مجله ی تایم امروز لیست سالانه ی خود در رابطه با ۱۰۰ نفر از پرنفوذ ترین افراد در جهان منتشر کرد. در این لیست دو نفر از دستندرکاران اپل به چشم می خورد. ۱. طراح دیرینه ی اپل "جاناتان آیو" ۲. دیوید اینورن -احاطه گر سرمایه گذاری اپل-
دیوید اینورن باعث شد اپل مقدار بیشتری از پول نقد خود را به سرمایه گذاران بدهد .
هر انتخاب با یک مقاله از شخصیت های برجسته ی دیگر یا توضیحی خباصه از طرف همکاران نزدیک آنها مبنی بر اینکه" چرا این فرد در این لیست حضور دارد "همراه است.
برای مثال مقاله ی اتخاب جاناتان آیو تسط خواننده ی اصلی گروه U2 Bono که مدت زیادی با اپل رابطه داشته نوشته شده است که به این شرح است :
جانتان آیو همان اپل کلاسیک است. جلادهنده ی شیشه های سخت افزاری . تبدیلگر نرم افزار های پیچیده به ساده . نبوغ او تنها به دیدن آنچه دیگران نمی توانند خلاصه نمی شود بلکه هر تغییری را اعمال می کند.
تماشای او کنار همکارانش در مقدسی ار مقدسات یعنی همان کارگاه طراحی اپل و یا حس صمیمیت نادری که با آنها دارد بسیار لذت بخش است. به نظر نمی رسد کسی بتواند آنها را برای پول این چنین کنار خود نگه دارد . جانی همان نگاه دارنده ی آنهاست.


مدیر عامل شرکت سامسونگ Oh-Hyun Kwon نیز چنین مقاله ای برای John Scully مدیر عامل اسبق اپل نوشته بود.
در این لیست تعداد دیگری از شخصیت های برجسته ی تکنولوژی به چشم می خورد نظیر : Kevin Systrom موسس instagram و Sheryl Sandberg سخن گوی شرکت فیسبوک و Marissa Mayer مدیر عامل یاهو
این لیست هفته ی آینده روی جلد مجله ی TIME قرار می گیرد .این مجله در ۵ جلد متفاوت که عبارت اند از غول پیکران (titans) . رهبران . پیشگامان . هنرمندان و نماد ها منتشر می شود.


منبع خیر :
لطفا منبع ذکر شود !