تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 771 از 784 نخستنخست ... 746751756761766769770771772773776781 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 7,701 به 7,710 از 7833

موضوع: سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

سپاس
    0
    از این کاربر 2 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط parsafx نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من یه مدت پیش گوشیم یه ضرب خورد که زیاد شدیدم نبود و تاچش مشکل پیدا کرد ( به کندی کار میکرد و باید گوشی رو قفل می کردم و بازش میکردم تا دوباره تاچش به کار بیافته) بعد از یه مدت صفحه ی گوشی رنگش عوض شده و سه تا خط عمودی توش افتاد و مجبور شدم تاچش رو عوض کنم! تعمیر کار که تاچش رو عوض کرد حالا ذوربین جلو کار نمی کنه و سیاه نشون میده!!! ممنون میشم راهنماییم کنید که آیا تعمیر کار باعث این مشکل شده؟؟!! و چه جوری حل میشه؟!
    سلام دوست عزیز
    نمیشه قبل از چکاب دستگاه به صورت قطعی گفت که تعمییر کار در حین تعمیر باعث از کار افتادن دوربین جلو شده در صورتی که تعمیرات غیر حرفه ای خودش یکی از عامل های اصلی خرابی دستگاه های تعمیری میتونه باشه
    بهترین راه برای شما اینه که به دفتر انجمن مراجعه کنید تا کارشناس های انجمن راهنمایی دقیق و کاملی رو به شما ارایه بدهند .

2. 2 کاربر زیر از hakim عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    9.0.2
    ورژن Mac
    10.10
    سپاس
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال سپاس شده است.

سلام کسی هست کمکم کنه
    من یه ایفون 5s دارم که پدرم اط شهرستان بندر عباس دست دوم خریده کارتون و...همه جی داره گوشی طرف اپل ایدی داره
    و الان قفل شده و الان یجایی گیر کرده نوشته اپل ایدی با رمز رو وارد کنید تا گوشی اکتیو بشه باید چیکار کنیم
    دسترسی به اون بنده خدا که گوشی رو خریدیدم سخته که اپل ایدی رو بگیرم و شماره تماسی هم نداریم ازشون
    چاره کاره من چیه
    خواهش میکنم کمکم کنید

دوستان تو 5s ظرفيت ١٦ گيگ با ورژن ٩/٢ چه حجمي از حافظه خالي هستش ؟
    ویرایش توسط H.Karimi : 14-03-2017 در ساعت 03:18 PM

سپاس
    562
    از این کاربر 50 بار در 37 ارسال سپاس شده است.

ضمن عرض سلام خدمت دوستان گرامی در حال نصب آپدیت فریمور 10.2.1 از روی آیتونز روی دیوایس 5s ام بودم که قبلا ورژن 9.3.4 و جیلبریک شده بود ، همون ابتدای کار که لوگوی اپل آمد و اون خط سفید زیرش که فرایند آپدیت شدن نشون میده گیر کرد و تو آیتونز ارور 14 داد، الان هم روی صفحه گوشی آرم آیتونز و اتصال کابل نشون میده ؛ لطفا راهنمایی کنید:؟؟

سپاس
    562
    از این کاربر 50 بار در 37 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام خدمت دوستان گرامی در حال نصب آپدیت فریمور 10.2.1 از روی آیتونز روی دیوایس 5s ام بودم که قبلا ورژن 9.3.4 و جیلبریک شده بود ، همون ابتدای کار که لوگوی اپل آمد و اون خط سفید زیرش که فرایند آپدیت شدن نشون میده گیر کرد و تو آیتونز ارور 14 داد، الان هم روی صفحه گوشی آرم آیتونز و اتصال کابل نشون میده ؛ لطفا راهنمایی کنید:؟؟
    چیکار کنم به نظرتان؟؟؟

سپاس
    60
    از این کاربر 30 بار در 27 ارسال سپاس شده است.

دوستان در ریستور با خطای 3194 برخورد کردم ، iphone 5s فریم ور قبلی یادم نیس رمز ورود تکرار شده دسیبل شده، اپل ایدی دارم، جدیدترین نسخه فریمور رو بصورت انلاین از ایتونز دانلود کردم، IPHONE 6,2._9.1_13B143_Restore.ipsw مشکل کجاست ؟؟ نتونستم ریستور کنم

ورژن iOS
    11.4.1
    سپاس
    71
    از این کاربر 5 بار در 5 ارسال سپاس شده است.

سلام عیدتون مبارک،
    دوستم یه 5s داره البته دسته دوم خریدش تمیز یه سالی میشه،
    خلاصه اینکه صدای شاتر زمان عکس گرفتنش وقتی که گوشی بیصداست میاد از گوشیش!! جیلبریک نشده و از وقتی که نسخه ios 9 داشت تا الان که 10 هست بازم زمان سایلنت بودن گوشی صدا میده شاترش!!

البته یه جا خوندم که اپل گوشی هایی که به سفارش کشور ژاپن میزنه بخاطر قوانین عجیبش صدای شاتر عکس در هر صورتی زده میشه!!

حالا موندم این به سفارش ژاپنه یا نه مشکل نرم افزار یا سخت افزاری داره!!!

ورژن iOS
    10.0
    سپاس
    15
    از این کاربر 8 بار در 8 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman-Emperatour نمایش پست ها
    سلام عیدتون مبارک،
    دوستم یه 5s داره البته دسته دوم خریدش تمیز یه سالی میشه،
    خلاصه اینکه صدای شاتر زمان عکس گرفتنش وقتی که گوشی بیصداست میاد از گوشیش!! جیلبریک نشده و از وقتی که نسخه ios 9 داشت تا الان که 10 هست بازم زمان سایلنت بودن گوشی صدا میده شاترش!!

البته یه جا خوندم که اپل گوشی هایی که به سفارش کشور ژاپن میزنه بخاطر قوانین عجیبش صدای شاتر عکس در هر صورتی زده میشه!!

حالا موندم این به سفارش ژاپنه یا نه مشکل نرم افزار یا سخت افزاری داره!!!
    با سلام.
    با تبریک عید و آرزوی سالی خوش برای شما،همانطور که خودتون ذکر کردین به احتمال زیاد آیفون شما پارت نامبر ژاپن هست،برای اطمینان می تونید پارت نامبر رو از پشت جعبه گوشی یا قسمت تنظیمات قسمت General و درانتها قسمت About در بخش Model مشاهذه کنید که اگر به صورت J/A بود به قطعیت پارت نامبر ژاپن هست و این آپشن به صورت پیش فرض روی شاتر با صدا تنظیم شده.
    موفق باشید.

9. کاربر زیر از sayrus2010 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    5

سلام
    من یه 5s دارم ios 10.3.1
    وقتی کسی تماس می گیره گوشی زنگ می خوره ولی مانیتور روشن نمی شه و باید دکمه هوم و پاور رو چند بار زد تا روشن بشه ، در ضمن ریست کردم و فایل ios دانلود کردم زدم روش درست نشد
    لطفا راهنمایی کنید

سپاس
    0

سلام ميخواستم بدونمrestriction passcode رو چجورى حذف كنم؟من اصن از اوا نذاشتم اين كدو حالا ميگه براى ريست كردن بايد اين كدو بزنى اگ بگين ممنون ميشم

ورژن iOS
    10.3.2
    سپاس
    4
    از این کاربر 2 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

سلام دوستان چند روزی هست که گوشی ایفون 5اس خریدم

ولی میخوام بدونم در مورد اپدیت
    گوشی فایو اس تا اپدیت 12 ای او اس رو میگیره یا نه؟
    اگر نمیگیره دلیل منطقیش چیه؟؟؟

چون ایفون 5 معمولی با وجود سخت افزار 32 بیتی و ضعیف تر بودن و قدیمی تر بودن الان بعد 5 سال هنوز داره به اخرین ورژن ابدیت میشه

وقتی سخت افزار گوشی جوابگو باشه و از همه مهمتر 64 بیتی بودننش (منظور فایو اس)
    به نظرم شاید فایو نگیره ios 12 رو ولی فایو اس میگیره

چون خودم دودل هستم
    و پشیمونم از خرید فایو اس اگر اپدیت جدید سیستم عامل رو نگیره و فقط یک وزژن ارتقا پیدا کنه عملا بدرد نمیخوره به نظرم

انتخاب اصلی من برای اپل برای بروز رسانی و پشتیبانی قویشه

حالا بیاد 11 بده و 12 نده مجبورم با این تفاسیر برم ایفون se وردارم
    نظر شما چیه؟؟؟؟

13. 2 کاربر زیر از Armin SJ عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع