی این تصمیم خود، یعنی صفحه نمایش 4 اینچ پافشاری کرد و آیفون های 5S و 5C را با همان اندازه ارائه کرد. اما حالا همه چیز تغییر کرده است و بیشتر تلفن های هوشمند، باز هم از این حد تجاوز کرده اند و صفحه نمایش بزرگتری را به خود می بینند که می توان به موارد زیر اشاره کرد :
  HTC One و Moto Xبا صفحه نمایش 4.7 اینچ
  Nexus 5 با صفحه نمایش 4.95 اینچ
  Galaxy S4 با صفحه نمایش 5 اینچ
  و LG G2 با صفحه نمایش 5.2 اینچ
  در اخبار گوناگون و توسط منابع مختلف آمده است که اپل در حال تست آیفون با صفحه نمایش 4.8 تا 6 اینچ است. به گزارش Bloomberg که مقداری به واقعیت نزدیک است، اپل در حال تست آیفون در دو سایز جدید است : 4.7 و 5.5 اینچ. اینطور که این منبع خبری ذکر کرده است، اپل در سال 2014 آیفون را در این سایز معرفی خواهد کرد.
  دو سایز متفاوت برای آیفون، خیلی هم غیر قابل انتظار نیست. در کنار آیپد بزرگتر ( که در مورد بعد به آن خواهیم پرداخت ) دیوایس های اپل در سایزهای 4.7، 5.5، 8، 10 و 12.9 اینچ موجود خواهند بود که این باعث میشود کاربران کمتر به سمت دیوایس های اندرویدی بروند. اما از سوی دیگر تا به حال، همزمان دو آیفون با صفحه نمایش های متفاوت را معرفی نکرده که این موضوع، باعث شده که خبر فوق کمی حالت پیشبینی به خود بگیرد.
  به نظر بیشتر مردم، با توجه به رعایت سادگی توسط اپل، امکان عرضه دو سایز متفاوت از آیفون میسر نخواهد بود. با توجه به اینکه آیفون 5S و 5C به تازگی معرفی شده اند و در فروشگاه اپل برای فروش باقی خواهند ماند، با معرفی دو آیفون جدید با صفحه نمایش های متفاوت و بزرگتر، فروشگاه اپل تا حدودی شلوغ خواهد شد.
  همچنین بسیاری از مردم هم دوست دارند که اپل روند کنونی، یعنی تولید آیفون با صفحه نمایش 4 اینج را ادامه داده و انتظار دیدن فبلت با لوگوی اپل را ندارند.

  آیپد با صفحه نمایش بزرگتر

  احتمال وقوع : 75 درصد

  طبق نظرسنجی های بسیاری که برای آیپد با صفحه نمایش بزرگتر در سایت های مختلف صورت گرفته است، سایز 12.9 اینچ با قاطعیت در مکان اول ایستاده است. به این ترتیب، صفحه نمایش آیپد به سه اندازه 8 اینچ، 10 اینچ و 13 اینچ تقسیم خواهد شد.
  منابع زیادی نام Maxi را روی آیپد با صفحه نمایش 12.9 اینچ گذاشته اند، از طرفی برخی افراد هم نام iPad Pro را برای آن انتخاب کرده اند، به این دلیل که به گزارش برخی منابع، آیپد جدید قابلیت اجرای سیستم عامل های iOS و Mac را در کنار یکدیگر دارد. اگرچه سیستم عامل های Mac و iOS از نظر ظاهر تا حدودی به یکدیگر نزدیک شده اند، اما احتمال ارائه دستگاهی با دو سیستم عامل به این زودی ها مقدور نخواهد بود.
  به نظر میرسد هدف اپل برای تولید آیپد با صفحه نمایش 12.9، ابتدا در دست گرفتن بازار آموزش است و میخواهد آیپد را با عنوان Text Book به مدارس و مراکز آموزشی ارائه کند.
  در نهایت، در خبرها عنوان شده است که آیپد 12.9 اینچی در خط تولید به سر می برد و به زودی در سال 2014 معرفی خواهد شد. باید منتظر بمانیم و ببینیم این پیشبینی تا چه حد به واقعیت نزدیک است.

  نمایشگر Thunderbolt 4K

  احتمال وقوع : 90 درصد

  در حال حاضر، دو نوع نمایشگر 4K در بازار موجود است.
  1 – تلویزیون های ارزان قیمت 4K که قابلیت استفاده در نقش مانیتور را هم دارا می باشند.
  2 – ماینتورهایی با کیفت 4K که با قیمتی حدود 5000 دلار در حال فروش هستند.
  قیمتی که خبرگذاری های مختلف برای آن در نظر گرفته اند، بین 1500 تا 2000 دلار است که می تواند رقم معقولی برای این دستگاه باشد.

  تلویزیون اپل با صفحه نمایش 4K

  احتمال وقوع : 50 درصد

  اپل در حال حاضر در حال تحقیقات زیادی بر روی موضوع تلویزیون است تا بتواند ایده ای که استیو جابز در سر می پروراند را عملی کند. در صورتی که اپل، نمایشگر Thunderbolt خود را با کیفیت 4K تولید کند، فاصله زیادی برای تبدیل آن به تلویزیون را نخواهد داشت. شاید تصور کنید اپل می تواند یک محصول با نام تلویزیون Thunderbolt با صفحه نمایش 4K را ارائه دهد. اما باید به این موضوع هم فکر کنید که اپل در حال حرکت از سوی کامپیوتر به موبایل هست و از سوی دیگر حرکت به سمت اتاق نشیمن منازل، می تواند قدم بزرگی برای این شرکت به حساب بیاید.
  در مورد رابط کاربری، اغلب صاحب نظران بر این باورند که Siri، منشی هوشمند اپل هم در این سیستم پشتیبانی خواهد شد و به وسیله صدا، ارتباط بین کاربر و دستگاه برقرار خواهد شد.

  iWatch ، ساعت هوشمند اپل

  احتمال وقوع : 90 درصد

  از ماه فوریه سال 2013، اخبار متنوع و مختلفی پیرامون تولید این محصول از سوی اپل به گوش رسیده است. همچنین در ماه آگوست نیز برخی از مدیران ارشد شرکت Nike به استخدام اپل درآمدند. این اتفاقات، شک بسیاری از افراد را مبنی بر تولید iWatch بیشتر به واقعیت نزدیک کرد.
  همانطور که می دانید، اکثر ساعت های هوشمندی که در حال حاضر وجود دارند، در واقع ساعت هوشمند نیستند و نقش صفحه دوم تلفن های هوشمند را بازی می کنند. اما با معرفی دستگاه های جدید توسط اپل و وجود چیپ M7 در آنها، می توان این حدس را زد که iWatch نیز به این سنسور مجهز خواهد بود و وظایف بیشتری در مقابل ساعت های هوشمند موجود بر عهده خواهد داشت.
  همچنین اگر از طرفداران و کاربران اپل باشید و اخبار مربوط به آن را دنبال کنید، حتما می دانید که اپل روی طراحی دیوایس های خود بسیار حساس هست و از روی عجله هیچ کاری را انجام نمی دهد. کاری که می بینیم شرکت های دیگه اونو انجام دادن و بیشتر ساعت های هوشمندی که در حال حاضر شاهد آن هستیم، بیشتر به مانند بسته شدن ساده چندین قطعه به یکدیگر هست تا یک طراحی فوق العاده و عامه پسند!

  اپل استورهای جذاب و جدید

  احتمال وقوع : 90 درصد

  اپل اواخر سال 2013 ، خانم Angela Ahrendts ، مدیر عامل شرکت Burberry را به عنوان طراح ارشد فروشگاه های خود به استخدام در آورد. به نظر می رسید تیم کوک، مدیر عامل اپل نیز اختیارات کامل را به او داده است تا ایده های خود را برای ایجاد تغییر در فروشگا ها به کار ببرد.
  یکی از فن آوری هایی که احتمال می رود به وقوع بپیوندد، بحث فروشگاه های هوشمند است. به این ترتیب که زمانی که وارد فروشگاه های اپل می شوید، پیغامی به عنوان خوش آمد روی دیوایس های شما پدیدار خواهد شد و بعد از مشاهده آن، به وسیله وارد کردن اپل آیدی خود ، توسط اپلیکیشن مربوطه به سمت محصولات اپل هدایت خواهید شد. در آن قسمت می توانید محصولات مختلف را به همراه مشخصات شان مشاهده نمایید. اپلیکیشن به صورت پیشفرض، به سوال های متداول پاسخ داده است که می توانید از آنها کمک بگیرید. همچنین در صورتی که سوال خاص دیگری دارید، به صورت خودکار یکی از افراد حاضر در اپل استور به سراغ شما می آیند و شمار را در آن مورد راهنمایی خواهند کرد. در نهایت در صورت نیاز می توانید با اثر انگشت خود ( در iPhone 5S ) ، محصول مورد نیاز را خرید و هنگام خروج از اپل استور، آن را دریافت نمایید.  حال نظر شما در مورد این محصولات چیست؟

 2. 14 کاربر زیر از Mehdi.De عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. پاسخ: 12
  آخرين نوشته: 19-06-2013, 11:28 AM
 2. پاسخ: 5
  آخرين نوشته: 06-06-2013, 11:54 AM
 3. احتمال عدم عرضه آیپد مینی تا سال 2014
  توسط atila63 در انجمن شایعات دنیای فناوری
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 30-04-2013, 11:54 PM
 4. نقشه راه مایکروسافت برای سال های 2012 تا 2014
  توسط amolen در انجمن فناوری و تکنولوژی
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 16-04-2012, 02:59 PM
 5. اپل در انتظار تبدیل شدن به اولین کمپانی تریلیونر در سال 2014
  توسط RedBull در انجمن بررسی های دنیای فناوری
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 03-04-2012, 07:35 PM

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
اطلاعات سایت
لینک دوستان
درباره سایت
انجمن تخصصی آيفون در سال ۲۰۰۷ با عرضه‌ی اولين نسل گجت‌های iOS اپل فعاليت خود را آغاز نمود. مفتخر هستيم که تا اين لحظه پيشتاز خدمت رسانی به کاربران ايرانی محصولات اپل باشيم.

اکنون ساعت 02:00 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.

Powered by vBulletin® Version 4.2.3
Copyright © 2019 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.