تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: پارتیشن بندی

سپاس
    29
    از این کاربر 5 بار در 4 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض پارتیشن بندی

سلام میشه اموزش پارتیشن بندی رو بگید؟

2. کاربر زیر از mmajid عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    2,062
    از این کاربر 2,861 بار در 1,578 ارسال سپاس شده است.

شما چيز ميخواي پارتيشن بندي كني؟؟؟(مثلا usb رو ميگم كه روش همشونه.)
    به disk utility برو و روي أون چيزي كه ميخواي پارتيشن بندي كني از سمت چپ انتخاب كن ، و به تب partition برو و از هر تعداد پارتيشني كه ميخواي درست كن

4. 2 کاربر زیر از sega عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    359
    از این کاربر 114 بار در 52 ارسال سپاس شده است.

سلام به همه عزیزان وقت بخیر .

دوستان بنده به تازگی موفق به خرید iMac شدم و از اونجا که هارد ۱ ترابایت روش هست میخواستم پارتیشن بندی کنم و در واقع ۲ پارتیشن کنم هاردم رو !

حالا سوالات بنده اینهاس »

- من میتونم مثل کاری که با ویندوز میکنیم ( میکنم ) یه پارتیشن بریا OS X بزارم ! و یک پارتیشن برای APPs !؟

- اگه میشه و بشه ! من الان مک بوک پرو دارم کل هاردم یک پارتیشن هست ! و وقتی واردش میشم فولدر ها هست و ... یک فولدر داریم به نام APPLICATIONS که در اون ما در واقع برنامه هایی که از حات DMG ‌خارج میکنیم یا نصب میکنیم اونتو باید بریزیم تا نصب بشه و البته در قسمت Launchpad میره که واردش میشیم و برنامه هارو اجرا میکنیم !

حالا اگه من ۲ پارتیشنش کنم تکلیف من با این فولدر چی میشه ؟ بخوام برنام برنامه هامو تو اونیکی درایو بریزم که موقع نصب سیستم عامل یا ... نپرن ! من یه پارتیشن جدید بسازم ! این فولدر هنوز تو بخش پارتیشن اصلی میمونه درسته ؟

میدونم سوالم یکمی مشکل هست ولی ممنون میشم دوستان یکی که این کار رو انجام داده به زبان ساده برای بنده این مسئله رو توضیح بده که بنده باید دقیقا چیکار کنم .

سپاس
    359
    از این کاربر 114 بار در 52 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان وقت بخیر .

دوستان بنده به تازگی موفق به خرید iMac شدم و از اونجا که هارد ۱ ترابایت روش هست میخواستم پارتیشن بندی کنم و در واقع ۲ پارتیشن کنم هاردم رو !

حالا سوالات بنده اینهاس »

- من میتونم مثل کاری که با ویندوز میکنیم ( میکنم ) یه پارتیشن بریا OS X بزارم ! و یک پارتیشن برای APPs !؟

- اگه میشه و بشه ! من الان مک بوک پرو دارم کل هاردم یک پارتیشن هست ! و وقتی واردش میشم فولدر ها هست و ... یک فولدر داریم به نام APPLICATIONS که در اون ما در واقع برنامه هایی که از حات DMG ‌خارج میکنیم یا نصب میکنیم اونتو باید بریزیم تا نصب بشه و البته در قسمت Launchpad میره که واردش میشیم و برنامه هارو اجرا میکنیم !

حالا اگه من ۲ پارتیشنش کنم تکلیف من با این فولدر چی میشه ؟ بخوام برنام برنامه هامو تو اونیکی درایو بریزم که موقع نصب سیستم عامل یا ... نپرن ! من یه پارتیشن جدید بسازم ! این فولدر هنوز تو بخش پارتیشن اصلی میمونه درسته ؟

میدونم سوالم یکمی مشکل هست ولی ممنون میشم دوستان یکی که این کار رو انجام داده به زبان ساده برای بنده این مسئله رو توضیح بده که بنده باید دقیقا چیکار کنم .

دوستان کسی نبود بنده رو راهنمایی کنه ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)