تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 2 از 9 نخستنخست 12347 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 90

موضوع: با خانواده AirPort بیشتر آشنا شویم

سپاس
    509
    از این کاربر 339 بار در 135 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
    سلام
    من فکر کنم منظور شما از اینترنت خونه همون کانکشن وایرلس خونگی برای دستگاهها هست، مشکل اگه این هست قبل و الان نداره، وقتی همزمان چند دستگاه به یک اکسس پوینت متصل میشند این طبیعی است که سرعت میاد پایین و در حقیقت پهنا باند رو به نسبت حجم دیتا بین دستگاهها تقسیم میکنه. اما شما برند وایرلستون رو هم نگفتید. بعضی از افراد با اینکه دستگاههای بهتر و گرونتر میخرند باز نمیتونند به خوبی استفاده کنند اما بعضی ها با دستگاههای اروزن هم گاهی اوقات میتونند کارایی بهتری بگیرند، چینش و نوع کانفیگ و مدیریت نحوه اتصال دستگاهها گاهی میتونه به خوبی کمک کنه!
    برخی دستگاهها مثل ایرپورتها به صورت موازی پهنای باند رو در دسترس قرار میدند که سرعت رو خیلی بالا میبره که برخی از دستگاهها با اینکه سرعت یکسانی با برخی مدلهای ایرپورت رو دارند این توانایی رو ندارند. دلیلش هم در متن بررسی ذر شده.
    ایرپورت اکسپرس خوبه و میتونه جواب بده و قطعاً بهتره، اما نمیتونی جایگزین کنی چون برای اتصال کابل مودم جهت اینترنت، به مودم قبلی نیاز دارید، میتونید در کنارش ایپورت داشته باشید. سرعت هم ممکنه یشتر بشه!
    اما مدل مودم روتر رو بگید شاید بشه راه حلی داد!
    بله منظورم همون کانکشن وایرلس خونگیه –ببخشید من خیلی وارد نیستم به این چیزا– ببینید این عکس مودم. جلو و پشتشه. به نظر شما همین مودم رو چیکار میشه کرد. چون سرعتش واقعااا آزار دهنده کم شده. یعنی یک هشتمِ قبل شده.

این هم پشتش

باز هم ممنون بخاطر جوابتون

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    791
    از این کاربر 6,094 بار در 993 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahba_08 نمایش پست ها
    بله منظورم همون کانکشن وایرلس خونگیه –ببخشید من خیلی وارد نیستم به این چیزا– ببینید این عکس مودم. جلو و پشتشه. به نظر شما همین مودم رو چیکار میشه کرد. چون سرعتش واقعااا آزار دهنده کم شده. یعنی یک هشتمِ قبل شده.

این هم پشتش

باز هم ممنون بخاطر جوابتون
    خوب نسبت به تعداد کاربرایی که ازش استفاده میکنند کمی طبیعی است، حداکثر سرعت ۱۵۰ مگابایت بر ثانیه در دسترس قرار میده، اگه همزمان تمام دستگاهها با wi-fi کانکت و اطلاعات جابجا میکنند مسلماً کند خواهد شد.
    اما توصیه میشه یکبار ریست فکتوری، آخرین فریمور مودم رو دریافت و آپگرید کنید.
    برای استفاده هم سعی کنید دستگاههای ثابت و تقریباً ثابت رو با کابل LAN به مودم متصل کنی تا از حجم با wi-fi کاسته بشه!
    اگر هم ناراضی بودید در جابجایی اطلاعات در حجم بالا و استریم فیلم باید یک دستگاه دیگه تهیه کنید!

سپاس
    509
    از این کاربر 339 بار در 135 ارسال سپاس شده است.

خوب نسبت به تعداد کاربرایی که ازش استفاده میکنند کمی طبیعی است، حداکثر سرعت ۱۵۰ مگابایت بر ثانیه در دسترس قرار میده، اگه همزمان تمام دستگاهها با wi-fi کانکت و اطلاعات جابجا میکنند مسلماً کند خواهد شد.
    اما توصیه میشه یکبار ریست فکتوری، آخرین فریمور مودم رو دریافت و آپگرید کنید.
    برای استفاده هم سعی کنید دستگاههای ثابت و تقریباً ثابت رو با کابل LAN به مودم متصل کنی تا از حجم با wi-fi کاسته بشه!
    اگر هم ناراضی بودید در جابجایی اطلاعات در حجم بالا و استریم فیلم باید یک دستگاه دیگه تهیه کنید!
    یه دستگاه دیگه یعنی همون Airport Express بکار میاد؟
    و سوال دیگه ای که دارم چجوری فریمور مودم رو پیدا کنم؟
    بازم ممنون بخاطر جوابتون

سپاس
    69
    از این کاربر 32 بار در 20 ارسال سپاس شده است.

