تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکل با iFunBox

سپاس
    469
    از این کاربر 435 بار در 271 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض مشکل با iFunBox

دوستان من خیلی دوست دارم از pcsuite استفاده نکنم ولی محدودیتهای ifunbox باعث میشه که از pcsuite استفاده کنم .
    یکی از مشکلات ویرایش notes و دومی مشکل ویرایش contacts هستش .میخوام ببینم شما راهی برای این مشکل
    پیشنهاد میکنید یا نه ؟

سپاس
    3,303
    از این کاربر 4,395 بار در 2,691 ارسال سپاس شده است.

به نظر من بهترین راه ویرایش contacts استفاده از خود گوشی یا گوشی دیگه ایه به جای pc suite

3. کاربر زیر از amir427 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    1,111
    از این کاربر 2,292 بار در 1,333 ارسال سپاس شده است.

دوشتان منم یک سوال درباره ifunbox دارم زمانی که با ifunbox برنامه ای رو استخراج میکنیم این برنامه که کرک نمیشه ؟ ( چون من برای ایفونم که اورجینال هست بک اپ میگیرم و بعد میریزم رو ایپادم اجرا نمیکنه ) میخواستم ببینم اگه حدسک درست باشه من اگه ریستور کنم به ۵ و صبر کنم تا جیلبریک انتتر بیاد ( یعنی حالا حالا ها جیلبریک نکنم ) میتونم برنامه ها رو بک اپ بگیریم پ با ایتونز نصب کنم ؟ از نظر ازمایشی که مت انجام دادم امکانش هست چون اون برنامه ای که بک اپ گرفته شده رو از ایفون پاک میکنک همه اثارشم از بین میبرم بعد با insttalous اون فایل بک اپ رو نصب میکنم درست کار میکنه نظر شما چیه ؟

سپاس
    1,111

کسی نظری نداره؟

ورژن iOS
    9.0.2
    ورژن Mac
    10.11.2
    سپاس
    1,154
    از این کاربر 5,041 بار در 943 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
    کسی نظری نداره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
    دوشتان منم یک سوال درباره ifunbox دارم زمانی که با ifunbox برنامه ای رو استخراج میکنیم این برنامه که کرک نمیشه ؟ ( چون من برای ایفونم که اورجینال هست بک اپ میگیرم و بعد میریزم رو ایپادم اجرا نمیکنه ) میخواستم ببینم اگه حدسک درست باشه من اگه ریستور کنم به ۵ و صبر کنم تا جیلبریک انتتر بیاد ( یعنی حالا حالا ها جیلبریک نکنم ) میتونم برنامه ها رو بک اپ بگیریم پ با ایتونز نصب کنم ؟ از نظر ازمایشی که مت انجام دادم امکانش هست چون اون برنامه ای که بک اپ گرفته شده رو از ایفون پاک میکنک همه اثارشم از بین میبرم بعد با insttalous اون فایل بک اپ رو نصب میکنم درست کار میکنه نظر شما چیه ؟
    فکر نمیکنم بشه , چون باید برنامه های اورجینال با یک اکانت اکتیو بشن و iFunbox هم بصورت یک ipa کرک شده فایل رو بیرون میده و روی ورژن جیلبریک نشده کار نمیکنه
    Rest in peace Steve
    Do What You Love
    Steve Jobs

سپاس
    1,111

اخه چرا پس رو ایفون که نصب میکنم درست بالا میاد ولی رو ایپاد خودم یا هر دیوایس دیگه اون برنامه بک اپ گرفته شده رو نصب میکنم کار نمیکنه در این که ifunbox کرک میکنه هم شک دارم شما خودتون میتونید پوشه برنامه رو کپی کنید رو دستگاه بعد با وین رر فشردش کنید و بعد با تغییر نام فرمت رو از rar به ipa تغییر بدین همون کار بک اپ گیری برنامه رو میکنه پس برنامه ای که کرک نشده بعد از بک اپ گیریشم کرک نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)