تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل سایدیا

سپاس
    52
    از این کاربر 2 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

Icon2007 مشکل سایدیا

سلام برای سایدیا حتما باید به کامپیوتری که مجهز به اینترنت هست wifiشد یا می تونیم مستقیما آیپد رو به وایرلس وصل کنیم و اصلا به کامپیوتر کاری نداشته باشیم
    من هنز مشکل سایدیا دستگاهم برطرف نشده قبلا هم پیام گذاشته بودم که آیپدم رو ریستوری کردم به فریمور5.0.1 بعدش جیلیبریک هم کردم ولی وقتی که سایدیا می رم ارور می ده verification error the request timed out بعضی اوقات هم این ارور رو می دهthe internet connection appears to be oflline رو چند لبتاب دیگه هم امتحان کردم ولی نشد حتی دوباره ری استور هم کردم ولی بازهم نشد
    خواهش می کنم راهنمایی کنید فقط تو همین مرحله گیر کردم و هیچ چیز نمی تونم تو دستگاهم بریزم

سپاس
    3,303
    از این کاربر 4,395 بار در 2,691 ارسال سپاس شده است.

اصلا ارتباطی به pc نداره . کافیه فقط یه مودم وایرلس باشه تا گوشی شناساییش کنه. چک کنید ببینید فقط سیدیا اینجوریه یا سافاری هم کانکت نمیشه؟!؟!

سپاس
    43
    از این کاربر 55 بار در 41 ارسال سپاس شده است.

نه دوست عزیز وقتی جیلبریک میکنی دیگه نیازی به کامپیوتر نداری و مستقیما باید به اینترنت وایرلس وصل بشید

سپاس
    52
    از این کاربر 2 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

Icon2007

نقل قول نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
    اصلا ارتباطی به pc نداره . کافیه فقط یه مودم وایرلس باشه تا گوشی شناساییش کنه. چک کنید ببینید فقط سیدیا اینجوریه یا سافاری هم کانکت نمیشه؟!؟!
    سلام سافاری هم همینطوره
    اگه میگین ارتباطی با pc نداره پس تو آموزش کار با آیپد تو قسمتی از اون اومده که بعد از جیلبریک حالا باید دستگاه خود را به کامپیوتری که به اینترنت وصل هست متصل کنید(که بعدش طریقه اتصال رو میگه) و با سایدیا فایل های مخصوصی را دانلود کنید،منظور چیه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)