تقریبا چند ماه از اولین بار که صحبت هایی در مورد تبلت گوگل زده شده است میگذرد، اما این اواخر شایعات و خبرها شدت بیشتری گرفته است. هفته پیش خبری اعلام شده در مورد اینکه احتمالا تبلت گوگل ۷ اینچی و ۲۰۰ دلار قیمت خواهد داشت, پنج شنبه گذشته نیز خبر دیگری منتشر شد که بر اساس آن اعلام شد تبلت گوگل, Google Play نام خواهد داشت.

به تازگی و در ادامه صحبت ها و احتمالاتی که در مورد اولین تبلت گوگل اعلام میشود, وب سایت Android and Me گزارشی را منتشر کرده است که بر اساس آن تبلت گوگل توسط ایسوس تولید خواهد شد و پردازنده آن ۴ هسته ای تگرا ۳ میباشد.

ایسوس و گوگل در سال گذشته میلادی رابطه نزدیک و بسیار خوبی با یکدیگر داشتند و نتیجه آن تولید تعداد متعددی محصول اندرویدی بود. بد نیست یادآوری کنم که ایسوس اولین کمپانی بود که اندروید ۴ را بر روی محصولاتش آورد. به همین دلیل این احتمال که تبلت گوگل را این شرکت تولید کند زیاد عجیب نمی باشد البته اگر موتورولا را که متعلق به گوگل است کنار بگذاریم.

اگر این خبر به تایید یکی از شرکت های گوگل و ایسوس برسد دیگر شکی باقی نخواهند ماند که این محصول فوق العاده خواهد بود. آمازون کیندل فایر یکی از محبوب ترین تبلت های اندرویدی میباشد و حال اگر این تبلت که مشخصات آن قابل مقایسه با کیندل فایر نمیباشد با قیمت ۲۰۰ دلار احتمالی وارد بازار شود، بدون شک خیلی سریع تبدیل به یکی از محبوب ترین تبلت ها خواهد شد.

در مورد قیمت شاید این انتظار برود که قیمت آن به خاطر مشخصات فنی بالایی که دارد بیشتر از مبالغی باشد که پیش بینی شده است. از طرفی با توجه به اینکه ایسوس قبلا تبلت ۴ هسته ای MeMo 370T را با قیمت ۲۵۰ دلار معرفی کرده است میتوان امیدوار بود گوگل بتواند پروژه تبلت ۲۰۰ دلاری خود را اگر حقیقت داشته باشد عملی کند.

به نظر شما گوگل تبلت ۷ اینچی و ۴ هسته ای خود را در حالی که پیش بینی میشود با اندروید ۵ رونمایی شود با قیمت ۲۰۰ دلار عرضه خواهد کرد ؟ نظر شما در مورد اینکه ایسوس تبلت گوگل را تولید کند چیست ؟

itwe