تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل با برنامه ها

سپاس
    30
    از این کاربر 3 بار در 2 ارسال سپاس شده است.

New 2 مشکل با برنامه ها

آیفون ۳*gs دارم و الان چند وقتایی که با اکثار اپپ*ها مشکل notificatiionدارم ،تو ستینگ نوتیفیکیشن onهست و حتا نوتیفیکیشن همه برنامها نیز onهستند ،اما هیچ alert،sound یا messegeبرام نمیاد،حتا تو یکی* از اپپ*ها گززینه تست نوتیفیکیشن هم داره وقتی* تست می*کنم بهم پیام میده که باید تو ستینگ نوتیفیکیشن برنامه رو onکنی*،دارصورتی که on هست،ممکینه راهنماییم کنید،منو ببخشید که مزاحم وقتتون میشم

من وایفای دارم ،مثال میزنم براتون ،برنامه یاهو مسنجر یا برنامه (score mobile (spor.,تو یاهو اگه کسی* بهم پی*ام بده ،من متوجه نمیشم ،،اگر برنامه رو باز کنم میبینم چندتا پیام دارم ،یا اینکه تو برنامه اسکور اگر هر گلی* تو فوتبال زده بشه باید بهم آلارم بده که نمیده ،وقتی* برنامه رو باز می*کنم میبینم که مثلا ۳تا نوتیفیکیشن دارم که بهم اطلاع داده نشد،تو وایبر هم این مشکل رو داشتم ،ولی* تو وایبر تو منو ستینگ گزینه ریستور رو که زدم این مشکل حل شد،اما متأسفانه تو خیلی* از برنامه های مورد نیاز من اصلا گزینه ستینگ و ریستور نداره،حتی گوشی رو ریست هم کردم ،خا مو ش روشن کردم ولی* همچنان ...دیگه کلافه شدم،توروخدا راهنماییم کنید

ببینید ،مثلا من الان با وایبر یه مسیج به شما میدم ،اونوقت تو گوشی شما بالای ایکون وایبر یه ایکون قرمز رنگی* میاد که نوشته ۱ یا ۲ .درسته ؟؟تو همه برنامه ها اگه پیامی یا نوتیفیکیشن برا شما بیاد بهتون یه پیغامی میده دیگه ،درسته ؟؟؟؟؟شما که برا اولین بر یک برنامه را باز می*کنید ،ازتون ۲تا سوال میکنه ،۱ اینکه نوتیفیکیشن رو فعال میکنی* یا نه .و ۲ اینکه می*خوای مکانی که هستی* با جی*پی*اس شناسایی بشه یا نه .من نوتیفیکیشن رو روشن و فعال می*کنم،حتی تو منو ستینگ هم نوتیفیکیشن هم روشن هست ولی* هیچ اطلاهی به من نمیده ،الان شما بهم ۳تا مسیج تو یاهو بزنید ،باید رو ایکون یاهو مسنجر من عدد ۳ با رنگ قرمز بیاد دیگه ،ولی* نمیاد.من اصلا متوجه نمی شوم که بهم پیام دادید
    شرمنده*ام
    ورژن گوشیم هم ۴،۱ هسش

سپاس
    298
    از این کاربر 793 بار در 291 ارسال سپاس شده است.

من فکر میکنم این مشکل مدتی است وجود دارد بنه با برنامه find iphone و ف ی س ب و ک امتحان کردم پیغام خاموش بودن نوتیفیکیشن را میدهد...!!
    پیشنهاد میکنم با قست map موقیت خودتان را چک کنید... و از ریسپانس محل خودتان مطمعن شوید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)