تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
صفحه 51 از 53 نخستنخست ... 26313641464950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 527

موضوع: آموزش ایجاد اکانت (Apple ID) در iTunes

سپاس
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
    پیام های خصوصی رو چک کنید .
    منم گرفتار این مشکل هستم...لطفا برا منم اگه راهنمایی دارین پ.خ کنید...

سپاس
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz947 نمایش پست ها
    منم گرفتار این مشکل هستم...لطفا برا منم اگه راهنمایی دارین پ.خ کنید...
    کسی نیست ؟؟

تعطیل شده انجمن ؟؟

سپاس
    236
    از این کاربر 460 بار در 302 ارسال سپاس شده است.

پیش فرض آموزش ایجاد اکانت (Apple ID) در iTunes

دوستان برای این قضیه شهر و آیپی یک سایت میدم که براحتی میشه ازش استفاده کرد !! اول یه فـــییل شــکن میگیرید بعد از اینکه باش وصل شدید آی پی رو چک کنید ببینید واسه کجاست !! بعد از اینکه فهمیدین آی پی واسه کجاست از این سایت استفاده کنید
    http://www.fakenamegenerator.com

توش میتونید خودتون انتخاب کنید که ادرس و مشخصات کامل کدام قسمت آمریکا یا انگلستان یا هرجای دیگه رو بهتون بده واسه ساختن اپل ایدی یا هر آیدی دیگه ای!! موفق و موید

و البته بعد از وصل شدن هر نوع فــییل شکــنی ، با استفاده از سرچ ساده ی What is my ip
    میتونید بفهمید که مشخصات اون چیه

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط H.Karimi : 07-12-2016 در ساعت 07:30 PM

ورژن iOS
    11.4.1
    سپاس
    829
    از این کاربر 3,485 بار در 1,942 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
    دوستان برای این قضیه شهر و آیپی یک سایت میدم که براحتی میشه ازش استفاده کرد !! اول یه فـــییل شــکن میگیرید بعد از اینکه باش وصل شدید آی پی رو چک کنید ببینید واسه کجاست !! بعد از اینکه فهمیدین آی پی واسه کجاست از این سایت استفاده کنید
    Generate a Random Name - Fake Name Generator

توش میتونید خودتون انتخاب کنید که ادرس و مشخصات کامل کدام قسمت آمریکا یا انگلستان یا هرجای دیگه رو بهتون بده واسه ساختن اپل ایدی یا هر آیدی دیگه ای!! موفق و موید

و البته بعد از وصل شدن هر نوع فــییل شکــنی ، با استفاده از سرچ ساده ی What is my ip
    میتونید بفهمید که مشخصات اون چیه

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ممنون از اطلاع رسانی شما ، البته قبلا درباره این سایت و نحوه برداشت اطلاعات و طریقه نوشتن صحیح آنها هنگام ساختن اپل آیدی در انجمن تاپیک ایجاد شده بود.
    لینک زیر را مطالعه کنید.

سایتی برای بدست آوردن آدرس پستی جهت ساختن اکانت اپل آیدی

5. کاربر زیر از H.Karimi عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    3

دوستان آیا حین ثبت اولیه اپل آیدی در این لینک هم نیازی به استفاده از نرم افزارهای دور زدن تحریم هست؟ من مطابق توضیحاتی که در انجمن و سایر سایت ها وجود داره از طریق لینک مذکور اپل آیدی ساختم و در آیتونز هم با نرم افزار رفع تحریم* و رعایت توصیه دوستان بازهم با ارور for assistance contact itunes support مواجه شدم. آیا با ایمیل فعلی امکان اینکه شخص ثالث برای ساخت اپل آیدی اقدام کنه وجود داره یا باید مشکل در مرحله ثبت اطلاعات نهایی در آیتونز حل بشه؟ اگر ممکن نیست ممنون میشم برای حل مشکل اپل آیدی فعلی کمکم کنید
    * از HSS و چند نمونه روتین استفاده کردم که طبق گفته دوستان در همین تاپیک مدت هاست سرور اکثر آنها مسدود شده
    پ.ن: امیدوارم اشاره به نام بصورت مخفف مشکلی نداشته باشه
    با تشکر
    ویرایش توسط Ali.re : 13-12-2016 در ساعت 10:56 PM

ورژن iOS
    10.0
    سپاس
    15
    از این کاربر 8 بار در 8 ارسال سپاس شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.re نمایش پست ها
    دوستان آیا حین ثبت اولیه اپل آیدی در این لینک هم نیازی به استفاده از نرم افزارهای دور زدن تحریم هست؟ من مطابق توضیحاتی که در انجمن و سایر سایت ها وجود داره از طریق لینک مذکور اپل آیدی ساختم و در آیتونز هم با نرم افزار رفع تحریم* و رعایت توصیه دوستان بازهم با ارور for assistance contact itunes support مواجه شدم. آیا با ایمیل فعلی امکان اینکه شخص ثالث برای ساخت اپل آیدی اقدام کنه وجود داره یا باید مشکل در مرحله ثبت اطلاعات نهایی در آیتونز حل بشه؟ اگر ممکن نیست ممنون میشم برای حل مشکل اپل آیدی فعلی کمکم کنید
    * از hss و چند نمونه روتین استفاده کردم که طبق گفته دوستان در همین تاپیک مدت هاست سرور اکثر آنها مسدود شده
    با تشکر
    دوست عزیز زمانی این خطا رخ میده که آدرس ip شما با اطلاعات آدرس جایی که وارد می کنید مطابقت نداره.

8. کاربر زیر از sayrus2010 عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

ورژن iOS
    11.4.1
    سپاس
    829

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.re نمایش پست ها
    * از HSS و چند نمونه روتین استفاده کردم که طبق گفته دوستان در همین تاپیک مدت هاست سرور اکثر آنها مسدود شده
    با تشکر
    درحال حاضر برای ورود به سایتی که اعلام کردید احتیاج به هیچ برنامه دیگری نیست.
    شما باید اطلاعات اپل آیدی رو بصورت صحیح وارد کرده باشید ، در غیر اینصورت به مشکل برخواهید خورد. ( مشکل فعلی شما اولین نمونه آن هستش )
    با هر ایمیل فقط و فقط یکبار امکان ساختن اپل آیدی وجود داره ، مگر اینکه ایمیل اصلی آپل آیدی رو از طریق تنظیمات اپل آیدی به یک ایمیل دیگه تغییر بدید.
    مثلا : اپل آیدی ساخته شده با ایمیل aaa@gmail.com را میتونید از طریق تنظیمات داخل اپل آیدی به ایمیل bbb@gmail.com تغییر بدید و دوباره با همان
    ایمیل aaa@gmail.com اقدام به ساختن اپل آیدی جدید بکنید.
    راه حل مشکل اپل آیدی شما در حال حاضر و با توجه به اشاره دوستان ، درست نبودن اطلاعات وارد شده در قسمت آدرس و کدپستی و ... هنگام ساختن اپل آیدی میباشد.

10. کاربر زیر از H.Karimi عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده است:

سپاس
    3

ممنون دوستان ، البته طبق توصیه دوستان در تاپیک مشابهت اطلاعات ورودی و ip تغییر یافته رعایت کردم اما باز با ارور for assistance contact itunes support مواجه شدم . با این اوصاف مشکل از نرم افزار تغییر ip باید باشه؟

ورژن iOS
    11.4.1
    سپاس
    829

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.re نمایش پست ها
    ممنون دوستان ، البته طبق توصیه دوستان در تاپیک مشابهت اطلاعات ورودی و ip تغییر یافته رعایت کردم اما باز با ارور for assistance contact itunes support مواجه شدم . با این اوصاف مشکل از نرم افزار تغییر ip باید باشه؟
    اگر با برنامه تغییر آی پی موفق شدید اپل آیدی بسازید و اپل آیدی هم Verify کردید ، بعید میدونم مشکل از اون برنامه باشه.
    اگر دوست داشتید اپل آیدتون رو برام تو پیام خصوصی بفرستید تا مشکلش رو برطرف کنم ( البته اگر دوست داشتید )

13. 2 کاربر زیر از H.Karimi عزیز به خاطر این پست مفید سپاس کرده اند .

سپاس
    0

سلام ببخشيد من چند روز پيش سعي كردم اپل ايدي بسازم ولي تو مرحله ي اخر گير ميكرد و ارور ميداد(وي پي انم وصل بود) اخر سر رفتم يكي خريدم حالا بعد از چند روز استفاده از اون اپل ايدي تا ميخام چيزي دانلود كنم مرحله ي اخر ساخت اپل ايديو باز ميكنه واقعا نميدونم چيكار كنم!?

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع