تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 1 از 11 1236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 104

موضوع: جیلبریک با blackra1n RC2 مخصوص ویندوز

ورژن iOS
    11.0
    ورژن Mac
    10.13
    سپاس
    1,986
    از این کاربر 5,457 بار در 1,076 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض جیلبریک با blackra1n RC2 مخصوص ویندوز

Blackra1n مخصوص ویندوز
    Blackra1n مخصوص Mac

لینک کمکی در این لینک هم نسخه تحت مک هست هم تحت ویندوز فایل exe مربوط به کاربران ویندوز میباشد

در این آموزش به چگونگی jailbreak برای iphone و ipod touch بوسیله Blackra1n در ویندوز میپردازیم.
    جیلبریک توسطBlackRa1n بر روی آخرین ورژن فرمور یعنی 3.1.2 کار میکند و همچنین لازم بذکر است که این برنامه برای unlock کردن گوشی شما استفاده نمیشود و تنها عملیات jailbreak کردن را انجام میدهد.

برای ipod touch های جدید( 3G ها) BlackRa1n تنها به صورت tethered آنها را jailbreak میکند و این به این معنی است که شما نباید اجازه دهید تا باطری شما کاملا خالی شده و ipod تان خاموش شود در این صورت باید دوباره با BlackRa1n آن را Boot کنید.

توجه: با وجود اینکه BlackRa1n گوشی شما را جیلبریک میکند در صورتی که 3.0.1 یا 3.1 دارید هرگز به 3.1.2 update نکنید که در اینصورت unlock تان را از دست میدهید. بهتر است از pwnage tools برای اینکار استفاده کنید تا base band شما آپدیت نشود. و در صورتی که آپدیت کرده اید فعلا توانایی unlock کردن نخواهید داشت.

از لینک های بالا BlackRa1n را بسته به سیستم عاملی که استفاده میکنید دانلود کنید. (این آموزش مخصوص کاربران ویندوز است)

برنامه را اجرا کنید.

مطمئن شوید که iphone یا ipod شما یه کامپیوتر متصل است.سپس بر روی دکمه Make it ra1n کلیک کنید.

حال iphone شما در Recover mode قرار میگیرد.

شما تصویری از GeoHot را روی صفحه iphone تان خواهید دید.

Blackra1 شروع به کار میکند و پس از آن گوشی شما reboot خواهد شد.

سپس پیغامی نمایش داده میشود که مضمون آن این است که Blackra1n یک برنامه رایگان است و در صورتی که شما از این برنامه خوشتان آمده و برای شما مفید بوده به geohot@gmail.com ی Donate کنید.

بعد از بوت شدن گوشی شما جیلبریک شده و شما بر روی منوی آن icone مربوط به Blackra1n را خواهید دید. پس از فعال کردن Wifi بر روی آن تپ کنید.

بر روی هر یک از گزینه هایی که میخواهید تپ کنید و دکمه install را بزنید.

Blackra1n پکیج انتخابی شما را دانلود و نصب میکند.

زمانی که کار این برنامه تمام شد خوش یک بار respring میکند و شما پکیج نصب شده را بر روی منویتان خواهید داد.

زمانی که کار شما با blackra1n تمام شد به راحتی میتوانید آن را uninstall کنید.

در انتها برای اینکه بتوانید با برنامه هایی مانند ifunBox -DiskAid یا برنامه های مشابه به فایل های داخل گوشی دسترسی داشته باشید از سایدیا برنامه afc2addرا نصب کنید

-
    ویرایش توسط Rouzbeh : 30-10-2009 در ساعت 09:00 PM دلیل: اضافه شدن آیتم afc2add
    من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
    (كوروش كبیر)

Life is Random.!

سپاس
    209
    از این کاربر 567 بار در 209 ارسال سپاس شده است.

آیفون 3gs آنلاک فکتوری رو میشه اول با آیتونز به 3.1.2 آپدیت کرد و بعدش با این برنامه جیلبرک کرد؟

3. 2 کاربر زیر از mkviva عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    11.0
    ورژن Mac
    10.13
    سپاس
    1,986

نقل قول نوشته اصلی توسط mkviva نمایش پست ها
    آیفون 3gs آنلاک فکتوری رو میشه اول با آیتونز به 3.1.2 آپدیت کرد و بعدش با این برنامه جیلبرک کرد؟
    بله میشه
    من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
    (كوروش كبیر)

Life is Random.!

5. 2 کاربر زیر از enzevaee عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    672
    از این کاربر 480 بار در 217 ارسال سپاس شده است.

لینک کار نمیکنه :-(

7. 2 کاربر زیر از Derick عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    11.0
    ورژن Mac
    10.13
    سپاس
    1,986

نقل قول نوشته اصلی توسط Derick نمایش پست ها
    لینک کار نمیکنه :-(
    لینک کمکی در این لینک هم نسخه تحت مک هست هم تحت ویندوز فایل exe مربوط به کاربران ویندوز میباشد
    ویرایش توسط enzevaee : 26-10-2009 در ساعت 12:43 PM

(كوروش كبیر)

Life is Random.!

9. 5 کاربر زیر از enzevaee عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    209
    از این کاربر 567 بار در 209 ارسال سپاس شده است.

لینک خرابه!

11. 2 کاربر زیر از mkviva عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    11.0
    ورژن Mac
    10.13
    سپاس
    1,986

نقل قول نوشته اصلی توسط mkviva نمایش پست ها
    لینک خرابه!
    لینک مشکلی نداره شما از لینک کمکی استفاده کن همین الان هم دوباره چک کردم مشکل نداره

(كوروش كبیر)

Life is Random.!

13. 3 کاربر زیر از enzevaee عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    8
    از این کاربر 58 بار در 37 ارسال سپاس شده است.

2 عدد سوال
    1-ipod touch mc بعد از هر بار ریبوت دوباره باید با بلک رین بوت شود
    2-اگر کسی وای فای نداشته باشد می شود بعد از جیل بریک توسط بلک رین سیدیا رو بریزد؟

15. 2 کاربر زیر از vahe عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    269
    از این کاربر 154 بار در 49 ارسال سپاس شده است.

اصلا این ورژن یک باگی داره از وقتی این رو استفاده کردیم نه میشه ۳.۱ رو مثل قدیم جلبرک کرد نه ۳.۱۲ رو بعد از عکسی که میاد کاراش رو میکنه گوشی حاموش میشه و باید ریستور کرد و جالبه بدونید با همون ورژن قبلی هم میزنیم همون ۳.۱ که تا دیروز جیلبرک میکرد نمیکنه و باز خاموش میشه.نمیدونم این ورژن چیکارش کرد.هم تو مک هم تو ویندوز اینطوری شد.گوشی هایی که تست کردیم 3gs بودند و ipod 2g

17. 3 کاربر زیر از mahdi mtm عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    159
    از این کاربر 236 بار در 126 ارسال سپاس شده است.

آقا این لینک کمکی هم خرایه اگه ممکنه یه لینک دیگه بدین

19. کاربر زیر از hrom24 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

صفحه 1 از 11 1236 ... آخرینآخرین

LinkBacks (?)

1. 26-10-2009, 10:35 PM
  2. 26-10-2009, 10:11 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع