تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: error blaklist

سپاس
    0
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال سپاس شده است.

Icon2007 error blaklist

برنامه بلک لیست رو نصب کردم و خیلیم برام مفید بوده فقط تنها ایرادی که داره اینکه وقتی برام مسیج میاد و اون شماره تو بلک لیست باشه گوشی به حالت سیف مود رفته و دستور ری استارت میده نمیدونم کجای کارم اشتباهه کمکم کنید ممنون میشم.

سپاس
    95
    از این کاربر 109 بار در 91 ارسال سپاس شده است.

یا این ورژنی که دانلود کردین سازگار نیست با گوشیتون با به برنامه ی دیگه با باک لیستتون تداخل داره.ورژن گوشی چنده؟

ورژن iOS
    9.1
    ورژن Mac
    10.11.1
    سپاس
    570
    از این کاربر 2,187 بار در 980 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط saghar نمایش پست ها
    برنامه بلک لیست رو نصب کردم و خیلیم برام مفید بوده فقط تنها ایرادی که داره اینکه وقتی برام مسیج میاد و اون شماره تو بلک لیست باشه گوشی به حالت سیف مود رفته و دستور ری استارت میده نمیدونم کجای کارم اشتباهه کمکم کنید ممنون میشم.
    خب قطعا ورژن برنامه با گوشی سازگار نیست.ورژن جدیدشو نصب کنین

سپاس
    0

ممنون از راهنماییتون ورژن گوشی من 4.1 هستش اخه برام جالب چرا وقتی فقط اس ام اس میاد این جوری میشه ولی زمانی که زنگ میخوره هیچ مشکلی وجود نداره

سپاس
    469
    از این کاربر 435 بار در 271 ارسال سپاس شده است.

کلا بلک لیست از 4.1 به بالا دیگه خوب کار نمیکنه .منم مشکل دارم .دیگه قابل اعتماد نیست .شماره هاو اس ها رو بعد از چند ثانیه از توی گوشی بر میداره .که این خیلی بده . متاسفانه برنامه دیگه ای هم نیست که این کارو بکنه

سپاس
    25
    از این کاربر 44 بار در 30 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط alen delon نمایش پست ها
    کلا بلک لیست از 4.1 به بالا دیگه خوب کار نمیکنه .منم مشکل دارم .دیگه قابل اعتماد نیست .شماره هاو اس ها رو بعد از چند ثانیه از توی گوشی بر میداره .که این خیلی بده . متاسفانه برنامه دیگه ای هم نیست که این کارو بکنه
    از کدوم بلک لیست استفاده می کنید؟ من از آی بلک لیست تو سیدیا استفاده می کنم، و فوق العاده ازش راضیم.

ورژن iOS
    8.1.2
    سپاس
    673
    از این کاربر 293 بار در 181 ارسال سپاس شده است.

سلام
    من برنامه iBlacklist manager از آیتونز خریدم ولی اصلا" هیچ کاری نمیکرد !! کامنت های برنامه هم خوندم همه همینو میگفتن .. قبلا" که جیلبرک میکردم iBlacklist خیلی خوب کار میکرد .
    میخواستم بدونم برنامه ایی نیست که بشه اس ام اس و زنگ ها رو بلاک کرد ؟

سپاس
    469
    از این کاربر 435 بار در 271 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Singapore نمایش پست ها
    از کدوم بلک لیست استفاده می کنید؟ من از آی بلک لیست تو سیدیا استفاده می کنم، و فوق العاده ازش راضیم.

من از iblacklist_5.0-3 استفاده میکنم .در فریمور 4.3.3 ولی مثل سابق دیگه کار نمیکنه .از سینفول دانلود کردم .آخرین ورژنشه .قبلا تماسهایی که بلوک میشد رو در بالای STATUS BAR به صورت یه علامت بالن کوچک دیده میشد ولی الان که این کزینه رو در سیتینگ برنامه فعال میکنم ارور میده و میگه باید libstatusbar رو نصب کنم .و همونطور که گفتم چند تا مشکل دیگه هم داره مثلا خط ارسال اس ام اس ها تا آخر پر نمیشه و گیر میکنه .یا اس ام اس ها در قسمت SMS خود گوشی نشون داده میشه و بعد از سه یا چهار ثانیه میره توی بلک لیست .

سپاس
    25
    از این کاربر 44 بار در 30 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ALEN DELON نمایش پست ها
    من از iblacklist_5.0-3 استفاده میکنم .در فریمور 4.3.3 ولی مثل سابق دیگه کار نمیکنه .از سینفول دانلود کردم .آخرین ورژنشه .قبلا تماسهایی که بلوک میشد رو در بالای STATUS BAR به صورت یه علامت بالن کوچک دیده میشد ولی الان که این کزینه رو در سیتینگ برنامه فعال میکنم ارور میده و میگه باید libstatusbar رو نصب کنم .و همونطور که گفتم چند تا مشکل دیگه هم داره مثلا خط ارسال اس ام اس ها تا آخر پر نمیشه و گیر میکنه .یا اس ام اس ها در قسمت SMS خود گوشی نشون داده میشه و بعد از سه یا چهار ثانیه میره توی بلک لیست .
    من از همین ورژن استفاده می کنم. هیچکدوم از این مشکلاتی رو که گفتید نداره. از xsellize نصب کردم.

سپاس
    0

من هم از ورژن 5.0.3 دارم استفاده میکنم و فقط رو اس ام اس مشکل دارم و الی با زنگ خوردنا مشکلی ندارم .ورژن گوشیمم که گفتم 4.1

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)