تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: طریقه ی وصل اینترنت در مک

سپاس
    11
    از این کاربر 7 بار در 4 ارسال سپاس شده است.

Dead طریقه ی وصل اینترنت در مک

با عرض سلام خدمت مدیران و کاربران من 2 تا سیستم عامل دارم یه ویندوز 7 و یه مک لاین من مشکلات زیادی برام پیش اومده مثلآ نمیتونم تو ویندوز 7 آنتی ویروس نصب کنم یعنی نصب میشه ولی ارور فیکس میده و غیر فعال میشه همه ی آنتی ویروس هارم تست کردم همینه بعد از چند ماهم چون نت دارم سیستمم ویروسی میشه و بوت ویندوز خراب میشه من تصمیم دارم ویندوز سون رو کاملآ پاک کنم و فقط لاین رو داشته باشم میخواستم طریقه ی وصل اینترنت در لاینو بدونم چون هیچ اطلاعاتی ندارم راجبه اینترنت مک لطفآ راهنمایی کنید...

سپاس
    1,649
    از این کاربر 2,347 بار در 1,028 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط M0fraD نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت مدیران و کاربران من 2 تا سیستم عامل دارم یه ویندوز 7 و یه مک لاین من مشکلات زیادی برام پیش اومده مثلآ نمیتونم تو ویندوز 7 آنتی ویروس نصب کنم یعنی نصب میشه ولی ارور فیکس میده و غیر فعال میشه همه ی آنتی ویروس هارم تست کردم همینه بعد از چند ماهم چون نت دارم سیستمم ویروسی میشه و بوت ویندوز خراب میشه من تصمیم دارم ویندوز سون رو کاملآ پاک کنم و فقط لاین رو داشته باشم میخواستم طریقه ی وصل اینترنت در لاینو بدونم چون هیچ اطلاعاتی ندارم راجبه اینترنت مک لطفآ راهنمایی کنید...
    شما اینترنتتون adsl هست?
    چرا از داخل خود مودم ست نمیکنین؟
    نصب نشدن آنتی ویروس تو ویندوز هم خیلی عجیبه
    یعنی شما وینمدوز هم عوض میکنین نمیتونین نصب کنید؟

سپاس
    11

من Adsl tplink 8811 دارم ویندوزم عوض کردم ولی با در نصب آنتی ویروس ارور فیکس میده و غیر فعال میشه Norton , kasper , avast , bit defender اینارو من امتحان کردم ولی با ر همشون ارور فیکس میدادن تو سایتای خارجی هم جستجو کردم ولی چیزی در این مورد ندیدم حالا تصمیم دارم این ویندوز سونو کلآ در مک فرمت کنم درایوشو و فقط مک کار کنم برا همین اینترنت میخوام من رفتم تو سایت Kexet در بخش Network برنامه ی Tp link دانلود کردم تا مودممو بشناسونم بهش ولی طریقه ی درست کردن کانکشن PPPoe و شناسوندن مودمو نمیدونم

ورژن Mac
    10.10.4
    سپاس
    1,655
    از این کاربر 1,890 بار در 860 ارسال سپاس شده است.

شما احتمالا مشکل genuine ویندوز دارید. از یک ویندوز سالم با کرک مطمئن استفاده کنید.
    از Microsoft Security Essentials استفاده کنید.

شما چه جوری به مودم وصل میشین؟
    LAN یا Wifi یا USB؟

5. کاربر زیر از peymayesh عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    1,649

تو مک system presences rslj قسمت network برین روی علامت + کلیک کنید و کانکشن رو تعریف کنید
    بنده منظورم این بود شما از داخل خود مودم تنظیمات رو ست کنید که دیگه ربطی به سیتم عامل نداشته باشه
    توی مرورگرتون 192.168.1.1 رو وارد کنین یوزر و پسورد رو اگه قبلا تغییر ندادین admin بزنین برین تو و تنظیمات رو ست کنید

سپاس
    1,649

نقل قول نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
    شما احتمالا مشکل genuine ویندوز دارید. از یک ویندوز سالم با کرک مطمئن استفاده کنید.
    از Microsoft Security Essentials استفاده کنید.

شما چه جوری به مودم وصل میشین؟
    LAN یا Wifi یا USB؟
    در تکمیل حرف دوستمون شما وای فای که نیست مودمتون سعی کنید با lan وصل بشید

سپاس
    11

نه دوستان من با Lan وصل میشم چون مطمئن تره و ضمنآ ویندوز هم چک کردم خیلی وقته جینیوس کردم از این نظر مشکلی نداره بزرگترین مشکلی که من دارم اینه که وقتی نمیتونم آنتی ویروس نصب کنم بعد از یه مدتی سیستم ویروسی میشه و به بوت ویندوز صدمه میزنه و سیستم بالا نمیاد

و ضمنآ از دوستان یه سوال دیگه هم داشتم من اگه اینترنت مکمو راه اندازی کنم به آنتی ویروس نیاز دارم در مک اگه آره یه آنتی ویروس خوب پیشنهاد کنین ممنون میشم

ورژن iOS
    11.4.1
    ورژن Mac
    10.13.6
    سپاس
    4,882
    از این کاربر 5,441 بار در 2,511 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط M0fraD نمایش پست ها
    نه دوستان من با Lan وصل میشم چون مطمئن تره و ضمنآ ویندوز هم چک کردم خیلی وقته جینیوس کردم از این نظر مشکلی نداره بزرگترین مشکلی که من دارم اینه که وقتی نمیتونم آنتی ویروس نصب کنم بعد از یه مدتی سیستم ویروسی میشه و به بوت ویندوز صدمه میزنه و سیستم بالا نمیاد

و ضمنآ از دوستان یه سوال دیگه هم داشتم من اگه اینترنت مکمو راه اندازی کنم به آنتی ویروس نیاز دارم در مک اگه آره یه آنتی ویروس خوب پیشنهاد کنین ممنون میشم
    حیر . مک ویروس نمی گیرد ونیاز به آنتی ویروس نیست .

ورژن Mac
    10.10.4
    سپاس
    1,655
    از این کاربر 1,890 بار در 860 ارسال سپاس شده است.

من نمیفهمم مقصود شما چی هست، اما مگه تو ویندوز غیر از وصل کردن کابل lan به کامپیوتر کار دیگه ای انجام میدادید؟
    این نحوه استفاده شما از سیستم عامل و اینترنت هست که باعث ویروسی شدن میشه. و الا من خودم ۲ سال هست که روی کامپیوتر منزل ویندوز ۷ دارم و تا حالا هیچ مشکلی هم نداشته.
    اگه یه کم وقت بذارید و استفاده اصولی و صحیح از کامپیوتر رو یاد بگیرید و اطلاعاتتون رو در زمینه امنیت وکامپیوتر افزایش بدید، کمتر به مشکل برخوررد خواهید کرد. وگرنه حتی اگه سیستم عامل اختصاصی هم براتون بنویسن، بازم به مشکل میخورید.

تقریبا OS X در حال حاضر امن ترین سیستم عامل ها هست. اما معمولا برای امنیت بیشتر در OS X از فایروال استفاده میشه تا آنتی ویروس. شما با استفاده از فایروال و رعایت اصول میتونید از امنیت سیستم خودتون مطمئن باشید.

11. کاربر زیر از peymayesh عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    11

از همه ی دوستان بابت راهنمایهایشون ممنونم فک کنم با این اطلاعاتی که دوستان دادن بتونم مشکلمو حل کنم ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)