تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 772 از 776 نخستنخست ... 747752757762767770771772773774 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 7,711 به 7,720 از 7759

موضوع: سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

ورژن iOS
    11.4.1
    سپاس
    829
    از این کاربر 3,485 بار در 1,942 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط armin sj نمایش پست ها
    سلام دوستان چند روزی هست که گوشی ایفون 5اس خریدم

ولی میخوام بدونم در مورد اپدیت
    گوشی فایو اس تا اپدیت 12 ای او اس رو میگیره یا نه؟
    اگر نمیگیره دلیل منطقیش چیه؟؟؟

چون ایفون 5 معمولی با وجود سخت افزار 32 بیتی و ضعیف تر بودن و قدیمی تر بودن الان بعد 5 سال هنوز داره به اخرین ورژن ابدیت میشه

وقتی سخت افزار گوشی جوابگو باشه و از همه مهمتر 64 بیتی بودننش (منظور فایو اس)
    به نظرم شاید فایو نگیره ios 12 رو ولی فایو اس میگیره

چون خودم دودل هستم
    و پشیمونم از خرید فایو اس اگر اپدیت جدید سیستم عامل رو نگیره و فقط یک وزژن ارتقا پیدا کنه عملا بدرد نمیخوره به نظرم

انتخاب اصلی من برای اپل برای بروز رسانی و پشتیبانی قویشه

حالا بیاد 11 بده و 12 نده مجبورم با این تفاسیر برم ایفون se وردارم
    نظر شما چیه؟؟؟؟
    سلام
    دوست عزیز لزومی نداره که سئوال خودتون رو عینا در تاپیک دیگه مطرح کنید...! ( پست تکراری شما حذف شد )

طبق پیش بینی های صورت گرفته ios 11 فقط از دیوایسهایی مبتنی برمعماری 64 بیتی پشتیبانی میکنه و آیفون های 5 ، 5c از لیست دیوایس های قابل پشتیبانی خارج می شوند. و احتمالا 5s به بالا قابلیت آپدیت به ورژن جدید رو داشته باشند و این آپدیت هم آخرین ورژن برای این مدل از گوشی باشه.
    از طرفی اگر مشکل هزینه رو ندارید بهتره که یک گوشی رده بالاتر خریداری کنید. در حال حاضر خرید گوشی 5s با مواردی که شما مد نظر دارید کار درستی نیست.
    موفق باشید

2. 2 کاربر زیر از H.Karimi عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    448
    از این کاربر 461 بار در 346 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin SJ نمایش پست ها
    سلام دوستان چند روزی هست که گوشی ایفون 5اس خریدم

ولی میخوام بدونم در مورد اپدیت
    گوشی فایو اس تا اپدیت 12 ای او اس رو میگیره یا نه؟
    اگر نمیگیره دلیل منطقیش چیه؟؟؟

چون ایفون 5 معمولی با وجود سخت افزار 32 بیتی و ضعیف تر بودن و قدیمی تر بودن الان بعد 5 سال هنوز داره به اخرین ورژن ابدیت میشه

وقتی سخت افزار گوشی جوابگو باشه و از همه مهمتر 64 بیتی بودننش (منظور فایو اس)
    به نظرم شاید فایو نگیره ios 12 رو ولی فایو اس میگیره

چون خودم دودل هستم
    و پشیمونم از خرید فایو اس اگر اپدیت جدید سیستم عامل رو نگیره و فقط یک وزژن ارتقا پیدا کنه عملا بدرد نمیخوره به نظرم

انتخاب اصلی من برای اپل برای بروز رسانی و پشتیبانی قویشه

حالا بیاد 11 بده و 12 نده مجبورم با این تفاسیر برم ایفون se وردارم
    نظر شما چیه؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    نمی دونم چقدر با سیاست های اپل آشنا هستید ولی اپل هر سال یک مدل آیفون رو از پشتیبانی خارج میکنه و به اصطلاح دیگه iOS جدید رو برای اون دیوایس نمیده، برای آیفون 5,5c هم هیچ اتفاق عجیبی نیافتاده و کاملن طبیعی هست
    تازه اگر بخواهیم به قضیه نگاه کنیم اپل اومد iOS 9 رو هم برای 4s داد! وگرنه طبق سیاست اپل می بایست iOS 8 آخرین iOS برای 4s می بود و iOS 9 آخرین آپدیت برای آیفون 5! پس با دید شما نه تنها اپل کوتاهی در پشتیبانی نکرده ، بلکه 4s,5 رو هم یک سال بیشتر پشتیبانی کرده نسبت به مثلن 4
    اما جدای از این حرف ها باید بگم برخلاف ظاهر قضیه همیشه ادامه ی پشتیبانی به نفع کاربر نیست! با توجه به سیاست های اپل در محدودیت دانگرید، چرا که ما تجربه ی iOS 7 برای آیفون 4 رو داریم که تقریبن همه پشیمون شدن از آپدیت به iOS 7 و به دنبال دانگرید به iOS 6 بودن و یا دوستانی که 4s داشتند من ازشون شنیدم که حتی iOS 8 هم خیلی بهینه نبوده و روی iOS 9 هم مشکلات بهینه ای داشتن و به قولی سنگین بوده iOS براشون! اگرچه این مشکلات با عدم محدودیت دانگرید وجود نداشت اما واقعیت چیز دیگه ای هست، من هم 5s دارم و به عنوان یک کاربر 5s راضی به قطع پشتیبانی اپل هستم تا اینکه بخواد امسال iOS 11 رو بده اما دیوایس رو کند کنه و همراه با مشکلات زیاد (در یک کلام داستان آیفون 4 و iOS 7 رخ بده!) چون با این اتفاق که من اسمش رو میذارم پشتیبانی بد! حتی اگه کاربرانی هم که قصد آپدیت ندارن، یه روز به هر دلیل مجبور به ریستور بشن باید بیان روی iOS جدید که بهینه نیست و کند هست! این قضیه به قدری جدی هست که حتی بعضی ها اپل رو متهم به کند کردن عمدی دیوایس های قدیمی در iOS های جدید کردن تا کاربر مجبور بشه بره دیوایس جدید دیگه ای بخره!
    در پایان شاید تعجب کنید که بگم من هنوز 5s رو روی iOS 7.1.2 نگه داشتم! چرا که معتقدم بهترین، سریع ترین و بهینه ترین iOS برای یک دیوایس اپلی همون iOS پایه اولیه هست!!

