تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل سیستم عامل

سپاس
    45
    از این کاربر 8 بار در 8 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض مشکل سیستم عامل

سلام دوستان من برای یک مشکل که دیشب برام پیش اومده به کمک نیاز دارم من یک نرم افزار به نام frash روش ریختم ابتدا هر کار کردن نیومد بعد با خودم گفتم شاید نیاز به ریبوت داشته باشد بنابراین من یک خاموش و روشن کردم و بعد از اینکه آرم اپل رو صفحه موقعی که روشن میشه اومد روی آن گیر کرد و دیگه بالا نیامد بعد به یکی از دوستان زنگ زدم و گفتم که این جوری شده گفت دکمه home botton رو on/off با هم بگیرم من هر چه نگه داشتم نیامد تا این که به کامپیوتر وصلش کردم و به طورتصادفی آن دو را دوباره با هم گرفتم بعد آرم آیتیونز و usb آمد و دوستم گفت که باید 4.3.5 بریزم.حالا امروز به کامپیوتر وصلش کردم و دیدم اطلاعاتم سر جاش باقیمونده. می خواستم بدونم که آیا راهی هست که نخواسته باشم 4.3.5 بریزم.
    بر فزض اگر هم مجبور شدم 4.3.5 بریزم آیا آیتیونز خودکار backup می گیرد یا نه.
    خیلی ممنونم اگر جوابم رو بدین

ورژن iOS
    10.3
    ورژن Mac
    10.12.4
    سپاس
    14,686
    از این کاربر 83,024 بار در 14,014 ارسال سپاس شده است.

اگر دستگاه شما روی لوگو اپل گیر می کنه و بالا نمیاد تا ۹۰ درصد موارد باید ریستور کنید
    گاهی هم می تونید با برنامه های جانبی اگر بتون اجازه داده بشه برید و از فایل های سیستمی برنامه خراب کننده رو پاک کنی
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

3. کاربر زیر از roozbeh7000 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    11.4.1
    ورژن Mac
    10.12
    سپاس
    462
    از این کاربر 679 بار در 495 ارسال سپاس شده است.

با برنامه هايي مثل ifunbox وiphone pc suit ميشه اون برنامه اي رو كه از سيديا نصب كرديد رو حذف كرد

اساتيد بهتر ميتونند راهنمايي تون كنن

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

5. کاربر زیر از information1371 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    45
    از این کاربر 8 بار در 8 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
    اگر دستگاه شما روی لوگو اپل گیر می کنه و بالا نمیاد تا ۹۰ درصد موارد باید ریستور کنید
    گاهی هم می تونید با برنامه های جانبی اگر بتون اجازه داده بشه برید و از فایل های سیستمی برنامه خراب کننده رو پاک کنی
    نقل قول نوشته اصلی توسط amazadfar نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای یک مشکل که دیشب برام پیش اومده به کمک نیاز دارم من یک نرم افزار به نام frash روش ریختم ابتدا هر کار کردن نیومد بعد با خودم گفتم شاید نیاز به ریبوت داشته باشد بنابراین من یک خاموش و روشن کردم و بعد از اینکه آرم اپل رو صفحه موقعی که روشن میشه اومد روی آن گیر کرد و دیگه بالا نیامد بعد به یکی از دوستان زنگ زدم و گفتم که این جوری شده گفت دکمه home botton رو on/off با هم بگیرم من هر چه نگه داشتم نیامد تا این که به کامپیوتر وصلش کردم و به طورتصادفی آن دو را دوباره با هم گرفتم بعد آرم آیتیونز و usb آمد و دوستم گفت که باید 4.3.5 بریزم.حالا امروز به کامپیوتر وصلش کردم و دیدم اطلاعاتم سر جاش باقیمونده. می خواستم بدونم که آیا راهی هست که نخواسته باشم 4.3.5 بریزم.
    بر فزض اگر هم مجبور شدم 4.3.5 بریزم آیا آیتیونز خودکار backup می گیرد یا نه.
    خیلی ممنونم اگر جوابم رو بدین
    خيلي ممنون من خودم نرم افزار هامو با ifunbox ميريزم و با ifunbox اين كارو كردم اما اينگار اصلا برنامه نصب نشده يا پاك شده چون همه ي اين راه ها رو امتحان كردم اما نشد احتمالا بايد ios 4.3.5 بريزم . بازهم از راهنمايي هاتون ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)