تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

موضوع: دانگرید کردن ۵.۰.۱ به ۴.۳.۳ یا ۴.۱ ( ریست می شه همش)

سپاس
    19
    از این کاربر 19 بار در 16 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض دانگرید کردن ۵.۰.۱ به ۴.۳.۳ یا ۴.۱ ( ریست می شه همش)

با سلام

من یه 3gs دارم آنلاک با ورژن ۵.۰.۱، یه اشتباهی* کردم اونو اپگردش کردم به ۵.۰.۱، می*خوام برش گردونم به ۴.۳.۳ یا ۴.۱، چون گوشیم همش ریست می*شه و همش هنگ می*کنه، الانم در هر ۱ دقیقه ۳ دفعه ریست می*شه هیچ کاری نمیتونم باهاش بکنم. در ضمن هیچ نرم افزاریم دانلود نکردم. مرسی* الانم لوگوی آیتونز روشه چه کنم ؟؟

سپاس
    3,303
    از این کاربر 4,395 بار در 2,691 ارسال سپاس شده است.

با ireb به dfu ببرید و ریستور کنید . اگه shsh 4.3.3 رو دارید میتونید به 4.3.3 ریستور کنید . در غیر این صورت به 4.1 ریستور کنید .

3. کاربر زیر از amir427 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال سپاس شده است.

دوستان سلام خسته نباشید امیدوارم کمک کنید

دوست من آیفود داره و جو گیر شده و به 5.0.1 آپدیت کرده و حالا موقع اکتیو دیگه هیچ کاری انجام نمیده چه با وای فای چه با آی تونز تازه میگه که سیم کارتم در دسترس نیستو اینا که شما حرفه ای ها میدونید والا دوست منم اصلا آیفون نداشته و روز اول وده که دستش گرفته و هر چی هم این فروم رو خوندم چون تا حالا نداشتم اصلا از اصتلاحات و برنامه هایی که میگید مثل جیلبریک و سیدیا و رداسنو و ..... سر در نمیارم چون تا حالا با آیفون کار نکردم و. sh sh و خوندم مطالب زیادی اما باز بی فایدست رفته بود درست کنه قیمت بالایی گفتند بهش

حالا خواهشا دوستان کمک کنید و همینجا بگید که مرحله مرحله چیکار کنیم ؟ خواهشا پاس ندید به فلان جا و فلان تاپیک فکر کنید الان گوشی جلو دستتونه و قراره درستش کنید مرحله مرحله بگید چیکار کنه در ضمن نرم افزار خاصی هم نداره یه آی تونزه فقط

اگه راه برگشت و یا بک آپی چیزی داره که به هموئن ورژن قبلی برگرده که خیلی بهتره فقط کمک کنید

مرسی

سپاس
    3,303

نقل قول نوشته اصلی توسط k_loxi نمایش پست ها
    دوستان سلام خسته نباشید امیدوارم کمک کنید

دوست من آیفود داره و جو گیر شده و به 5.0.1 آپدیت کرده و حالا موقع اکتیو دیگه هیچ کاری انجام نمیده چه با وای فای چه با آی تونز تازه میگه که سیم کارتم در دسترس نیستو اینا که شما حرفه ای ها میدونید والا دوست منم اصلا آیفون نداشته و روز اول وده که دستش گرفته و هر چی هم این فروم رو خوندم چون تا حالا نداشتم اصلا از اصتلاحات و برنامه هایی که میگید مثل جیلبریک و سیدیا و رداسنو و ..... سر در نمیارم چون تا حالا با آیفون کار نکردم و. sh sh و خوندم مطالب زیادی اما باز بی فایدست رفته بود درست کنه قیمت بالایی گفتند بهش

حالا خواهشا دوستان کمک کنید و همینجا بگید که مرحله مرحله چیکار کنیم ؟ خواهشا پاس ندید به فلان جا و فلان تاپیک فکر کنید الان گوشی جلو دستتونه و قراره درستش کنید مرحله مرحله بگید چیکار کنه در ضمن نرم افزار خاصی هم نداره یه آی تونزه فقط

اگه راه برگشت و یا بک آپی چیزی داره که به هموئن ورژن قبلی برگرده که خیلی بهتره فقط کمک کنید

مرسی
    اول باید مشخص بشه گوشی لاکه یا آنلاک . اگه از این قضیه اطلاع ندارید از زیر کارتونش پارت نامبرش رو بگید و همینطور از مسیر setting> geeral > about > modem firm war رو بگید .

سپاس
    0

مرسی امیر جان سلام

والا کارتونش در دسترس نیست و نمیتونم پیداش کنم . در ضمن گوشی الان رو حالتی نیست که بتونم برم تو setiing فقط تو اون حالتس که میخواد اکتیو شه و وای فای میخو.اد و هر چی هم کانکت میشه هیچ اتفاقی نمیفته اصلا settingi ندارم یه setting هست که مربوط میشه به اون انتخاب وای فای

راه دیگه این نیست که بفهمیم ؟

سپاس
    3,303

مرسی امیر جان سلام

والا کارتونش در دسترس نیست و نمیتونم پیداش کنم . در ضمن گوشی الان رو حالتی نیست که بتونم برم تو setiing فقط تو اون حالتس که میخواد اکتیو شه و وای فای میخو.اد و هر چی هم کانکت میشه هیچ اتفاقی نمیفته اصلا settingi ندارم یه setting هست که مربوط میشه به اون انتخاب وای فای

راه دیگه این نیست که بفهمیم ؟
    گوشی رو با رد اسنو جیلبریک کنید تا اکتیو بشه و بتونید داخل منو هاش برید و اطلاعات خواسته شده رو از مسیری که بالا بهتون گفتم بدید.
    از قسمت about گذینه های modem firmwar و model رو ذکر کنید

از این تاپیک میتونید واسه جیلبریک کمک بگیرید .
    آموزش جیلبریک انتترد ایفون 3gs در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

سپاس
    0

الان هی ispw میخواد فکر کنم باید ورژن 5.0.1 رو دانلود کنم اونجا تو extra بدم بهش بعد جیلبریک کنم آره ؟

سپاس
    0

آقا من به هزار بدبختی جیبلبریک کردم و اون پیغام آخرم که done میده اومد ولی بعدش دیگه next نداره و منم پنجره رو بستم ولی الان گوشی رو که روشن میکنم همون آش و همون کاسه و هیچ اتفاقی نیفتاد امیر جان . انگار اصلا اینکارو نکردم دوباره همون sim cart not valido و اینارو میده و اصلا منویی نیومد که من بخوام برم توش و هیچ فرقی نکرده

سپاس
    3,303

آقا من به هزار بدبختی جیبلبریک کردم و اون پیغام آخرم که done میده اومد ولی بعدش دیگه next نداره و منم پنجره رو بستم ولی الان گوشی رو که روشن میکنم همون آش و همون کاسه و هیچ اتفاقی نیفتاد امیر جان . انگار اصلا اینکارو نکردم دوباره همون sim cart not valido و اینارو میده و اصلا منویی نیومد که من بخوام برم توش و هیچ فرقی نکرده
    مجدد ریستور و جیلبریک کنید . ممکنه مراحل به خوبی انجام نشدن . سعی کنید از یه سیستم دیگه استفاده کنید .

سپاس
    0

چند بار اینکارو کردم و مشکلی هم در جیلبریک نداره اگه داشت که تا آخر نمیرفت و done نمیشد . باید چه اتفاقی بیفته بعد از جیلریک ؟

تنها فرقی که کرده انه که گوشی عربی شده زبانش همین

راهی نداره یه جوری بر گردونیم به همون 4.3.3 یا ببیریم به 5.1 یا بلاخره یه جوری راش بندازیم ؟ فقط راهش جیلبریکه ؟

اینم که انجام دادیم نشد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)