تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: پس از متوقف شدنه ساخت ! حالا هم نوبت به متوقف شدنه فروش آیفون 5 رسید!

سپاس
    320
    از این کاربر 471 بار در 211 ارسال سپاس شده است.

Thumbsdown پس از متوقف شدنه ساخت ! حالا هم نوبت به متوقف شدنه فروش آیفون 5 رسید!

با سلام خدمت دوستان

این خبر که مینویسم کاملا از خودم مینویسم و ترجمه سایت خاصی نیست! من و چندتا از اقوام در کشور های مختلف با این موضوع روبه رو شدیم ! و به محض اینکه مطمان شدم گفتم به اطلاع شما هم برسونم!

درست فهمیدید فروش آیفون 5 تعطیل شده است !

من به شخصه از 4 اپل استور ملبورن استرالیا و سیدنی و تعدادی اقوام از اپل استور های ایتالیا و انگلستان این خبر رو بم دادند که هنگامی که مراجعه میکنید به اپل استور میگویند نداریم!! و اگر بخواهید با شرایط خیلیییییییی خاص و با رزرو قبلیییی و شاید و اما و اگر های دیگر 1 ماه دیگه به هر کس فقط 1 عدد میتونیم بفروشیم! این دقیقا حرفی بود که توسط اپل استور ها زده شد!

اینطور که پیداست اپل جلوی ساخت رو گرفته تا به نحوی مشکلات عجیب رو حل کنه!

حال به نظر من اصلا فعلا به دنبال خرید این محصول نرید و اگر هم خریدید که میدونید چیکارش کنید ؟ :دی

امیدوارم مفید باشه
    تشکر یادتون نره

2. 3 کاربر زیر از iiiamirrr عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    18
    از این کاربر 46 بار در 35 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض پس از متوقف شدنه ساخت ! حالا هم نوبت به متوقف شدنه فروش آیفون 5 رسید!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

این خبر که مینویسم کاملا از خودم مینویسم و ترجمه سایت خاصی نیست! من و چندتا از اقوام در کشور های مختلف با این موضوع روبه رو شدیم ! و به محض اینکه مطمان شدم گفتم به اطلاع شما هم برسونم!

من به شخصه از 4 اپل استور ملبورن استرالیا و سیدنی و تعدادی اقوام از اپل استور های ایتالیا و انگلستان این خبر رو بم دادند که هنگامی که مراجعه میکنید به اپل استور میگویند نداریم!! و اگر بخواهید با شرایط خیلیییییییی خاص و با رزرو قبلیییی و شاید و اما و اگر های دیگر 1 ماه دیگه به هر کس فقط 1 عدد میتونیم بفروشیم! این دقیقا حرفی بود که توسط اپل استور ها زده شد!

حال به نظر من اصلا فعلا به دنبال خرید این محصول نرید و اگر هم خریدید که میدونید چیکارش کنید ؟ :دی

امیدوارم مفید باشه
    تشکر یادتون نره
    دوست عزیزم این اتفاق همیشه برای محصولات وقتی انلاک عرضه میشه میوفته. من برای ۴اس بیشتر از یک ماه هر روز میرفتم که رزرو کنم اما موجود نداشتن. پس طبیعی هست.

Tapatalk |  | iPhone5

4. 2 کاربر زیر از s.alimousavi عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    320

درسته ! اما برای 4s اونم چند اپل استور تمام کردند و جواب درست و حسابی به آدم میدادند ! اما اینبار خیلی حول بودند ! و جواب سر بالا میدادند و همه اپل استور ها هم این اتفاق براشون افتاده!

ورژن iOS
    11.4.1
    ورژن Mac
    10.13.6
    سپاس
    20,123
    از این کاربر 53,830 بار در 10,494 ارسال سپاس شده است.

هنوز هیچ سایت معتبری این موضوع رو تایید تا تکذیب نکرده

اگه منبع موثقی دارید قرار بدید لطفا .

7. 6 کاربر زیر از Arianismmm عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    305
    از این کاربر 317 بار در 147 ارسال سپاس شده است.

در اینکه ایفون5 مشکلاتی درش هست که کاربران و حتی مسئولین اپل ازش شاکی هستن شکی نیست، این که مشکلاتی در خط تولید فاکس کان ایجاد شده هم درست،
    ولیکن به نظر من اصلا" نباید انتظار داشت که این مشکلات رفع میشه و اپل بیاد از این به بعد ایفون5 هایی تولید کنه که مشکلات ایفون5 های فعلی رو نداشته باشن..

کما اینکه بعد از مشخص شدن اینکه قسمت پشت ایفون 3جی خیلی سریع خش برمیداره، اپل نه تنها از این موضوع به سادگی گذشت، بلکه همون کیفیت و طراحی رو در ورژن بعدی ایفون هم بکار برد!
    حالا اگر منظور شما از ایجاد این تاپیک این هست که ایفون5 نخرید یا اگر خریدید پس بدید، با امید به اینکه در اینده ایفون5 هایی با کیفیت بهتر تولید میشه و.. ، باید بگم خیلی خیلی دور از انتظاره، چیزی نزدیک به غیر ممکن

9. 4 کاربر زیر از silvernsun عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    320

در ابتدا عرض کردم ! خودم و دوستان و اقوام با این مشکل مواجه شدیم! از منبعی عرض نکردم! بد نیست خود ما هم به عنوان منبع باشیم! چرا همیشه از سایتهای خارجی مطلب بزاریم ؟

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
    در اینکه ایفون5 مشکلاتی درش هست که کاربران و حتی مسئولین اپل ازش شاکی هستن شکی نیست، این که مشکلاتی در خط تولید فاکس کان ایجاد شده هم درست،
    ولیکن به نظر من اصلا" نباید انتظار داشت که این مشکلات رفع میشه و اپل بیاد از این به بعد ایفون5 هایی تولید کنه که مشکلات ایفون5 های فعلی رو نداشته باشن..

کما اینکه بعد از مشخص شدن اینکه قسمت پشت ایفون 3جی خیلی سریع خش برمیداره، اپل نه تنها از این موضوع به سادگی گذشت، بلکه همون کیفیت و طراحی رو در ورژن بعدی ایفون هم بکار برد!
    حالا اگر منظور شما از ایجاد این تاپیک این هست که ایفون5 نخرید یا اگر خریدید پس بدید، با امید به اینکه در اینده ایفون5 هایی با کیفیت بهتر تولید میشه و.. ، باید بگم خیلی خیلی دور از انتظاره، چیزی نزدیک به غیر ممکن
    فعلا من اتفاقی رو که برام افتاده بود اینجا گفتم ! شما خود دانی ! هرکاری صلاح میدونی انجام بده !

11. کاربر زیر از iiiamirrr عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

Aryaei آواتار ها
    Aryaei آنلاین نیست. توقیف شده
    سپاس
    550
    از این کاربر 1,046 بار در 456 ارسال سپاس شده است.

در ابتدا عرض کردم ! خودم و دوستان و اقوام با این مشکل مواجه شدیم! از منبعی عرض نکردم! بد نیست خود ما هم به عنوان منبع باشیم! چرا همیشه از سایتهای خارجی مطلب بزاریم ؟

- - - - - - - - - -

فعلا من اتفاقی رو که برام افتاده بود اینجا گفتم ! شما خود دانی ! هرکاری صلاح میدونی انجام بده !
    دوست عزیز لازم دونستم خدمتتون عرض کنم که منبع باید معتبر باشه وگرنه خبر شما بدون منبع معتبر نظر شخصی و یا شاید شایعه میتونه تلقی بشه

موفق باشید

ورژن iOS
    10.3
    ورژن Mac
    10.12.4
    سپاس
    14,686
    از این کاربر 83,024 بار در 14,014 ارسال سپاس شده است.

با سلام خدمت دوستان

امیدوارم مفید باشه
    تشکر یادتون نره
    دوست من درست نیست به همین راحتی شایعه درست کنید و آخرش هم بنویسید
    تشکر یادتون نره
    تشکر برای چی؟

تا اونجا که تو خبرا بود تولید آیفون ۵ برای چند ساعت متوقف شد
    و فروش آیفون ۵ هم متوقف شده کمی حرف غیر منطقی هست

اصولا هر محصول اپل در روز های اول فروش معمولا به سختی در اپل استور ها گیر میاد
    دلیلیش هم این هست که میزان عرضه از تقاضا کمتر است. این اتفاق برای آیپد ۲ افتاد زمانی که خودم میخواستم بگیرم و قول ۲ هفته بعد رو میدادند
    برای مک بوک پرو رتینا هم افتاد و هفته های بعد از فروشش با سختی میشد اون رو تو یک اپل استور برای فروش پیدا کرد
    لطفا شایعه بی مورد رو منتشر نکنید

تاپیک بسته و در آینده حذف خواهد شد
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

14. 16 کاربر زیر از roozbeh7000 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع