تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: همشهری نخستین روزنامه ایرانی در app store

سپاس
    4,249
    از این کاربر 5,341 بار در 2,247 ارسال سپاس شده است.

دوستان بزرگوار با نظرات موافق و مخالفشون مرحمت کنند این بحث رو با هر کیفیتی و ارتباطی به تاپیک تموم کنن
    حقیر از گفته ی خودم پشیمون شدم و با مشورت با کادر مدیریت و صلاح دید همکاران بزرگوار و معاونت محترم ، موضوع کرک متنفی میدونم
    غرض از عرض مطلب خدمتی به کاربران عزیز بود و بس!
    این کار هم فقط با کسب اجازه از برنامه نویس انجام میشد .لازم به ذکره که بسیار از برنامه نویسان خودشون از ما این کار رو میخوان و اگر موافق نباشن هرگزانجام نمیدیم !

2. 2 کاربر زیر از sinaaboozari عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

ورژن iOS
    10.2.1
    ورژن Mac
    10.12.2
    سپاس
    278
    از این کاربر 670 بار در 144 ارسال سپاس شده است.

برای تموم شدن این بحث:

نقل قول نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
    این برنامه رایگان هست و حتی دانلودش از آیتونز هم سود و منفعتی برای دولپر نداره، پس کرکش بی مورد ه
    اصلا نقل درآمد نیست. واقعا یک برنامه نویس دوست داره بدونه منی که زحمت کشیدم این برنامه رو نوشتم چقدر ازش استقبال شده. ارزش داره بازم برنامه بنویسم یا نه. بعد اگه انگیزه بگیره کم کم برنامه های ایرانی هم جای خودشو تو برنامه ها باز میکنه! برنامه هایی که بعضا با استقبالی غیر از ایرانی های صرف مواجه شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط tohid8167 نمایش پست ها
    دوست عزیز: اولا برنامه بصورت رایگان هست ،و به پست اقا سینا دقت کنید نوشتن با کسب اجازه
    در ضمن اقا سینا از کاربران قابل احترام انجمن هستن که لازم نمی دونم، شما طرز رفتار رو به ایشون یاد بدین،،،

ایشان در مورد کمک کردن به اعضای انجمن هیچ وقت کوتاهی نکردن،و همیشه تو پست هاشون ادب رو کاملا رعایت کردن..
    صبح که شما خواب تشریف دارین، اقا سینا گل در خدمت انجمن به فعالیت مشغول هستن
    اولا رو که پاسخشو گفتم بالا
    ثانیا رو هم بنده متوجه هستم. عمر عضویت من اینجا نزدیک ۲ سال از شما و آقا سینای گل بیشتره. حرف بدی نزدم . فقط یک مساله ای بود که یادآور شدم.
    اصلا میگن اون شعر "شبا که ما میخوابیم ... " برای انجمن ما ساخته شده!

نقل قول نوشته اصلی توسط f0x نمایش پست ها
    لازم نمی دونید؟؟؟؟؟؟
    با تمام احترام به سینا
    بعد اونوقت خود شما کی هستید که با این کاربر اینطور صحبت میکنید

فکر نمی کنم کرک لازم باشه
    اونی که نمی تونه از اپ استور برنامه رایگان بگیره
    می تونه بره نوکیا ۱۱۰۰ بخره
    اقا روی همو ببوسید . صلوات بفرستید. قضیه تمومه ( و ممنون البته)
    بعدم با اینکه من اصولا با نوکیا میونم خوب نیست اما دیگه نبینم کسی تو این انجمن به ۱۱۰۰ توهین کنه ها :d

نقل قول نوشته اصلی توسط irezashah نمایش پست ها
    میگید با کسب اجازه کدوم برنامه نویسی اجازه میده برنامش کرک شه اگه مشکلتون وی پی انه کرک دانلود کردن اصلا قابل توجیه نیست دیگه الان کسی نیس مشکل زیادی با اپ استور داشته باشه فقط موقع شروع دانلود وی پی ان کانکت میشید بعد که چند کیلوبایت دان شد دیسکانکت و ادامه. این سخته؟
    بعدم اینکه واسه آمار دانلود وظیفه مونه از اپ استور دانلود کنیم برنامه ای که بکار میاد رایگانم هست اگه مشکلات دیگه دانلودو بذاریم کنار ارزش حداقل بالا بردن آمار دانلود و ریتینگشو داره.
    منظور من هم همین بود!

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
    دوستان بزرگوار با نظرات موافق و مخالفشون مرحمت کنند این بحث رو با هر کیفیتی و ارتباطی به تاپیک تموم کنن
    حقیر از گفته ی خودم پشیمون شدم و با مشورت با کادر مدیریت و صلاح دید همکاران بزرگوار و معاونت محترم ، موضوع کرک متنفی میدونم
    غرض از عرض مطلب خدمتی به کاربران عزیز بود و بس!
    این کار هم فقط با کسب اجازه از برنامه نویس انجام میشد .لازم به ذکره که بسیار از برنامه نویسان خودشون از ما این کار رو میخوان و اگر موافق نباشن هرگزانجام نمیدیم !
    آقا سینا من واقعا فقط قصد تذکر داشتم. فکر نمیکردم انقدر آتیش همه دوستان تند باشه. میدونم که نیت شما کمک بود. بسی ممنون و اگر بی ادبی ای صورت گرفت عذر خواهی میکنم

{ختم ماجرا}
    ویرایش توسط iboy : 29-02-2012 در ساعت 11:27 AM

4. 2 کاربر زیر از iboy عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    4,249
    از این کاربر 5,341 بار در 2,247 ارسال سپاس شده است.

به جهت انحراف تاپیک از بحث خودش و غالب شدن بحث های جانبی بر بحث اصلی صلاح بر این هست که بحث ختم شده و تاپیک بسته شود
    به سهم خودم از بابت انحراف موضوع تاپیک از بحث عذرخواهم و تاپیک رو به همین جا ختم میکنم
    با سپاس و احترام فراوان از بازکننده تاپیک!

6. 7 کاربر زیر از sinaaboozari عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)