ورژن iOS
    10.3.2
    سپاس
    4
    از این کاربر 2 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

خیلی ممنون از راهنمایی دوستان

پس با این تفاسیر و اتفاقات تعریف شده نمیتونم چیزی بگم
    ولی امیدوارم ایفون 5s رو مثل 4s یکسال بیشتر پشتیبانی کنه 12 هم براش بیاد ومسایل کندی و اینها پیش نیاد خخخخ
    الان تفاوت های اصلی و واقعی ای او اس 7 با 10 روی 5s چیه؟؟؟
    ایا با اپدیت نشدن از امکانات جدید بهره مندین الان؟؟(قطعا نه) پس اگر قرار باشه 7 خوب باشه پس چرا اومدن اپدیت جدید میدن برای این گوشی ها؟
    الان با وجود اپدیت نکردن شما از نظر نرم افزار -سرعت و اپشن توانایی رقابت با ایفون 5S اپدیت شده به ای او اس 10 رو داره؟؟؟؟
    اگر مثلا این گوشی رو با همین ای او اس 11 که داره براش میاد تا 2-3 سال دیگه استفاده کنیم ایا از نظر نصب نرم افزار های جدید و به روز و بازی و کارایی باز هم جوابگو هست؟؟؟؟؟؟؟

ورژن iOS
    10.2
    سپاس
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال سپاس شده است.

سلام لطفا کمک کنید
    درحال اپدیت گوشیم بودم با ایتونز
    بعداز ویرفای که میره رو اپدیت ارور 1- داد
    واز اون موقع به بعد رو حالت اتصال به ایتونز مونده
    حال از شما دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید
    با dfu mode هم تست کردم نشد

سپاس
    37
    از این کاربر 26 بار در 22 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mamalamricaei نمایش پست ها
    سلام لطفا کمک کنید
    درحال اپدیت گوشیم بودم با ایتونز
    بعداز ویرفای که میره رو اپدیت ارور 1- داد
    واز اون موقع به بعد رو حالت اتصال به ایتونز مونده
    حال از شما دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید
    با dfu mode هم تست کردم نشد
    داداش به حالف دیفیو ببر ورژن10.3.2رو دانلود کن با ایتیونز به این ورژن ریستور کن

Sent from my iPhone using Tapatalk

ورژن iOS
    10.2
    سپاس
    0

با dfu تست کردم نشد 10.3.2 هم دانلود کردم

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.11.6
    سپاس
    204
    از این کاربر 364 بار در 217 ارسال سپاس شده است.

گوشی رو بفرستید دفتر براتون بررسی کنن
    با چی ز پی ا ن بررسی بفرمایید
    ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

سپاس
    0

سلام دوستان خسته نباشيد من از ديشب تا حالا آيفونم مشكل پيدا كرده و هرچيزيو بخوام دانلود كنم يا آپديت كنم پيام ميده نميشه و كد ١٠٠٩ ارور !!! من نميدونم اصن كد چي هست؟ متن پيام انگليسي. your request cannot be processted error code: 1009 كسي ميتونه كمكم كنه ؟؟؟ ممنونم

ورژن iOS
    11.4.1
    سپاس
    829
    از این کاربر 3,485 بار در 1,942 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarajam نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشيد من از ديشب تا حالا آيفونم مشكل پيدا كرده و هرچيزيو بخوام دانلود كنم يا آپديت كنم پيام ميده نميشه و كد ١٠٠٩ ارور !!! من نميدونم اصن كد چي هست؟ متن پيام انگليسي. your request cannot be processted error code: 1009 كسي ميتونه كمكم كنه ؟؟؟ ممنونم
    سلام
    دوست عزیز این Error 1009 برای آیفون دارها خیلی معروف هستش....! بخاطر محدودیتهای موقتی اپل برای کاربران ایرانی هستش
    شما باید از برنامه های تغییر آی پی استفاده کنید. البته این خطا خیلی موندگار نیست و همونطور که بیصدا اومده بعد از چند روز خودش بیصدا برطرف میشه.

11. کاربر زیر از H.Karimi عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز این Error 1009 برای آیفون دارها خیلی معروف هستش....! بخاطر محدودیتهای موقتی اپل برای کاربران ایرانی هستش
    شما باید از برنامه های تغییر آی پی استفاده کنید. البته این خطا خیلی موندگار نیست و همونطور که بیصدا اومده بعد از چند روز خودش بیصدا برطرف میشه.
    ممنونم پس بايد يه چند روزي صبر كنم تا برطرف بشه يكسال و نيمي هست اين گوشيو دارم اولين باره همچين خطايي ميبينم .بهرحال از راهنماييتون متشكرم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع