تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: Blackberry Bold 9780 White

سپاس
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال سپاس شده است.

New 2 Blackberry Bold 9780 White

Blackberry Bold 9780 سفید - طلایی، دو رنگ هستش یعنی توی زاویه های مختلف از سفید به طلایی تغییر رنگ میده

گوشی کاملن سالم و بدون خط و خش هست بجز یه نقطه کوچیک روی استیل در پایین گوشی هست که به چشم نمیاد.
    وسایل هم از دفترچه راهنما تا شارژرو سی دی و هندز فری و کابل همه فابریک خودشه و کامله.
    فقط چون از دبی خریداری شده جعبه رو به همراه نیاوردم. اما همه جوره تضمین میکنم.
    با این تفاسیر قیمت گوشی رو مغازه دار 1.300.000 با جعبه و 1.150.000 بدون جعبه خواسته و منم همین قیمت رو به عنوان قیمت پایه میزارم پس لطفا دوستانی که قیمتی از بلک بری ندارن قیمت های پایین رو پیشنهاد ندن.
    اما اگر کسی مث خودم بلک بری باز باشه و مشتری واقعی باشه تخفیفش هم میدم.

این هم دوتا عکس از گوشی:
    IMG_0045.jpg

IMG_0044.jpg
    ویرایش توسط emad.nazari : 22-01-2013 در ساعت 02:18 PM

سپاس
    52
    از این کاربر 110 بار در 29 ارسال سپاس شده است.

سریعا به اون مغازه دار که 1150 ازتون میخره بدید بره . ضمنا آدرس بدید من 9900 جعبه دار رو هم حاضرم به همین قیمت بهش بدم.
    اینجا 20 روز پیش با جعبه گوشی شما رو کمتر از 500 فروختن:فروش بلک بری Bold 9780

سپاس
    5,058
    از این کاربر 7,712 بار در 3,505 ارسال سپاس شده است.

شما کجا تشریف دارین دوست عزیز؟؟
    بنده 500 خریدارم اگه مایل بودین..
    مطمینی مغازه دار این قیمت رو داد؟؟شاید اشتباهی فکر کرده 9900 هستش..
    این گوشی اکبندشم اگه گیر بیاد 700 نهایت 800 قیمت داره
    ویرایش توسط Po0oya : 22-01-2013 در ساعت 02:01 PM

iaraz آواتار ها
    iaraz آنلاین نیست. توقیف شده
    سپاس
    479
    از این کاربر 168 بار در 121 ارسال سپاس شده است.

400 خریدارم

سپاس
    3,303
    از این کاربر 4,395 بار در 2,691 ارسال سپاس شده است.

قربان تو انجمنی که تاپیک زدید بازارچه بخشه کوچیکی ازش هست و بیشتر بحث تکنولوژی و حل مشکلات کاربرای آیفون هست . پس اینجا بزنم به تخته همه دیوایسه خوب دارن و پول هم خوب خرج کردن واسه دیوایساشون

ولی خوب همونطور که مشاهده کردین مدله گوشیه شما خیلی پایین تر از این حرفا اینجا معامله شده و اون بنده خدا هم مالشو از توو جویه آب پیدا نکرده بوده

جساراتا قصده خراب کردنه تاپیکتون رو ندارم . اما خوب اگه با قیمته بالاتری به توافقی نرسیدین من هم 450 خریدارم

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
    ویرایش توسط amir427 : 22-01-2013 در ساعت 10:35 PM

سپاس
    0

با عرض پوزش من کامنت قبلیم رو با پروفایل یکی از همکاران فرستادم که الان متوجه شدم، فکر کردم با اکانت خودم هستم

برند بلک بری و کارایی که داره و تکنولوژی ساختش خیلی بیشتر از این ها می ارزه مطمئنن دوستان در جریان هستن

من خودم این گوشی رو با درهم 900 تومان از دبی خریدم که میتونستم داخل ایران چیزای بهتری هم بگیرم که کاملن سلیقه یی هستش، به هر روی لازم باشه قابش میکنم میذارم ویترین اتاق اما با این قیمتا نمیفروشمش

سپاس
    5,058
    از این کاربر 7,712 بار در 3,505 ارسال سپاس شده است.

بزرگوار بنده عذر میخوام اینو میگم طبق قانون ما در این انجمن کسی درباره قیمت فروش کالا نباید نظر بده و ما شدیدا با کسی که این کار رو میکنه برخورد میکنیم..
    اما متاسفانه قیمت شما به حدی عجیب هستش که مجبور شدیم نظر بدیم حدود دو برابر قیمت یه دستگاه رو گذاشتین..!!!
    من تعجبم اینه شما که مثلا بلک بری باز هستین دیگه چرا؟؟؟!!!
    برید چند جا دیگه قیمت بگیرین مغازه دار هر چقدر داد من 50 تومن بیشتر ازت میگیرم چون مطمینم اونی که بهت قیمت داده یا نمیدونه بلک بری چیه یا نمیدونه 1 میلیون چقده..!!
    ویرایش توسط Po0oya : 22-01-2013 در ساعت 08:47 PM

سپاس
    13
    از این کاربر 58 بار در 13 ارسال سپاس شده است.

دوست عزیز ، میشه آدرس مغازه داری که گفتید رو برای من پ خ کنید ؟! شما که بهش نمیفروشید ، من بهش بفروشم

سپاس
    0

اشتباه بزرگ من نیاوردن کارتون گوشی بود چون واقعن قصد فروش نداشتم که بنا به دلایل مالی در این روزا مجبور به چنین کاری شدم اما جالبِ بدونید دوستِ خود من همین مدل البته مشکیش رو 1200 فروخت
    به هر روی سپاس از دوستان من منصرف شدم ار فروختنش چون پول جور شد، ممنون میشم مدیریت سایت این تاپیک رو حذف کنن، همینجا گفتن کفایت میکنه یا کار دیگه باید بکنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنن دوستان

اما درباره ی قیمت آکبند این گوشی گفتم مسیرتون ولیعصر افتاد مجتمع ایرانیان سر نبش در اصلی حتمن یه نگاه بندازید که مدل پایینتر این گوشی سفیدش رو گذاشته به اسم 9780 داره میفروشه به قیمت 1میلیون و 270هزار تومن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)