تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: انجام مراحل آنلاک فکتوری

سپاس
    30
    از این کاربر 8 بار در 6 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض انجام مراحل آنلاک فکتوری

با درود
    ایفون ۳جی اس من لاک شرکت AT&T بوده و از یک از دوستان در آمریکا گرفتم. پارسال بود که دوستم بهم خبر داد که از مدت قراردادش ۲ سال گذشته و الان دیگه میتونه گوشی را انلاک کنه! من هم مشخصات را براش فرستادم و کار آنلاک تمام شد. این ایمیل از AT&T آمد:
    Thank you for contacting AT&T Customer Care about unlocking your iPhone.
    We have reviewed your request and confirmed that you are eligible to have the requested iPhone unlocked.
    Please allow 24 hours upon receipt of this notification to complete the unlock.
    To complete the unlock, simply:
    Open iTunes on your Mac or PC and verify that you have Internet connectivity.
    Ensure a SIM card is inserted into your iPhone.
    Connect your iPhone using the dock connector to USB cable that came with your iPhone.
    Backup and restore your iPhone using iTunes. For information on backup and restore, please visit iTunes: Restoring iOS software.
    After restoring, your iPhone will be unlocked.

بعد طبق همین دستور عملیات ری استور را انجام دادم ولی وقتی گوشی اومد بالا آیتیونز این پیام را داد:

The SIM card inserted in this iPhone does not appear to be supported. Only compatible SIM cards from a supported carrier may be used to activate iPhone. Please insert the SIM card that came with your iPhone or visit a supported carrier store.

و دست آخر نشد که آنلاک بشه و من هم دیگه خیلی پی گیری نکردم! بعد مجبور شدم دانگرید کنم به ۴.۲.۱ و تا الان با همین ورژن استفاده کردم... کسی میدونه مشکل کار کجاست؟ یعنی باید همون اولین بار که گوشی میاد بالا یک سیم کارت AT&T توش باشه که آنلاک بشه! و بعدش می شود سیم کارت را عوض کرد و مثلا همراه اول گذاشت؟
    چون طبق ایمیل AT&T این گوشی دیگه آنلاک شده محسوب میشه! چطور نباید الان آنلاک بشه!؟

با سپاس فراوان.

ورژن iOS
    10.3.2
    ورژن Mac
    10.10.2
    سپاس
    43
    از این کاربر 89 بار در 49 ارسال سپاس شده است.

دستگاه شما در حال حاظر لاک هست اگر چند وقت پیش بود با هزینه بسار کمی دسنگاه شما قابل انلاک بود ولی الان حدود 220 هززینه اون می شه

سپاس
    3,303
    از این کاربر 4,395 بار در 2,691 ارسال سپاس شده است.

بیس باند گوشیتون الان چنده ؟

ورژن iOS
    9.1
    سپاس
    171
    از این کاربر 356 بار در 162 ارسال سپاس شده است.

سلام با اجازه صاحب تاپيك
    دوستان عزيز اگر در رابطه با انلاك كردن رسمي گوشي و پرداخت هزينه قرارداد at&t كسي ميتونه راهنمايي و يا انجام بده ممنون ميشم اعلام كنيد .با تشكر

ورژن iOS
    8.4
    سپاس
    95
    از این کاربر 272 بار در 93 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
    سلام با اجازه صاحب تاپيك
    دوستان عزيز اگر در رابطه با انلاك كردن رسمي گوشي و پرداخت هزينه قرارداد at&t كسي ميتونه راهنمايي و يا انجام بده ممنون ميشم اعلام كنيد .با تشكر
    شما هزینه ای رو به عنوان آنلاک کردن باید به شرکت اپل بپردازید که چون پرداخت برای ما مقدور نیست افراد و سایت های خاصی این کارو انجام میدن
    بعد از پرداخت وجه و دادن مشخصات گوشی به کسی یا سایتی که قراره آنلاک رو برای شما ثبت کنه گوشی شما در سایت اپل ثبت میشه و بعد از چند روز آنلاک میشه و شما راحت میتونید به هر ورژنی ریستور کنید و هر جا هر سیم کارتی خواستید ازش استفاده کنید
    موفق باشید

ورژن iOS
    9.1
    سپاس
    171
    از این کاربر 356 بار در 162 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط carlos alberto نمایش پست ها
    شما هزینه ای رو به عنوان آنلاک کردن باید به شرکت اپل بپردازید که چون پرداخت برای ما مقدور نیست افراد و سایت های خاصی این کارو انجام میدن
    بعد از پرداخت وجه و دادن مشخصات گوشی به کسی یا سایتی که قراره آنلاک رو برای شما ثبت کنه گوشی شما در سایت اپل ثبت میشه و بعد از چند روز آنلاک میشه و شما راحت میتونید به هر ورژنی ریستور کنید و هر جا هر سیم کارتی خواستید ازش استفاده کنید
    موفق باشید
    ممنون دوست عزيز از راهنمايي شما . البته من بيشتر منظورم در رابطه با اين بود كه كسي بتونه در حال حاضرهزينه قرارداد at& t رو پرداخت كنه و انلاك ! چون اينجوري كه شنيدم در حال حاضر at&t سرويس نميده براي انلاك!!!!!

سپاس
    5,058
    از این کاربر 7,712 بار در 3,505 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزيز از راهنمايي شما . البته من بيشتر منظورم در رابطه با اين بود كه كسي بتونه در حال حاضرهزينه قرارداد at& t رو پرداخت كنه و انلاك ! چون اينجوري كه شنيدم در حال حاضر at&t سرويس نميده براي انلاك!!!!!
    unlocks.ir
    تاپیکش هم هست

سپاس
    30
    از این کاربر 8 بار در 6 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
    بیس باند گوشیتون الان چنده ؟
    06.15.00

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin-gsm نمایش پست ها
    دستگاه شما در حال حاظر لاک هست اگر چند وقت پیش بود با هزینه بسار کمی دسنگاه شما قابل انلاک بود ولی الان حدود 220 هززینه اون می شه
    فرزین جان من هم دقیقا سوالم همینه که وقتی خود at&t ایمیل زده که گوشی با موفقیت آنلاک شده چرا باید هنوز لاک باشه و من ۲۲۰ تومن هزینه بدم!؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)