تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: وای فای یه دفه هیچ networki رو پیدا نمیکنه

سپاس
    2
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال سپاس شده است.

Thumbsdown وای فای یه دفه هیچ networki رو پیدا نمیکنه

سلام دوستان
    چند روز پیش صبح که لب تاپمو روشن کردم هیچ وای فایی رو پیدا نکرد! (تا دیشبش سالم بود) و تا الان هم در همین وضعیت به سر میبره.. (موبایلم و لب تاپ سونی داداشم راحت وصل میشن)
    تو قسمت join other network دستی اسم وای فایمونو و پسورد وارد کردم no network found نوشت. با کابل لن ولی وصل میشه (ethernet) یه دور لاین رو از اول نصب کردم!! بازم همونه! دی وی دی همراش که ظاهرن یه برنامه hardware test داره همرام نیس این روش که D رو نگه داریم و restart کنیم هم hardware test رو واسم بالا نیورد...
    کسی از دوستان میدونه مشکل چی میتونه باشه؟ حدس خودم اینه که به سخت افزار ربطی نداره من تازه یه ساله این لب تاپو خریدم!!!
    any help would be appriciated!!

ورژن iOS
    8.4.1
    ورژن Mac
    10.10.5
    سپاس
    73
    از این کاربر 49 بار در 35 ارسال سپاس شده است.

شما ورژن مکتون چیه؟

سپاس
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط FarshadXp نمایش پست ها
    شما ورژن مکتون چیه؟
    mac os x version lion 10.7

ورژن iOS
    8.4.1
    ورژن Mac
    10.10.5
    سپاس
    73
    از این کاربر 49 بار در 35 ارسال سپاس شده است.

منم این مشکل رو داشتم، با آزمون وخطا تک تک این راهها رو امتحان کنید تا به نتیجه برسید:
    وای فای مکتون رو خاموش روشن کنید
    ۱.روتر رو خاموش روشن کنید.
    ۲.مکتون رو ریستارت کنید.
    ۳.طبق آموزشهای سایت اپل pram و smc مکتون رو ریست کنید، ازطریق گوگل بگردید اولین نتیجه از قسمت ساپورت اپل هست. ازاون استفاده کنید.
    ۴.در network configuration وای فای رو یکبار پاک کنید ودوباره اضافه کنید.
    ۵.از مسیر زیر هرچی فایل که کلمه network توشه بغیر از networkinterfaces.plist پاک کنید، دقت کنید یکی دوتافایل بیشتر نیست، کاری به بقیه نداشته باشید:
    username / library / preference / SystemConfiguration
    این راهها رو تک تک امتحان کنید به محض اینکه تونستید کانکت بشید به شبکتون از تنظیمات روترتون قسمت تنظیمات وای فای کشور رو اگر ایران انتخاب کردید روی آمریکا تنظیم کنید. دراین صورت هیچ وقت همچین مشکلی براتون پیش نمیاد. غالبا لاین با وای فایی که کشورش ایران باشه مشکل داره. Channel رو هم auto بگذارید.

5. کاربر زیر از FarshadXp عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط FarshadXp نمایش پست ها
    منم این مشکل رو داشتم، با آزمون وخطا تک تک این راهها رو امتحان کنید تا به نتیجه برسید:
    وای فای مکتون رو خاموش روشن کنید
    ۱.روتر رو خاموش روشن کنید.
    ۲.مکتون رو ریستارت کنید.
    ۳.طبق آموزشهای سایت اپل pram و smc مکتون رو ریست کنید، ازطریق گوگل بگردید اولین نتیجه از قسمت ساپورت اپل هست. ازاون استفاده کنید.
    ۴.در network configuration وای فای رو یکبار پاک کنید ودوباره اضافه کنید.
    ۵.از مسیر زیر هرچی فایل که کلمه network توشه بغیر از networkinterfaces.plist پاک کنید، دقت کنید یکی دوتافایل بیشتر نیست، کاری به بقیه نداشته باشید:
    username / library / preference / SystemConfiguration
    این راهها رو تک تک امتحان کنید به محض اینکه تونستید کانکت بشید به شبکتون از تنظیمات روترتون قسمت تنظیمات وای فای کشور رو اگر ایران انتخاب کردید روی آمریکا تنظیم کنید. دراین صورت هیچ وقت همچین مشکلی براتون پیش نمیاد. غالبا لاین با وای فایی که کشورش ایران باشه مشکل داره. Channel رو هم auto بگذارید.
    سلام. مرسی که جواب دادین ولی
    اینایی که گفتیم امتحان کردم ولی تاثیری نداشت فقط در username/library/preferences من SystemConfiguration ندارم.. :-| اگه چیز لازمیه امکانش هست این پوشه خودتونو واسم بفرستین؟!!! (شاید این جوری درس شه!)
    بعد روتر همون مودمه دیگه؟ من بارها خاموش روشن و یه بارم ریستش کردم فایده نداشت. اون چیزی که در مورد channel نوشتین, این مرحله واسه بعد از اینه که با وای فای به اینترنت وصل شدم؟ آخه الان این channel رو تو تنضیمات پیدا نمی کنم
    گفتم شاید همون طور که یه دفه خراب شد یه دفه هم درست شه! ولی از وقتی که خراب شد یه بارم نتونست وای فای رو پیدا کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع