تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29

موضوع: خرید Mac os x mountain Lion

سپاس
    89
    از این کاربر 17 بار در 17 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض خرید Mac os x mountain Lion

سلام خدمت کاربران .
    من الان داخل سایت اپل بودم که نوشته بود os x Motion Lion در July می یاد که می شه ۳ - ۴ روز دیگر که قصد خرید ارجینال آن را داشتم .
    حالا با دیدن قیمت آن که زده بود 19.99$ خیلی تعجب کردم چون نسخه Lion 29.99$ بود که نسبت به این گرانتر بود حالا می خواستم این قیمت برای کسانی هست که Lion دارند یا فرقی نمی کند چون سیستم عامل من Mac os X 10.6.7 هست و حتما باید سیستم عامل خودمم به 10.6.8 یا 10.7 update کنم یا نه ؟

ویرایش توسط roozbeh7000 : 27-06-2012 در ساعت 02:17 PM

ورژن iOS
    10.3
    ورژن Mac
    10.12.4
    سپاس
    14,686
    از این کاربر 83,024 بار در 14,014 ارسال سپاس شده است.

بله اين قيمت ١٩.٩٩ دلار براي كاربران lion و snow leopard با هم خواهد بود
    بايد حداقل نسخه ١٠.٦.٨ باشيد

و البته اين نسخه احتمالا در هفته پاياني جولاي مياد نه در سه يا چهار روز ديگه
    ویرایش توسط roozbeh7000 : 27-06-2012 در ساعت 02:37 AM
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

3. 2 کاربر زیر از roozbeh7000 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    89

مرسی ممنون دوست عزیز آقای Roozbeh از پاسختان .
    من امروز به خاطر مشکلی که برایم پیش آمد مجبور به نصب مجدد سیستم شدم یا همن Repair که قسمتی از Update های من که 10.6.8 یکی از update ها بود پاک شد متاسفانه حالا می خواستم بدون آیا می شود به صورت offline آن را دانلود و نصب کرد چون با اینترنت و update بد مک خیلی طول می کشد ؟

و البته اين نسخه احتمالا در هفته پاياني جولاي مياد نه در سه يا چهار روز ديگه
    واقعا چه بد شد من گفتم هر چه زودتر تا دلار گرانتر نشده بخرم چون معلوم نیست تا یک ماه دیگه دلار چند بشه و اصلا ارزش داشته باشه یا نه ؟

سپاس
    800
    از این کاربر 1,434 بار در 646 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezajafare نمایش پست ها
    مرسی ممنون دوست عزیز آقای roozbeh از پاسختان .
    من امروز به خاطر مشکلی که برایم پیش آمد مجبور به نصب مجدد سیستم شدم یا همن repair که قسمتی از update های من که 10.6.8 یکی از update ها بود پاک شد متاسفانه حالا می خواستم بدون آیا می شود به صورت offline آن را دانلود و نصب کرد چون با اینترنت و update بد مک خیلی طول می کشد ؟

واقعا چه بد شد من گفتم هر چه زودتر تا دلار گرانتر نشده بخرم چون معلوم نیست تا یک ماه دیگه دلار چند بشه و اصلا ارزش داشته باشه یا نه ؟
    خوب شما از الان ۱ گیفت کارت $۲۵ تهیه کنید

6. کاربر زیر از starbucks عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    116
    از این کاربر 265 بار در 156 ارسال سپاس شده است.

از لحاظ کاربری فرقی می کنه بخریم یا غیر قانونی استفاده کنیم؟
    (من که می خرم به هر حال)

ورژن iOS
    10.3
    ورژن Mac
    10.12.4
    سپاس
    14,686
    از این کاربر 83,024 بار در 14,014 ارسال سپاس شده است.

نه هيچ فرقي بين نسخه خريداري شده و اوني كه مجاني از اينترنت تهيه مي كنيد نيست
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

9. کاربر زیر از roozbeh7000 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    89

نقل قول نوشته اصلی توسط starbucks نمایش پست ها
    خوب شما از الان ۱ گیفت کارت $۲۵ تهیه کنید
    آره باید همین کار رو بکنم ای کاش این خبر رو زودتر دیده بودیم و زودتر می خریدیم چون الان دوباره دلار گرون شده و با این اوضاع 50 تومان برای یک سیستم عامل که قبل ها تقریبا می شد با 20 تومان خرید که زیاد فرقی با cd ها بیرون که می فروشن نداشت و حالا می ترسیم تا یک ماه دیگه همین سیستم عامل بشه برای ما بشه 100 تومان پس همین الان باید gift card بخریم .

سپاس
    89

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
    نه هيچ فرقي بين نسخه خريداري شده و اوني كه مجاني از اينترنت تهيه مي كنيد نيست
    آقا برای من یکم درک کردنش که اصلا فرقی نداشته و همچنین خیلی از بچه های دیگه که اینجا هستند فکر می کنم یک خورده سخت باشد .
    ممنون می شیم آقای Roozbeh یکم بیشتر در این مورد صحبت کنید و چرا فرقی ندارد ؟

چون حتما شرکتی به این بزرگی که اقدام ساخت سیستم عامل می کند که الان بعد از ماکروسافت دومین سیستم عامل محبوب برای سیستم های خانگی هست چه طور می شود که سیستم عامل های آن که خیلی راحت یک نفر می تواند بخرد و بعد کپی کند به بقیه برای نصب بدهد و خود شرکت اپل اون را اورجینال بودنه و تمام خدمات یکی سیستم عامل اورجینال هم به آن بدهد ؟
    آیا اصلا این شرکت برای جلوگیری از این کار کاری نمی کند که لایسنس بزاره و ... ؟
    باز هم ممنون .

سپاس
    89

نقل قول نوشته اصلی توسط salar_mavi نمایش پست ها
    از لحاظ کاربری فرقی می کنه بخریم یا غیر قانونی استفاده کنیم؟
    (من که می خرم به هر حال)
    من شنیدم که می شود شما اگر پنج نفر بشوید و خریداری کنید خیلی هزینه برای افراد کمتر می شوند مثلا حدود 40 تا 50 دلار که این میانگین هزینه برای هر فرد 8 تا 10 دلار می شود داخل نسخه lion هم که به همین صورت بود که اگه اشتباه نکنم نسخه یک نفر تنها خریداری می کرد 29.99 دلار بود در صورتی که پنج نفره 50 دلار یعنی 20 دلار ارزان تر برای هر فرد بود که این خیلی بهتر بود .

سپاس
    22
    از این کاربر 50 بار در 40 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezajafare نمایش پست ها
    آقا برای من یکم درک کردنش که اصلا فرقی نداشته و همچنین خیلی از بچه های دیگه که اینجا هستند فکر می کنم یک خورده سخت باشد .
    ممنون می شیم آقای Roozbeh یکم بیشتر در این مورد صحبت کنید و چرا فرقی ندارد ؟

چون حتما شرکتی به این بزرگی که اقدام ساخت سیستم عامل می کند که الان بعد از ماکروسافت دومین سیستم عامل محبوب برای سیستم های خانگی هست چه طور می شود که سیستم عامل های آن که خیلی راحت یک نفر می تواند بخرد و بعد کپی کند به بقیه برای نصب بدهد و خود شرکت اپل اون را اورجینال بودنه و تمام خدمات یکی سیستم عامل اورجینال هم به آن بدهد ؟
    آیا اصلا این شرکت برای جلوگیری از این کار کاری نمی کند که لایسنس بزاره و ... ؟
    باز هم ممنون .
    شاید به این دلیل باشه که اپل برخلاق مایکروسافت بیشتر واسش دیوایس هاش مهمه نه سیستم عامل،
    یعنی این حق رو میده که هرکسی که یه محصول اپل رو خریده باشه حداقل خیالش از لحاظ سیستم عامل راحت باشه، (درحالی که مایکروسافت پول نرم افزارش رو می خوره نه دیوایس های نداشته اش رو)

از طرف دیگه سیتم عامل های مک فقط روی دیوایس های خودش قابل اجرا هستند ولی شما می تونید ویندوز رو روی هر سیستم سخت افزاری نصب کنید.

در ضمن نسخه لایون مک رو میشد هم خرید و هم بدون خریدن نصب کرد (که این به خاطر این بود که اپل یه درگاه کوچیک رو باز گذاشته بود تا اونجا که همه دولوپرها هم تعجب کرده بودند) ولی هنوز نمیشه 100% نتیجه گرفت که شیرکوهی هم اینطور باشه؛ باید صبر کرد تا نسخه نهایی بیاد

گذشته از اینها اپل با داشتن مک اپ استور اصلا نیازی نداره که مثل ماکروسافت لایسنس بده چون کافی هرکس رو مجبور کنه که فقط با یک ایدی مک رو نصب کنه یا مثل گذشته هنگام نصب ازطریق اتصال اینترنت اصل بودن رو چک کنه
    ویرایش توسط arash59b : 27-06-2012 در ساعت 12:30 PM

14. 3 کاربر زیر از arash59b عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)