سلام
    يه سوال داشتم
    من هارد احتياج دارم بخرم براي اطلاعات كاري ك مهم هم هست
    ، نظرم رو time capsule هست
    اما نميدونم چقدر مسئله امنيت وجود داره تو اين قضيه
    ازين نظر ك اطلاعات رو هواس و ممكنه هك بشه
    اوضاع امنيت time capsule چجوريه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    791

نقل قول نوشته اصلی توسط sahba_08 نمایش پست ها
    یه دستگاه دیگه یعنی همون Airport Express بکار میاد؟
    و سوال دیگه ای که دارم چجوری فریمور مودم رو پیدا کنم؟
    بازم ممنون بخاطر جوابتون
    خوب اینکه express بخری تقریباً سلیقه ای است، اما از این مودمی که داری قویتر هست!
    تنظیمات مودمها باهم فرق داره، اما به صورت کلی به بخش تنظیمات مودم خود مراجعه کنید، آخرین فریمور رو چک کنید، بعد به سایت سازنده مودم مراجعه کنید، اگر شماره فریمور و سالش از اینی که روی مودم هست جدیدتر باشه دانلود کنید، مجدد به به تنظیمات مودم مراجعه و یک قسمتی به نام Administration بخشی به نام Firmware Upgrade باید وجود داشته باشه از اونجا میتونید دکمه رو زده و از محل دانلود فریمور رو انتخاب و انجام بدین، این پروسه ۱-۲ دقیقه طول میکشه، ریسارت کنید مودم و استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kasiri نمایش پست ها
    سلام
    يه سوال داشتم
    من هارد احتياج دارم بخرم براي اطلاعات كاري ك مهم هم هست
    ، نظرم رو time capsule هست
    اما نميدونم چقدر مسئله امنيت وجود داره تو اين قضيه
    ازين نظر ك اطلاعات رو هواس و ممكنه هك بشه
    اوضاع امنيت time capsule چجوريه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    هاردهای دیگه امنیت و از دست دادن اطلاعاتشون بیشتر هست به نظرم، تایم کپسول اولین راهکار یک هارد بیسیم با امنیت بالا از طرف اپل بوده و بهترین گزینه از هر جهت که فکر کنین هست، فقط به اندازه یک هارد اکسترنال همراه مثل مدلهای دیگه نیست که براحتی جابجا بشه، ضمن اینکه اگه قرار باشه هک بشه هکر باید دو پلن رو بگذرونه که به اطلاعات هارد تایم کپسول برسه: ۱- عبور از رمز عبور Wi-Fi و ۲- عبور از رمز عبور هارددیسک، که هر کدوم رو اگر به صورت پیچیده و لول های بالا کانفیگ کنی خوب دیگه مشکلی نیست.

6. کاربر زیر از iConnection عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    8.1.1
    ورژن Mac
    10.10.1
    سپاس
    82
    از این کاربر 412 بار در 143 ارسال سپاس شده است.

سلام دوستان
    من اینترنت رادیویی دارم و روی پشت بام آنتن اینترنت دارم که با کابل cat.5 پشت روتر tp-link آوردم
    سوالم اینه که: اگر من از Airport Extreme استفاده کنم برای اینترنت wifi دیگه نیازی به روتر و اکسس پوینت ندارم؟ و کابل cat5 را مستقیما می تونم به airport Extreme وصل کنم
    سوال دوم اینکه برای کانفیگ یا پیکربندی حتما باید از مک استفاده کنم؟

8. کاربر زیر از Mr_hadi عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    791

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اینترنت رادیویی دارم و روی پشت بام آنتن اینترنت دارم که با کابل cat.5 پشت روتر tp-link آوردم
    سوالم اینه که: اگر من از Airport Extreme استفاده کنم برای اینترنت wifi دیگه نیازی به روتر و اکسس پوینت ندارم؟ و کابل cat5 را مستقیما می تونم به airport Extreme وصل کنم
    سوال دوم اینکه برای کانفیگ یا پیکربندی حتما باید از مک استفاده کنم؟
    سلام
    ۱- روی کابلی از رادیو اومده تمام آی پی های مورد نیاز لینکتون مسیریابی شده، کافیه فقط به پورت WAN ایرپورت وصل کنید، به صورت خودکار مسیریابی میشه روی دستگاهتون.خود اکستریم هم روتر هست هم wi-fi و نیاز به دستگاه دیگه نیست.
    ۲- برای کانفیگ از ویندوز هم میتونی کمک بگیری، توصیه میشه آموزش رو یکبار کامل بخونی!

10. 3 کاربر زیر از iConnection عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    16
    از این کاربر 11 بار در 9 ارسال سپاس شده است.

واقعا یک تشکر برای اینهمه ذوق و تلاش شما کافی نیست...

یه سوال
    من میتونم با آیفون و آیپد از امکانات تایم کپسولم استفاده کنم؟
    من برنامه ایرپورت یوتیلیتی را روی ایفون و ایپد دارم ولی فقط با این برنامه میتونم تنظیمات را انجام بدهم. برای استفاده از تایم کپسول روی ایفون و ایپد برنامه خاصی باید نصب بشه؟

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    791

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2103 نمایش پست ها
    واقعا یک تشکر برای اینهمه ذوق و تلاش شما کافی نیست...

یه سوال
    من میتونم با آیفون و آیپد از امکانات تایم کپسولم استفاده کنم؟
    من برنامه ایرپورت یوتیلیتی را روی ایفون و ایپد دارم ولی فقط با این برنامه میتونم تنظیمات را انجام بدهم. برای استفاده از تایم کپسول روی ایفون و ایپد برنامه خاصی باید نصب بشه؟
    لطف دارید دوست عزیز!
    خوب برنامه یوتیلیتی که خودتون اشاره کردید برای مدیریت و تنظیم دستگاه است، اما باید ببینید استفاده شما از محتویات و داده های هارد تایم کپسول چی هست. بر اساس نیازتون برنامه های مرتبط در Appstore موجود هست، مثلا ۱-۲ نمونه از کارهای خود بنده:
    ۱- سریال و فیلم های زیادی در تایم کپسول دارم و از برنامه Oplayer برای اتصال و پخش فیلم هام روی آیپد و حتی Mirror روی اپل تی وی استفاده میکنم.
    ۲- برنامه FTP Sprit رو من روی iDevice دارم برای آپلود یا دانلود فایلها در شبکه خانگی، و حتی در شبکه اینترنت، از اونجاییکه من دستگاه رو به گونه ای پیکربندی کردم که از در هر جای اینترنت میتونم به داده های تایم کپسول متصل بشم، در مسافرتهای بین شهری یا کشوری میتونم فایل مورد نیاز رو دانلود یا آپلود کنم.

13. کاربر زیر از iConnection عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    5
    از این کاربر 7 بار در 6 ارسال سپاس شده است.

لطف دارید دوست عزیز!
    خوب برنامه یوتیلیتی که خودتون اشاره کردید برای مدیریت و تنظیم دستگاه است، اما باید ببینید استفاده شما از محتویات و داده های هارد تایم کپسول چی هست. بر اساس نیازتون برنامه های مرتبط در Appstore موجود هست، مثلا ۱-۲ نمونه از کارهای خود بنده:
    ۱- سریال و فیلم های زیادی در تایم کپسول دارم و از برنامه Oplayer برای اتصال و پخش فیلم هام روی آیپد و حتی Mirror روی اپل تی وی استفاده میکنم.
    ۲- برنامه FTP Sprit رو من روی iDevice دارم برای آپلود یا دانلود فایلها در شبکه خانگی، و حتی در شبکه اینترنت، از اونجاییکه من دستگاه رو به گونه ای پیکربندی کردم که از در هر جای اینترنت میتونم به داده های تایم کپسول متصل بشم، در مسافرتهای بین شهری یا کشوری میتونم فایل مورد نیاز رو دانلود یا آپلود کنم.
    ببخشيد شما براي اين كه در شبكه اينترنت بتونيد به اطلاعاتتون دسترسي داشته باشيد غير از خريد تايم كپسول هزينه ديگري مثل دمين يا چيزه ديگه ايي مثل اون داديد؟

صفحه 2 از 9 نخستنخست 12347 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)