تاریخ امروز :
iOS
OS X
Safari
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: لاک یا آنلاک؟؟؟

سپاس
    4
    از این کاربر 2 بار در 2 ارسال سپاس شده است.

Icon2007 لاک یا آنلاک؟؟؟

سلام دوستان
    یکی از اقوام داره میره امریکا و میخوام بهش بگم برام یه آیفون 4 بیاره از اونجا
    اما سوالای زیادی تو ذهنم هست
    اول اینکه آیفون 4 لاک با آنلاک دقیقا چه تفاوتی داره لطفا توضیح بدید
    سوال بعدیم اینه که لاک قیمتش تو آمریکا نصف آنلاک هست با اون تفاوتهایی که شما فرمودید کدومش رو بگیرم بهتره؟
    و سوال بعد اینه: بعضی قسمت های سایت دوستان از ÷ارت نامبر صحبت کردن که بهتره مثلا یه سری کد های خاصی باشه من منظورشونو متوجه نشدم .چه کدی باشه بهتره و چرا
    و سوال آخر اگه مثلا آنلاک از آمریکا بگیرم با آنلاک های دبی فرق داره؟ آخه شنیدم اون گوشی هایی که تو خود آمریکا فروخته میشه سفارشی برا فروش آمریکا زدن

ورژن iOS
    7.0.4
    سپاس
    73
    از این کاربر 62 بار در 39 ارسال سپاس شده است.

گوشی لاک روی یک اپراتور قفل شده تا با سیمکارت اپراتورهای دیگه آنتن نداشته باشه،البته راه هایی هست که میشه ازش استفاده کرد که من خودم توصیه میکنم آنلاک بخری،چون با آپدیت سیسنم عاملت معلوم نیست دیگه از اون راه بتونی استفاده کنی و ممکنه مدت زیادی گوشیت بلا استفاده بمونه
    قیمت انلاک فقط در صورتی نصفه که اونو با قرارداد بخرین،در حالت عادی تفاوت خیلی زیادیی نداره
    یه چیزی که پارت نامبر مشخص میکنه اینه که گوشی برای عرضه در کدوم کشوره،اگر شما دارید از آمریکا خرید میکنید پارت نامبرتون مال آمریکاست،پارت نامبر های آمریکا و کانادا هم طرفداران بیشتری داره.
    گفته میشه که گوشی های عرضه شده در کشورهای مختلف از نظر آمار خرابی و... تفاوتهایی دارند و مثلا مال این دو کشور کمتر بوده آمار خرابی و...
    ویرایش توسط tayyeb : 29-09-2011 در ساعت 11:28 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)