تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 26 از 31 نخستنخست ... 61116212425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 301

موضوع: هشدار به دارندگان اکانت apple id

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.10
    سپاس
    1,527
    از این کاربر 256 بار در 148 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
    بله...
    علیرضا جان میترسم از گوشی و مک بوک Sign Out کنم و بعد مشکل حل نشه و بعد برنامه ها رو از گوشی پاک کنه

2. کاربر زیر از iAmir Reza عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    14
    از این کاربر 26 بار در 19 ارسال سپاس شده است.

منم الان از همه جا sign out کردم ولی بعید میدونم مشکل این چیزا باشه

4. کاربر زیر از javadpoors عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    8.2
    ورژن Mac
    10.10.2
    سپاس
    42
    از این کاربر 22 بار در 16 ارسال سپاس شده است.

ببینید دوستان طبق قوانین امریکا چون ایران از تو لیست تحریم خارج شده پس نمیتونن اکانت شما رو بلاک کنن
    حالا ممکنه اپل سرویس امنیتی رو فعال کرده باشه مثل بانک ها ( که شما وقتی credit card تون رو از امریکا میگیرین و میخواین به اروپا سفر کنین باید به بانک اطلاع بدین و گرنه اکانت به دلیل مسایل امنیتی قفل میشه
    نیازی به تماس نیست اگر اطلاعان اکانتتون با واقعیت مطابق باشه مثلا زیپ کد ایالت ویرجینیا با ادرس اوهایو و شماره فولوریدا رو با هم نداده باشین خیلی ساده است ( که البته خیلی به اینا توجه نمیکنن !) یک ایمیل میزنید اسم و ادرس و ایدی رو میدین و میگین من شهروند امریکا هستم و برای سفر به ایران اومدم . ولی به محض ورود اکانتم غیر قابل دسترسی شده ! مشکل از کجاست .
    اگه شانس بیارین که به شمارتون زنگ نزنه و در غیر این صورت با یک ایمیل عذرخواهی اکانت شما در صورت بلاک بودن انبلاک میشه

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

ورژن iOS
    12.1.2
    ورژن Mac
    10.14.2
    سپاس
    4,282
    از این کاربر 34,074 بار در 7,835 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض هشدار به دارندگان اکانت apple id

نقل قول نوشته اصلی توسط sataee نمایش پست ها
    ببینید دوستان طبق قوانین امریکا چون ایران از تو لیست تحریم خارج شده پس نمیتونن اکانت شما رو بلاک کنن
    حالا ممکنه اپل سرویس امنیتی رو فعال کرده باشه مثل بانک ها ( که شما وقتی credit card تون رو از امریکا میگیرین و میخواین به اروپا سفر کنین باید به بانک اطلاع بدین و گرنه اکانت به دلیل مسایل امنیتی قفل میشه
    نیازی به تماس نیست اگر اطلاعان اکانتتون با واقعیت مطابق باشه مثلا زیپ کد ایالت ویرجینیا با ادرس اوهایو و شماره فولوریدا رو با هم نداده باشین خیلی ساده است ( که البته خیلی به اینا توجه نمیکنن !) یک ایمیل میزنید اسم و ادرس و ایدی رو میدین و میگین من شهروند امریکا هستم و برای سفر به ایران اومدم . ولی به محض ورود اکانتم غیر قابل دسترسی شده ! مشکل از کجاست .
    اگه شانس بیارین که به شمارتون زنگ نزنه و در غیر این صورت با یک ایمیل عذرخواهی اکانت شما در صورت بلاک بودن انبلاک میشه

دوست عزیز فکر نمی کنی این ها به ذهن خود من رسیده باشه؟؟؟ مشکل از جای دیگست. من آدرس و تلفن معتبر دارم. وقتی در اون مرحله آخر میگه مشکل شما آنلاین قابل پیگیری نیست، نیازی به زنگ زدن نداره؟؟؟؟ طی این سال ها چنین مشکلاتی فقط با تماس حل شده ...
    ایمیل هم که زدم ارجاع داده به شماره های تماس قسمت امنیت اکانت آیتونز برای کشور های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط javadpoors نمایش پست ها
    منم الان از همه جا sign out کردم ولی بعید میدونم مشکل این چیزا باشه
    دوستان ساپورت اپل این رو گفتند پس قطعا یه چیزی بیشتر از من و شما می دونن

7. 3 کاربر زیر از iAlireza عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    8.2
    ورژن Mac
    10.10.2
    سپاس
    42

دوست عزیز فکر نمی کنی این ها به ذهن خود من رسیده باشه؟؟؟ مشکل از جای دیگست. من آدرس و تلفن معتبر دارم. وقتی در اون مرحله آخر میگه مشکل شما آنلاین قابل پیگیری نیست، نیازی به زنگ زدن نداره؟؟؟؟ طی این سال ها چنین مشکلاتی فقط با تماس حل شده ...
    ایمیل هم که زدم ارجاع داده به شماره های تماس قسمت امنیت اکانت آیتونز برای کشور های مختلف

دوستان ساپورت اپل این رو گفتند پس قطعا یه چیزی بیشتر از من و شما می دونن
    من همچین جسارتی نکردم
    ولی به نظر من گفتن نام امارات درست نبود چون اپل در اون کشور ساپورت دارد
    ولی اگه شما بگید ایران اول از همه نمیتونه شما رو بلاک کنه و همچنین مشکلات تماس و کیفیت صدا رو باید تحمل کنه
    دوستان به نظر من اصلا از گفتن اسم ایران نترسین
    شما یک توریست هستید و سفر کردین به ایران

9. کاربر زیر از sataee عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    12.1.2
    ورژن Mac
    10.14.2
    سپاس
    4,282

من همچین جسارتی نکردم
    ولی به نظر من گفتن نام امارات درست نبود چون اپل در اون کشور ساپورت دارد
    ولی اگه شما بگید ایران اول از همه نمیتونه شما رو بلاک کنه و همچنین مشکلات تماس و کیفیت صدا رو باید تحمل کنه
    دوستان به نظر من اصلا از گفتن اسم ایران نترسین
    شما یک توریست هستید و سفر کردین به ایران

شاید برای شما مهم نباشه ولی کل اطلاعات من در اپل آیدیم هست و در صفحات قبل گفتم چه چیزایی هست! پس این ریسک رو نمی کنم که یک وقت به کل بسته بشه اکانتم...

11. 2 کاربر زیر از iAlireza عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    8.2
    ورژن Mac
    10.10.2
    سپاس
    42

دوست عزیز اتفاقا برای من هم مهم هستش چون کردیت کارت من تو اکانتم هست . تمام مسیج هام و app و البته شما که دولوپر هستین که بحثش جداست
    ولی من یه پیشنهاد دارم بدون وارد کردن apple id به ساپورت اپل میل بزنین و بگین شهروند امریکا هستین و قصد سفر به ایران رو دارین . بعد سوال بپرسین ایا میتونم از apple id در islamic republic of iran استفاده کنم ؟ و ایا این کار باعث تحریم و قفل اکانت نمیشه ؟
    پاسخ اون فرد اگه این باشه که نه و مشکلی نیست می تونین استفاده کنین . اون شماره که بالای پاسخ اپراتور اپل هست رو یادداشت کنین . و تماس بگیرین با اپل و بهشون همین ماجرا توریست رو بگین و اگه بد عنقی کرد اون شماره پاسخ رو بهش بدین و بهشون بگین من قبلش از شما اجازه گرفتم
    و بعدش اگه بازهم نشد بگید با رییس بخش صحبت کنم . کارمندا خیلی وقتا از ترس خطر افتادن کارشون ریسک نمیکنن ولی سوپر وایزر بهتر برخورد میکنه .

ویرایش توسط sataee : 07-11-2013 در ساعت 10:07 PM

13. کاربر زیر از sataee عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    12.1.2
    ورژن Mac
    10.14.2
    سپاس
    4,282

دوست عزیز اتفاقا برای من هم مهم هستش چون کردیت کارت من تو اکانتم هست . تمام مسیج هام و app و البته شما که دولوپر هستین که بحثش جداست
    ولی من یه پیشنهاد دارم بدون وارد کردن apple id به ساپورت اپل میل بزنین و بگین شهروند امریکا هستین و قصد سفر به ایران رو دارین . بعد سوال بپرسین ایا میتونم از apple id در islamic republic of iran استفاده کنم ؟ و ایا این کار باعث تحریم و قفل اکانت نمیشه ؟
    پاسخ اون فرد اگه این باشه که نه و مشکلی نیست می تونین استفاده کنین . اون شماره که بالای پاسخ اپراتور اپل هست رو یادداشت کنین . و تماس بگیرین با اپل و بهشون همین ماجرا توریست رو بگین و اگه بد عنقی کرد اون شماره پاسخ رو بهش بدین و بهشون بگین من قبلش از شما اجازه گرفتم
    و بعدش اگه بازهم نشد بگید با رییس بخش صحبت کنم . کارمندا خیلی وقتا از ترس خطر افتادن کارشون ریسک نمیکنن ولی سوپر وایزر بهتر برخورد میکنه .

عزیز اصلا مسئله پیش اومده ربطی به ایران نداره. تو فروم های خارجی بخونید برای کل دنیا بوده، طی هر بازه زمانی اپل بعضی اکانت هارو برای امنیت بیشتر ریست می کنه، حالا مشکل ما اینه که عملیات ریست انجام نمیشه آنلاین و هدایت شدیم به تلفن.

بنده خودم چند سالی خارج از کشور زندگی کردم می دونم کارمند چه شرایطی داره، ولی اپل همیشه سعی کرده مشکل رو حل کنه. بازم میگم چند باری که تلفنی حرف زدم نگفت اکانتت برای ایران بودن بلاک شده، فقط گفت تو سری بالا بردن امنیت اکانت شما هم جزوش بودی، حالا زیاد امتحان کردی برای ریست کردن locked out شده اکانتت. ۸ ساعت دیگه امتحان کن نشد زنگ بزن درستش کنیم. همین...!

ورژن iOS
    10.0.1
    ورژن Mac
    10.10
    سپاس
    1,527
    از این کاربر 256 بار در 148 ارسال سپاس شده است.

عزیز اصلا مسئله پیش اومده ربطی به ایران نداره. تو فروم های خارجی بخونید برای کل دنیا بوده، طی هر بازه زمانی اپل بعضی اکانت هارو برای امنیت بیشتر ریست می کنه، حالا مشکل ما اینه که عملیات ریست انجام نمیشه آنلاین و هدایت شدیم به تلفن.

بنده خودم چند سالی خارج از کشور زندگی کردم می دونم کارمند چه شرایطی داره، ولی اپل همیشه سعی کرده مشکل رو حل کنه. بازم میگم چند باری که تلفنی حرف زدم نگفت اکانتت برای ایران بودن بلاک شده، فقط گفت تو سری بالا بردن امنیت اکانت شما هم جزوش بودی، حالا زیاد امتحان کردی برای ریست کردن locked out شده اکانتت. ۸ ساعت دیگه امتحان کن نشد زنگ بزن درستش کنیم. همین...!
    علیرضا جان منم خیلی سعی کردم برای reset password و فکر کنم locked out شده باشم ولی چون زبانم خوب نیست نمیتونم تماس بگیرم
    ممنونم میشم مثل همیشه کمکم کنی تا مشکلم حل بشه

سپاس
    8
    از این کاربر 16 بار در 6 ارسال سپاس شده است.

دوستان بقیه هم مثل من ارورر Can not connect to itunes store رو دریافت میکنند ؟
    البته اپل ایدی بلاک نیست چون وارد خود اکانت از طریق سایت میشه

17. 2 کاربر زیر از satanicb0y عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

صفحه 26 از 31 نخستنخست ... 61116212425262728 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع